Zánět varlete

27.11.18 16:27

Zánět varlete

Dnes jsem byl na urologické ambulanci z bolesti varlete nebo spíše míčem balónem :lol:
pitomej zánět lékař řikal že je tam apces jak hrom a varle je z tuhle a zvětšené co je ale nejhorší je to zvětšení je to tak velké že mě to zavazi tak by mě zajimalo jestli se ještě někdy zmenší sem se na to nezeptal :(

dostal sem nejaky radioaktivni prasky z uplne silenimi vedlejsimi ucinky jako jsou sklony k sebevrazde 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

805
27.11.18 17:08

zmensi. jaky radioaktivni prasky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.11.18 17:24

Cifloxinal pise se tu chemoterapeutikum :nevim:
tak jak se zmensi to budu rad kez by se uz chtelo zmensovat sice vypadato :lol: fakt smesne balon a vnem trubice navenek cca 1cm :lol: ale nevim jak stim budu mirit do wc :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5897
27.11.18 17:34

Chemoterapeutika jsou, dá se říct, silnější analgetika, tzv. léky na bolest.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.11.18 17:52

hlavní je že tam píšou že to zabijí bakterie a leči i ten můj balon :D tak proto nic necitim :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
249
27.11.18 18:01
@Tableta píše:
Chemoterapeutika jsou, dá se říct, silnější analgetika, tzv. léky na bolest.

chemoterapeutika rozhodně nejsou něco jako léky na bolest…jsou to vlastně léky jako atb jen nejsou na bázi přírodní výroby, ale čistě chemický, takže jsou to stejně jako antibiotika léky na bakteriální infekce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5897
27.11.18 18:06

@Ela025 Jasný, ale chemoterapeutika nenapíšeš na anginu, ale například na bolest zad.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
999
27.11.18 18:31

Promiň ale kecas nesmysly, chemoterapeutikum fakt není na bolest ani zad, ani pytliku…není tam nic tišícího bolest. Je to lék na zanet, proste jiný druh antibiotika jak už tady někdo napsal

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
805
27.11.18 19:41

@radulaur souhlasim. pouzivaji se u velmi casto u gynekologickych a urologickych zanetu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.11.18 21:14

Syn měl zánět nadvarlete. Vypadalo to přesně jak popisuješ. Musel na operaci. Buď rad, ze to není tohle.

• Nahlásit
  • Citovat
27.11.18 22:16

stim mi taky pohrozily je tam toho moc v po me ceka dalsi vysetreni a kontrola navic se ceka na vysledky odebranych vzorku

operace :nevim: nevim jak dlouho to potrva a jak dlouho by si me nechaly nekde kdovi kde :? ani oni nechci slyset

nechapu proc nejde prelecit lozisko zanetu na kouli jinde to jde treba ucho :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
805
28.11.18 08:23

@Desperato nechali by si to ne urologii nebo chirurgii. ten absces by asi chtelo odstranit. uvidis nak zabere kontervativni lecba :nevim: zanetlive lozisko v uchu se taky nekdy operuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.11.18 11:27

něco málo jsem si o tom našel na netu

Léčení epididymo – orchitidy ( tj. zánětu varlete a nadvarlete ) spočívá v klidu na lůžku, podkládá se skrotum, přikládají se ledové obklady a celkově se podávají antibiotika. Jestliže vznikne skrotální absces ( tj. ohraničená dutina vyplněná hnisem ), má zpravidla tendenci ke spontánní perforaci ( tj. vyprázdnění se navenek ). Chirurgická incize ( tj. naříznutí ložiska ) a vypuštění hnisu naproti tomu bývá nezbytné jen zřídka. Při těžkém průběhu s tvorbou abscesů a špatné odpovědi na celkové podávání antibiotika bývá však chirurgická intervence nezbytná a ve výjimečných případech ( především u velmi starých a u oslabených nemocných ) je indikován i operační výkon – tzv. epididymo – orchidektomie ( tedy odstranění postiženého varlete i nadvarlete ).

http://www.anamneza.cz/…u-penisu-435

takže pokud chápu správně měly by udělat rozumně velkou díru do pytle a vypustit tou dírou :mrgreen: ale tak nějak se mě to nezdá že by u mne měly co vypouštět sice to je velké ale není to nic tekutého

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.11.18 03:26

po trech dnech se to trosku zmensilo a vyrazne ubyly i bolesti jenze varle je ztuhle :?
leduju chladim zadna namaha z 99% lezim docela ztoho zacinam mit strach mel sem i vyron semene bylo zlute nijak nesmrdi nasel sem neco i o tomhle je to zpusobene zanetem :(
nesetkal se stim nekdo ??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama