Reklama

Zápach stolice v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.18 09:48
Zápach stolice v těhotenství

Ahoj, mám takový hloupý intimní dotaz. Prakticky od začátku těhotenství si všímám, že když jdu na velkou, je to jaksi… no… jinak cítit (hůř) než když jsem těhotná nebyla. Zažívací problémy nemám, nestravuju se nějak zvlášť jinak, beru jenom vitamíny pro těhotné. Můžou za to hormony, je to normální?

(anonym, je mi to trapné, děkuji)

Reklama

Reakce:

kve-tinka
Závislačka 4343 příspěvků 4 inzeráty 30.04.18 09:53

Může to být těmi vitamíny, obsahují železo a to mění i barvu stolice.

beruska9
Extra třída :D 10557 příspěvků 30.04.18 10:00

Ty vitaminy, nebo mas jenom citlivejsi cich, to taky byva ;)

wewa
Ukecaná baba ;) 2076 příspěvků 30.04.18 10:02

A nebo hold smrdíš za dva no :palec:

Adina_13
Stálice 84 příspěvků 30.04.18 10:06

V těhotenství je pomalejší trávení, tak to může být tím, proto mají těhotné také často zácpu…

Janli
Kelišová 5381 příspěvků 9 inzerátů 30.04.18 10:43

Změna vnitřního prostředí v kombinaci s citlivým čichem je masakr! :mrgreen: Já málem chodila na záchod s plynovou maskou, ale mě teda šíleně smrděla i vlastní moč.

chs.jasmin
Kelišová 7204 příspěvků 30.04.18 10:53
@Anonymní píše:
Ahoj, mám takový hloupý intimní dotaz. Prakticky od začátku těhotenství si všímám, že když jdu na velkou, je to jaksi… no… jinak cítit (hůř) než když jsem těhotná nebyla. Zažívací problémy nemám, nestravuju se nějak zvlášť jinak, beru jenom vitamíny pro těhotné. Můžou za to hormony, je to normální?(anonym, je mi to trapné, děkuji)

Ahoj,

já v prvním těhu měla čich jak lovecký pes. První vlastovka byl vlčí hlad a druhá smrad - přebalovala jsem v práci chlapečka a vyloženě se mi z toho smradu zvedal žaludek, chtělo se mi zvracet, motala se mi hlava, kolegyně že necítí nic zvláštního - maminku jsem dokonce upozornovala, že měl velmi štiplavě zapáchající stolici, at sleduje :lol: A ono to byl jen jeden z mých příznaků :lol: přešlo mě to okolo 14tt - do te doby jsem i odtahovala nábytek, že někde něco hnije, že máme plísen, pes chudák pomalu denně ve sprše a i tak jsem ho od sebe vyháněla, bože jak ten mi smrděl a když otevřel tlamu - první zvracení jsem měla když se muž navoněl Axe (krásná vůně a já stejně letela zvracet).

Voldemort
Kecalka 135 příspěvků 30.04.18 11:51
@wewa píše:
A nebo hold smrdíš za dva no :palec:
:mrgreen: :P :palec: Povedené

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama