Zápach lednice v těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
20.11.19 13:28

Zápach lednice v těhotenství

Ahoj maminky :* předem se omlouvam za můj nick, založila sem si eMimino snad už v 17ti letech nebo nevím kde přesně a stydím se. Ale teď k věci.
Jsem těhotná, 10tyden. A mám hrozně, ale hrozně citlivý čich. Je to šílený, doma pobíhám s vonnými svíčkami, jak kdybych vymitala ďábla :nevim: ale k věci… Největší problém mi dělá lednice :roll: vždy když ji otevřu a chci si dát něco k jídlu, kopne mě zápach a jdu okamžitě zvracet. Přítel nic necítí, no vlastně nikdo, jenom já.. a tak se chci zeptat, měla jste to některá taky tak a přešlo to? Je to šílený :D jeden den sem dělala špenát, strouhala česnek a česnek cítila následující tři dny, přítel ovšem nikoliv. :dd je to šílený, úplně mi to zkazí chuť cokoliv si dat z te lednice. Myla sem ji už 3× a nepomohlo… nebo například, přítel miluje cokoliv smazeneho, máme fritak, já od doby co sem těhotná smažený jídlo nemůžu ani cítit, ale nemůžu ho zakazovat partnsrovi… ten olej, ty výpary cejtim třeba celej tejden po celym bytě, je to fakt šílený, už si přijdu jak magor…Děkuji za odpovědi:D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23065
20.11.19 13:37

Hormony to časem přejde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2997
20.11.19 13:39

Klid, to je normalni. Ja to mam taky. Zveda se mi zaludek z ruznych pachu. V baraku mame pani, co se silne voni. Kdyz jela vytahem prede mnou, tak mam co delat :lol: Nekde jsem cetla, ze autisti maji takhle citlivy cich normalne. Je mi jich fakt lito.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
260
20.11.19 14:30

Mela jsem to uplne stejne, Lednice poloprazdna ale stejne jsem vzdy běžela zvracet po otevření.. kolem 16tt to vymizelo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8750
20.11.19 14:40

Ještě Ti to smrdí? Dej do lednice misku s mletou kávou, pohltí pachy a sama není cítit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1134
20.11.19 14:50

Měla jsem to taky tak, musela jsem ale nějak dat jídlo 1,5 ročnímu synovi, neporadím nic, přejde to až zmizí nevolnosti, ještě existuje taková vonna tyčinka do nosu od firmy Nobilis myslím přímo na nevolnost za cca 100 Kč v lékárně nebo zdravé výživě, tak potáhnout do nosu a otevřít lednici třeba to bude lepší, já si ji tehdy pořídila az mě to zrovna přešlo tak nevím jestli to zabira :)))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28209
20.11.19 15:13

Taky jsem to měla, v druhém trimestru to přešlo. Smrdělo mi maso, taky třeba mi vadila v koupelně taková ta voňavka do záchoda, zavřená zabalená v poličce, volal jsem z vany na manžela ať to odnese, že to hrozně smrdí :mrgreen: a jedna aviváž smrděla jako zvratky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat