Zápach stolice v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  30.04.18 09:48
Zápach stolice v těhotenství

Ahoj, mám takový hloupý intimní dotaz. Prakticky od začátku těhotenství si všímám, že když jdu na velkou, je to jaksi… no… jinak cítit (hůř) než když jsem těhotná nebyla. Zažívací problémy nemám, nestravuju se nějak zvlášť jinak, beru jenom vitamíny pro těhotné. Můžou za to hormony, je to normální?

(anonym, je mi to trapné, děkuji)

Reklama

Reakce:

kve-tinka
Závislačka 4255 příspěvků 15 inzerátů 30.04.18 09:53

Může to být těmi vitamíny, obsahují železo a to mění i barvu stolice.

beruska9
Extra třída :D 10163 příspěvků 30.04.18 10:00

Ty vitaminy, nebo mas jenom citlivejsi cich, to taky byva ;)

wewa
Ukecaná baba ;) 2023 příspěvků 30.04.18 10:02

A nebo hold smrdíš za dva no :palec:

Adina_13
Stálice 58 příspěvků 30.04.18 10:06

V těhotenství je pomalejší trávení, tak to může být tím, proto mají těhotné také často zácpu…

Janli
Závislačka 3852 příspěvků 6 inzerátů 30.04.18 10:43

Změna vnitřního prostředí v kombinaci s citlivým čichem je masakr! :mrgreen: Já málem chodila na záchod s plynovou maskou, ale mě teda šíleně smrděla i vlastní moč.

chs.jasmin
Kelišová 6609 příspěvků 30.04.18 10:53
@Anonymní píše:
Ahoj, mám takový hloupý intimní dotaz. Prakticky od začátku těhotenství si všímám, že když jdu na velkou, je to jaksi… no… jinak cítit (hůř) než když jsem těhotná nebyla. Zažívací problémy nemám, nestravuju se nějak zvlášť jinak, beru jenom vitamíny pro těhotné. Můžou za to hormony, je to normální?(anonym, je mi to trapné, děkuji)

Ahoj,

já v prvním těhu měla čich jak lovecký pes. První vlastovka byl vlčí hlad a druhá smrad - přebalovala jsem v práci chlapečka a vyloženě se mi z toho smradu zvedal žaludek, chtělo se mi zvracet, motala se mi hlava, kolegyně že necítí nic zvláštního - maminku jsem dokonce upozornovala, že měl velmi štiplavě zapáchající stolici, at sleduje :lol: A ono to byl jen jeden z mých příznaků :lol: přešlo mě to okolo 14tt - do te doby jsem i odtahovala nábytek, že někde něco hnije, že máme plísen, pes chudák pomalu denně ve sprše a i tak jsem ho od sebe vyháněla, bože jak ten mi smrděl a když otevřel tlamu - první zvracení jsem měla když se muž navoněl Axe (krásná vůně a já stejně letela zvracet).

Voldemort
Povídálka 32 příspěvků 30.04.18 11:51
@wewa píše:
A nebo hold smrdíš za dva no :palec:
:mrgreen: :P :palec: Povedené

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Rodiče roku Smetana a Haj: Kvůli sadě nožů vzali spící dceru do klubu!

Emma Smetana a její partner Jordan Haj patří bezesporu k nejstylovějším... číst dále >

Pomníky české krimi: Jsou naporcované ženy dílem pražského „řezníka“?

Česká kriminalistika sice není na nízké úrovni, přesto naše historie zná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Reklama