Nevolnost na zvracení- zánět žlučníku?

188
17.11.14 13:57

zanet zlucniku?Nevolnost a zvraceni

Ahoj Vsem..Pred mesicem jsem zrejme prodelala zlucnikovy zachvat..Zvracela jsem zluc a bylo mi fakt zle..Druhy den..dieta a zlucnik se zklidnil..DAvam si pozor co jim a proto vubec netusim, co mi to rozjelo minuly tyden ve stredu..Opet zvraceni..motani hlavy a bolest na prave strane..Myslela jsem, ze se to po tabletce febicholu zklidni..Ale dalsi den opet zvraceni..slabost, jela jsem na pohotovost,,tam mi dr. rekl ze je zrejme podrazdeny zlucnik..dal injekci..prasky Nos-pa a poslal mne domu..V utery si dojdu ke sve dr..a necham se vysetrit a poslat na sono..Jde mi o to, ze mi je porad slabo..mota se mi hlava a je mi porad na zvraceni i kdyz nezvracim. MA doma male dite a bojim se, ze sebou nekde placnu..Patri to k tomu zlucniku? Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4691
17.11.14 14:11

@silviapecho Já při záchvatu nemohla prakticky nic, ani sedět, ležet, stát chodit, prostě jsem to všeljak střídala a bolelo mě všchno, na pohotovosti jsem byla třikrát, až potřetí si mě tam už nechali a zjistili, že tam mám zánět žlučníku a kamínky, takže týden v nemocnici na ATB a za měsíc šel ven. Od té doby mám klid. Měla jsem tyhle stavy už párkrát a vždycky jsme to nějak „rozchodila“ a jen lituju, že jsem s tím něco nedělala už dřív…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
188
17.11.14 14:17

JA byla uz nekolikrat na vysetreni se zlucnikem a vzdy dr rekl ze je pouze podrazdeny, zadne kaminky tam nebyli,,Naposledy asi pred pul rokem..Nejvetsi zachvat co jsem prodelala byl asi pred 10 lety, kdy jsem opravdu nemohla nic..a ve ctyri rano jsme si uz volala RZS,,protoze jsem myslela, ze umru..Od te doby se mi to nijak vyrazne neozyvalo az ted..Hodne me vadi to motani se hlavy :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
244
17.11.14 14:34

Bohuzel, to taky znam. Ja mela zlucnikove zachvaty hodne silne, nemohla jsem se ani pohnout, zatmelo se mi pred ocima, dostala jsem zimnici a pak jsem i zvracela. Na vysetreni mi rekli, ze tam mam uz pisek, ze ktereho se kaminky vytvari. Ja teda po operaci netouzila, tak jsem delala vsechno proto, abych se ji vyhla. Nasadila jsem si prisnou zlucnikovou dietu, jedla pravidelne, snazila se nestresovat a musim rict, ze verim ze mi hodne pomohl tento vyrobek. http://www.prozdravi.cz/…non-bio.html.
Pak se to vsechno uklidnilo a ja se vratila do normalu. Kdyz obcas citim, ze se to muze pomalicku vracet, nasadim si dalsi kuru a je zase vse v pohode. Takto funguji uz leta a zabira to. Drzim palce, snad to taky nekomu pomuze :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat