Zánět z tamponu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.14 18:10
Zánět z tamponu?

Prosím, nejspíš nemáte některá podobnou zkušenost a přiznávám, že je to celé moje chyba a ano, jsem hlupačka, ale v pátek jsem si zavedla menstruační tampon, protože jsme šly s dcerou do bazénu, přesto, že jsem menstruaci neměla, ale nechtěla jsem chytit nějakou infekci. Doma jsem si jej vyndala a byla na něm krev. Od té doby silně špiním. Ani mi není zrovna nejlépe. Mám zavedenou Mirenu a gynekoložka mě v týdnu ujistila, že jsem v pořádku, ale teď mám strach.. Do úterý než budou v ordinaci je dlouhá doba. Šly byste na pohotovost? Děkuju

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Babišovka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.14 18:18

A dceři jsi tam taky něco zavedla? :mrgreen:

lampicka11
Závislačka 3581 příspěvků 2 inzeráty 15.11.14 18:24

@Babišovka haha. :zed:

Jestli Vám dr říkala ze jste OK nejela bych

Epe
Kecalka 138 příspěvků 15.11.14 18:26

Pokud se necítíš dobře a dost špiníš radši bych na pohotovost šla. Radši než pohotovost mám svého dr. ale do úterý je daleko.

majki.r
Extra třída :D 12486 příspěvků 15.11.14 18:26

Co je na tom špatného? Já taky párkrát použila tampon mimo menstruaci, když jsme se šli koupat do nějakého přírodního koupaliště. :nevim:

meduzza
Echt Kelišová 8772 příspěvků 15.11.14 18:31

Ahoj zakladatelko ale gynekoložka ti řekla, že jsi ok ještě předtím koupáním ne? Teď máš problém a necítíš se dobře, navíc máš tělísko, takže bych na pohotovost šla.

Babišovka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.14 18:31

Není na tom vůbec nic špatného, jen by mě zajímalo jak teda zabezpečila dceru když tak dbá na svou hygienu :-) co je na tomhle špatného? :mrgreen:

berry4
Nadpozemská drbna 28366 příspěvků 15.11.14 18:36

Špiníš, nebo jsi jen zašpinila po tamponu?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.14 18:38

Díky, jj u gyn jsem byla před bazénem
a beru i ten výsměch Babišovko

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.14 18:40

Právě že špiním stále a nepřestává to :,(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.14 18:42

Berry4 nevím jestli jsem tě pochopila špiním od zavedení tamponu, jinak ne :?

Babišovka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.14 18:43

Já to ale myslela vážně :lol:

kopejka
Echt Kelišová 9716 příspěvků 15.11.14 18:43
@Anonymní píše:
Prosím, nejspíš nemáte některá podobnou zkušenost a přiznávám, že je to celé moje chyba a ano, jsem hlupačka, ale v pátek jsem si zavedla menstruační tampon, protože jsme šly s dcerou do bazénu, přesto, že jsem menstruaci neměla, ale nechtěla jsem chytit nějakou infekci. Doma jsem si jej vyndala a byla na něm krev. Od té doby silně špiním. Ani mi není zrovna nejlépe. Mám zavedenou Mirenu a gynekoložka mě v týdnu ujistila, že jsem v pořádku, ale teď mám strach.. Do úterý než budou v ordinaci je dlouhá doba. Šly byste na pohotovost? Děkuju

normální tampony se nepoužívají mimo ms :zed: existují přímo na plavání k zakoupení v lékárně, se špiněním bych počkala jestli se bude opakovat

Teruna000
Ukecaná baba ;) 2344 příspěvků 15.11.14 18:45

Já nechápu tu logiku :nevim: vždyť menstruační tampon nezabrání průniku vody do pochvy nebo snad ano?
Proč jsi nepoužila speciální tampony, na to určené?

Babišovka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.14 18:47
@Teruna000 píše:
Já nechápu tu logiku :nevim: vždyť menstruační tampon nezabrání průniku vody do pochvy nebo snad ano?
Proč jsi nepoužila speciální tampony, na to určené?

to je fakt no… :pankac:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Vilhelmová jako Meda: Hrát ji je obrovská odpovědnost a troufalost

Mecenáška a vášnivá sběratelka umění Meda Mládková 24. června oslaví... číst dále >

Z pašeračky Terezy je světové celebrita! Modelka jde za mříže, píší v Británii

Pašeračka Tereza Hlůšková, kterou dnes pákistánský soud poslal za pokus o... číst dále >