Chození do kopce v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tulipanik
Povídálka 43 příspěvků 29.04.18 22:29
Chodenie do kopca v tehotenstve

Ahoj holky! Som v 32tt a tento vikend som bola na vylete…bohuzial som chodila vela do kopca. Presla som asi 1km v kuse do kopca cez cele centro banskej stiavnice ( s kratkou prestavkou ) a potom asi 3 veeelmi strme kopce ale kratke okolo 100m…uplne ma ten den unavil a teraz mam vycitky lebo tehotne by to s kopcami prehanat nemali…teraz sa bojim ci mi srdecni pulz nemohol velmi vyskocit a nejak to ohrozit babo ked niesom zvyknuta v tehu sportovat a namahat sa. Bohuzial som nemala na vyber ten strasne strmi kopec viedol do hotela…potom som si uz brala taxik. Neviem ci mi uz zacina sibat ku koncu ale dufam ze som to neprehnala… :nevim:

Reklama

Reakce:

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1601 příspěvků 29.04.18 22:40

Pokud ti netvrdne bricho nebo nemas jine potize, je to ok. Zitra si dej odpocinkovy den. A tuž se, porod je fyzicky docela narocny. Ja behala do 9.mesice na stavbe do schodu ze schodu a prenasela. Drzim palce, aby zybtek tehotenstvi rychle ubehl :-)

Tulipanik
Povídálka 43 příspěvků 29.04.18 22:49

@ProfZav jasne som v pohode. Nic mi neni len sa bojim ci som nemala vysoky pulz/tep srdca a ci to nemohlo uskodit…ja som taky stressman… :nevim:

Tulipanik
Povídálka 43 příspěvků 29.04.18 22:49

@ProfZav a dakujem :srdce:

Rive
Ukecaná baba ;) 1008 příspěvků 29.04.18 22:51

V prvním těhotenství jsem po horách chodila normálně, uprostřed zimy jsme lezli na sněžku, kde jsme chytli docela šílenou vánici, nejely lanovky, všude led a to jsem byla v 7. Měsíci.
Jak by to dělaly maminky, které na horách bydlí?

Tulipanik
Povídálka 43 příspěvků 29.04.18 22:58

@Rive len oni su asi zvykle :nevim:

beruska9
Extra třída :D 10400 příspěvků 29.04.18 23:08
@Tulipanik píše:
@ProfZav jasne som v pohode. Nic mi neni len sa bojim ci som nemala vysoky pulz/tep srdca a ci to nemohlo uskodit…ja som taky stressman… :nevim:

To jsem v zivote neslysela, ze by mohlo byt nebezpecne 8o Co se tady clovek nedozvi :mrgreen:
No jako zena, ktera neni zvykla na vysokou fyzickou zatez ma byt opatrnejsi, ne ze ne, ale z jednoho dne bych drama nedelala, hlavne, pokud se druhy den citis ok. Mimino je uz vlastne vyvinute v tomhle stadiu, dodelava uz jen par veci a tloustne ;) Bude to dobry.

Kalukap
Ukecaná baba ;) 1395 příspěvků 29.04.18 23:44

Taky jsem chodila po kopcích, vlastně jsem celé těhotenství někde pobíhala, kolem toho 32. týdne bylo zrovna parné léto a my chodili po horách a po lesech, bez strmých kopců nahoru dolů se to neobešlo. A všechno v pořádku, mě fyzická aktivita dost pomohla při porodu, necítila jsem se unavená. Pokud je všechno v pořádku a necítíš tvrdnutí, tak žádný stres. Dej si následující den odpočinkový. Přeju pohodový zbytek těhotenství, bezproblémový porod a zdravé miminko. :kytka:

katyna1984
Kecalka 415 příspěvků 29.04.18 23:44

Neboj, jako netrénovaná jsem poslední měsíc a půl šlapala několikrát denně osm pater. Neměla jsem na výběr, jinak bych se nedostala domů, neboť výtah byl rozkopany :lol: maximálně budeš zítra unavenější. Těhotenství není nemoc! ;)

Tulipanik
Povídálka 43 příspěvků 30.04.18 05:34

Dakujem dievcata :srdce:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Malá vzpomínka na Malou: 12 fotek roztomilé Táni, které jste ještě neviděli!

Říkejte si, co chcete, ale Taťána Malá nám bude chybět! Exministryně... číst dále >

Největší řežba v historii? Takhle chorvatský fotbal rozpoutal válku v Jugoslávii!

Fotbalisté Chorvatska na světovém šampionátu drtí jednoho soupeře za druhým a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Napřed porodím a pak se vdám. Jméno vybere dcera, říká Eliška Kaplický

Eliška Kaplický (40) zakládá po devíti letech novou rodinu. „Tentokrát to... číst dále >

Velká fotosoutěž: posílejte snímky na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama