Chci být těhotná?

Anonymní
20.7.13 13:29

chci byt tehotna?

Ahoj. Jsme s pritelem 5 let me 23 let a priteli 33 let. Mame vsechno co prumerna rodina (byt, auta, stalou praci). Ted jsem si zapomnela vzit 3× antikoncepci a vzala si prasky najednou. Mezitim jsme se spolu milovali. Rada se koukam do kocarku, predstavuji si jaky by to bylo krasny. Ted si i rikam, ze bych mohla i po tom zapomenuti otehotnet. pritel by se tomu nebranil, ale kdyz se mi ms opozdi zacnu panikarit a najednou nevim jestli na to jeste neni brzy. Chtela jsem se zeptat jake pocity jste meli vy? je to jen strach z neceho noveho a nebo jeste nejsem pripravena?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8071
20.7.13 13:29

Myslím si, že jsi připravená, že je to strach z něčeho nového.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
339
20.7.13 13:32

Měla jsem stejný pocit, když nepřišla MS panikařila jsem, i když jsem předtím miminko moc chtěla…Takže je to jen strach z něčeho nového..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7320
20.7.13 13:35

Já si zase myslím, že nejsi připravená… Těžko říct, to ti nikdo nepoví, svoje pocity znáš jen ty. Já bych třeba měla radost, kdyby mi meškala MS :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2011
20.7.13 13:40

Přijde mi to jako normální reakce na něco nového. Krom toho, pokud by se partner nebránil jak píšeš, tak máš dalších 9 měsíců na to se připravit :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11341
20.7.13 13:43

Já jsem si myslela, že připravená nejsem a stejně dítě mám. A teď vim, že jsem tam někde uvnitř připravená byla, jen jsem spíš byla sobec a nechtěla jsem kvůli vřískajícímu cosi měnit celej život. Ale když jsem ho čekala, bylo vše jiné a jak ráda jsem měnila. Nelituju vůbec ničeho a jsem šťastná. Otěhotněla jsem ve 23 letech a rodila ve 24, teď je mi 25 a jsem spokojená. :) myslím si, že pokud si jen připustíš tu myšlenko, já bych chtěla, tak připravená jsi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1185
20.7.13 14:12

Ty si si zabudla 3 dni zobrať antikoncepciu a vzala si si to naraz?? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11341
20.7.13 14:15

@Sebinah no a? Mě se to jednou povedlo a taky jsem to udělala a prd se stalo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.7.13 14:18

@Sebinah ja to mam tak v navodu

• Nahlásit
  • Citovat
nepřihlášená jruz
20.7.13 14:23

Je mi 36, čekám druhé dítě…, no, buď v klidu, po třech letech strávených s prvním dítětem na mateřské a rodičovské dovolené, se stále necítím připravená mateřství :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.7.13 15:04

Ahojky, já jsem čertvě těhotná a jedna myšlenka mi v hlavě skáče za druhou. Miminko chceme, 8 měsící snažení a teď si říkám jestli to zvládnu všechno, jestli to chci zvládnout. Jestli budu šťastná, když život podřídím dítěti. Jestli chci zahodit ten hezký život ve dvouch. Ty dny volna kdy člověk opravdu nemusí dělat nic jiného než se mu chce. Jestli, jestli, jestli… až se za to stydím a říkám si, že jsem nevděčná, že se nám povedlo to co jsme chtěli a já si toho nevážím, ale není to jen tak, taky se těším z každého ultrazvuku. Byla jsem na dvouch a je úžasné vidět jak tam ten drobeček roste. Snažím se jíst zdravě, nejíst to co se nedoporučuje, mám o něj strach aby hezky rostlo, aby srdíčko pořádně tlouklo, ať testy co nás čekají přinesou jen radost ze zdravého maiminka…tak doufám, že to jsou jen hormony a obava jak zvládnu první dítko a nebudu jedna z těch matek, co píšou do časopisů jak pro dítě dělají vše ale litují toho, že si ho kdy pořídili, věřím tomu, že ne, že si to jen představuju zbytečně jako horor a že ty kukadla co na mě budou koukat to vše vynahradí ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
1177
20.7.13 15:25

Podle mě úplně normální pocity..:)) panika kdykoliv sem měla zpoždění, panika kdykoliv sem si dělala těhu test..:D já sem antikoncepci nebrala ale začátky pokusu o mimi probihali asi takhle nejak: jednou bez ochrany a 4 krát s ochranou. :D proste je to jen nove vznikla situace a strach z neznama..:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2011
20.7.13 15:40
@Anonymní píše:
Ahojky, já jsem čertvě těhotná a jedna myšlenka mi v hlavě skáče za druhou. Miminko chceme, 8 měsící snažení a teď si říkám jestli to zvládnu všechno, jestli to chci zvládnout. Jestli budu šťastná, když život podřídím dítěti. Jestli chci zahodit ten hezký život ve dvouch. Ty dny volna kdy člověk opravdu nemusí dělat nic jiného než se mu chce. Jestli, jestli, jestli… až se za to stydím a říkám si, že jsem nevděčná, že se nám povedlo to co jsme chtěli a já si toho nevážím, ale není to jen tak, taky se těším z každého ultrazvuku. Byla jsem na dvouch a je úžasné vidět jak tam ten drobeček roste. Snažím se jíst zdravě, nejíst to co se nedoporučuje, mám o něj strach aby hezky rostlo, aby srdíčko pořádně tlouklo, ať testy co nás čekají přinesou jen radost ze zdravého maiminka…tak doufám, že to jsou jen hormony a obava jak zvládnu první dítko a nebudu jedna z těch matek, co píšou do časopisů jak pro dítě dělají vše ale litují toho, že si ho kdy pořídili, věřím tomu, že ne, že si to jen představuju zbytečně jako horor a že ty kukadla co na mě budou koukat to vše vynahradí ;-)

Tyhle pocity mám taky a to podotýkám, že nejsem ani těhotná :lol: To se změní jak píšeš, mám to odkoukané od kamarádek. Před dítětem naprosté lvice salonu, vymetly každou pařbu a teď jsou z nich maminky roku :mrgreen: Je fakt, že život se změní, ale netřeba ho podřizovat celý dítěti. Ty počátky jsou určitě na maminkách, kojení a tu prvotní péči nikdo a nic nenahradí. Ale až špunt povyroste, přece není nemožné dát ho na den, dva prarodičům a užít si pár chvil ve dvou 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9092
20.7.13 15:43

Tyhle obavy jsou naprosto normální. Já jsem otěhotněla plánovaně ale když jsem držela v ruce pozitivní těhotenský test, spíš než radost mě popadla panika :D Neboj, je to jen strach z neznámého :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1185
20.7.13 18:07

@mejdylko ano, to je sice pravda. je to tak v navode, ale vo vacsine co som citala na internetovom pribalovom listku stoji: v pripade ze zabudnete uzit tabletku, urobte tak hned ako si spomeniete…bla bla bla no a dalej ze aj keby to malo znamenat dat si dve sucasne. to znamena: beries vzdy rano o 7, zabudnes, spomenies si na druhy den okolo 6 rano tak si das, a o 7 dalsiu. ale nie je tam pisane nic o tom, aby si si vzala 3 tri naspat dozadu po sebe. je tam este pisane ze pri uziti viacerych tabletiek naraz (si myslim ze viac asi v tomto pripade znamena viac ako dve), mozu nastat problemy ako krvacanie a zvracanie co si myslim ze nie je bohvie co… a len tak mimochodom, hormonalna antikoncepcia obsahuje mimo inych latok aj hormony, takze ja by som to urcite neriskovala.. kedysi daaaavno, ked sme sa este chranili :lol: :lol: :lol: a ja som brala HA, a zabudla som, tak som si proste bud vzala a onedlho nato dalsiu, alebo som si aj tak spomenula az v ten cas ked beriem a proste som jeden den vynechala…no boze no… ale vziat si tri naraz tak to som este nepocula. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama