Zapeklitá situace.

Anonymní
25.5.18 14:05

Zapeklitá situace.

S manželem jsem od 18 let, máme 12-letou dceru. Švagr má tři děti, dvě s manželkou a před manželstvím syna, matka se ho vzdala a kterého vychovává tchýně. Pořád jsem dávala švagrovi za vinu, že se nestará o svoje dítě, kluk už má 9 let, že si ho nevzali se manželkou k sobě a nechali ho tchýni a ta ho živí z důchodu.
A teď vyšlo najevo, že je to dítě mojeho manžela, švagr-dvojče, si ho nechal napsat na sebe a tchyně vychovává. Oni se báli, že se s manželem rozvedu a budou bez otce dvě děti. Já mám toho klučinu ráda, klidně bych ho k nám vzala, ale vadí mi manželovo chování. Jak hází všechno na druhé. nejraděli bych se s manželem rozvedla.
Co si o tom myslíte. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
25.5.18 14:08

Dcera má bratrance-bratra hrozně ráda a byla by určitě nadšená, kdyby šel k nám Tchýně už ho nezvládá a švagrová ho k nim nechce. :think: Brala bych ho, ale bez manžela.

• Citovat
  • Nahlásit
24945
25.5.18 14:08

Nemůžete mi na to někdo udělat graf? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Run
20711
25.5.18 14:09

Myslím, že začnu zase chodit pravidelně. Protože poslední dobou je to tu samá perla :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6230
25.5.18 14:09
@Anonymní píše:
Dcera má bratrance-bratra hrozně ráda a byla by určitě nadšená, kdyby šel k nám Tchýně už ho nezvládá a švagrová ho k nim nechce. :think: Brala bych ho, ale bez manžela.

třeba by ho manžel bral taky, ale bez tebe :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Doe_Jane
25.5.18 14:10

Že máš bujnou fantazii

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.5.18 14:10
@Tableta píše:
třeba by ho manžel bral taky, ale bez tebe :nevim:

to se měl rozvést

• Citovat
  • Nahlásit
6230
25.5.18 14:11
@Anonymní píše:
to se měl rozvést

To spíš ty. Přenes se přes svoje ego a vemte si klučinu k sobě, aby taky poznal, co to je úplná rodina dřív, než bude pozdě a stane se z něj vejlupek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1930
25.5.18 14:12

Tohle nepochopím, chudák kluk. Manželovi jsi měla hned vrazit pár facek, ať se vzpamatuje. Já bych se takhle syna nikdy nevzdal, raději bych přišel o manželku. Něco jiného by bylo, kdyby měl milující matku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13865
25.5.18 14:17
@Anonymní píše:
S manželem jsem od 18 let, máme 12-letou dceru. Švagr má tři děti, dvě s manželkou a před manželstvím syna, matka se ho vzdala a kterého vychovává tchýně. Pořád jsem dávala švagrovi za vinu, že se nestará o svoje dítě, kluk už má 9 let, že si ho nevzali se manželkou k sobě a nechali ho tchýni a ta ho živí z důchodu.
A teď vyšlo najevo, že je to dítě mojeho manžela, švagr-dvojče, si ho nechal napsat na sebe a tchyně vychovává. Oni se báli, že se s manželem rozvedu a budou bez otce dvě děti. Já mám toho klučinu ráda, klidně bych ho k nám vzala, ale vadí mi manželovo chování. Jak hází všechno na druhé. nejraděli bych se s manželem rozvedla.
Co si o tom myslíte. :think:

No to je hrozný. :(
Tak všichni celou dobu věděli, že má Tvůj muž nemanželské dítě, jo? :?
Já bych se asi pokusila dostat kluka do péče a pak bych zvážila ten rozvod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7107
25.5.18 14:19

Manžel měl strach přiznat nevěru a divím se, že jeho bratr to byl ochotný vzít na sebe. Zkus se nejdřív uklidnit a potom si v klidu promluvte. Možná to byl úlet a třeba je ti opět 9 let věrný a třeba mu to dokážeš za nějaký čas odpustit. I když chápu, že důvěra je teď velmi narušená. Pokud tě podvádí stále, nejspíš to stejně nepřizná. Promluvte si, že bys klučinu klidně vzala k vám domů, ale že chceš vědět, jak na tom jste vy dva. Je to hodně zapeklitá situace, ale myslím, že to není nepřekonatelná překážka, pokud je co zachraňovat a pokud budeš mít aspoň malinkou chuť zůstat i s manželem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3686
25.5.18 14:21
@Anonymní píše:
Co si o tom myslíte. :think:

Manzel asi o tom vedel vid.No nevim, pro me by to byl duvod k rozpadu…Ale to sem já.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27517
25.5.18 14:25

Tak to je na romám zase… Manželova lež by mě vadila víc než cokoliv jiného. A že s ním ostatní drželi basu :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8021
25.5.18 14:31

Nejvetsi duvod k nastvani ma svagrova. Jeji muz ma na sebe napsane dite bratra, ale eventualni alimenty by musel platit on, jednou se budou jeji deti s de facto cizim ditetem (byt bratrancem) delit o dedictvi atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4087
25.5.18 14:32

Já si o tom myslím, že je to vymyšlená blbost:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama