Zánět močáku a nedostavená ms

Anonymní
23.3.21 09:12

Zánět močáku a nedostavená ms

Ahoj holky, jdu si pro radu… U doktorky jsem nebyla, ale pořád chodím na záchod na malou a šíleně mě to pálí.. takže zánět močáku. Předevčírem, včera, nebo dnes ( jak kdy v rozmezí 3 dnů) mám dostat menstruaci… A žádný náznak, příznak nebo cokoli by mi naznačovalo přicházející menstruaci. Chci se zeptat může to spolu souviset? Že by mi to oddálilo menstruaci? Nebo by to mohlo být těhotenství? ( Miminko už zkoušíme dlouho a moc by jsme ho chtěli) na netu jsem taky četla jako jednu z mnoha příčin zánětu močáku je hormonální změna například těhotenství… Je to možné? Má někdo zkušenost? Moc děkuji :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7630
23.3.21 09:23

Nechápu proč nejdeš s močí k doktorce, jestli chceš dostat zánět ledvin tak jsi na nejlepší cestě. Tehotenstvi nezpůsobuje zánět. Míň googli a víc pouzivej tu věc na krku. Jestli máš zpoždění tak si udělej tehotensky test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1148
23.3.21 09:24

Ano zánět může posunout MS. U mě to tak bylo několikrát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1288
23.3.21 09:26

U me zacinalo tehotenstvi zanetem mocaku 👍

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.3.21 09:32
@Zuzkka píše:
U me zacinalo tehotenstvi zanetem mocaku 👍

Děkuji, aspoň nějaká naděje :D

• Citovat
  • Nahlásit
8600
23.3.21 10:22

Zánět může způsobit opozdeni ms o par dní, i na začátku těhotenství může být zanet mocaku, obojí jsem zažila, který případ budeš ty, ti tady těžko někdo napíše, udělej si test, bez toho se nic nedovis, pak si zavolej dr a ten ti dle výsledku napíše vhodná antibiotika

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.3.21 10:27
@malina83 píše:
Zánět může způsobit opozdeni ms o par dní, i na začátku těhotenství může být zanet mocaku, obojí jsem zažila, který případ budeš ty, ti tady těžko někdo napíše, udělej si test, bez toho se nic nedovis, pak si zavolej dr a ten ti dle výsledku napíše vhodná antibiotika

Dekuji :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat