Nejsem u něj na prvním místě - nefunkční vztah

13
24.5.18 16:07

Nejsem u něj na prvním místě - nefunkční vztah

Ahoj, potřebovala bych objektivní názor. S přítelem jsme spolu 6 let, nebydlíme spolu, a to je jeden z častých důvodu hádek (oba máme baráky a nemůžeme se dohodnout kde budem). Před rokem zjistili jeho mamce rakovinu, byla jsem mu oporou, jezdila k němu skoro pořád jsem tam byla, pomáhala s domácnosti a se vším. Přišlo mi ale, že mě od sebe pořád jakby odhání. Neříkal mi to slovně, ale byl takový chladný, odtažitý. Pak to nějak ustalo, zacatkem tohoto roku si našel novou práci, kde dělá 4 dny a 4 dny volno. Od té doby je to zase hrůza - nejezdí za mnou, nikam společně nechodíme. Že začátku jsem k němu ještě jezdila já, když to bylo možné. Ale zase začli hádky, byl odtažitý, neprojevoval mi lásku, nějaké společné výlety nebo dovolenou nenaplánoval. To vždycky jen já. Dalším problémem bylo to, že se často vymlouval, že musí být doma s mamkou, já to chápala, proto jsem k němu jezdila. Ale je to vášnivý sportovec, od malá hraje závodně. Na tréninky a zápasy mohl nechat mamku doma samou, ale když jsem řekla, že někam spolu zajdeme, řekl že nemůže. Vyústilo to tak, že na Valentýna, den žen, ani první máj za mnou nepřijel. Tak jsme dali vazbou debatu, že už to takhle dál nejde. Byla jsem rozhodnutá, že o přes to všechno budu já, kdo udělá ten další krok a nastehuji se k němu. Minulý týden jsme měli výročí, a chtěla jsem mu to říct. On měl po a před noční, nečekala jsem žádnou velkou oslavu, ale na oběd jsme zajít mohli. Řekl mi, že nemůže přijet, protože je nevyspalý. Přitom, kdyby měl zápas, to letí hned, jak už se to několikrát stalo, a nevadilo mu, že musí do práce. Řekla jsem si a dost, ale nejsem si jistá, jestli to zvládnu. Ještě jsem mu řekla, že s ním potřebuji mluvit přes telefon, když byl v práci. Říkal, že může, volal mi, ale já jsem to zrovna nemohla zvednout, tak se mě ptal, co se zase stalo, co mám za problém, a další SMS, která mě zarazila bylo, jestli mi o něm někdo něco řekl, jestli mě podvedl nebo tak. To jsem teda nepochopila… Je to dlouhé, ale je to jen výčet našich sporů. Největší problém je, že se nevidame, nebydlíme spolu, a on neumí komunikovat. Vše jen řeší se svojí máti. :? Řekl mi, že na mě nemá čas z důvodu práce, a že se mnou nemůže být pokaždé když si zamanu (vídáme se tak jednou za týden na pár hodin).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
466
24.5.18 16:13

Ahoj, pokud nejsi v tom vztahu spokojená (a to nejsi) proč zůstávat? Myslím, že kdyby si ti takhle postěžovala kamarádka, tak bys jí poradila - nech ho být. Můžeš zkusit poslední šanci, prostě se odmlčet a počkat, jestli se sam ozve. I když jsem skepticka, pusť ho do oběhu a časem se objeví někdo jiný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8005
24.5.18 16:24

Tak jednou za tyden na par hodin, to snad ani nejde nazvat vztahem. nasla bych si jineho, tenhle o tebe stejně nemá zájem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8927
24.5.18 16:27

Je to divný. Jestli psal divnou sms, jestli ti někdo něco řekl, tak v tom divném chování může být jiná? :think: Jestli neumí komunikovat, nemáte spolu děti a jiné závazky, tak ho pusť k vodě. Zdá se mi, že jsi se snažila dost. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
169
24.5.18 16:30

Děláš, ze sebe slípku :,(, nemá zájem a kdoví, jestli nemá už někoho jiného. Je mi, líto. Sil a snahy si vynaložila dost a sama si váš vztah označila za nefunkční. Začni, si užívat života a soustřeď se na sebe a neprodlužuj si trápení. Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá výmluvy.
Přeji ať to brzy rozsekneš. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5287
24.5.18 16:30

A neapadlo te, ze ma treba fakt jinou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17658
24.5.18 16:31

@sabulik101
Nejsi ani na pátém. Kašli na něj. Kdyby o tebe stál, choval by se jinak. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
24.5.18 16:37
@ludmilaadamkova píše:
A neapadlo te, ze ma treba fakt jinou?

Tento problém jsme spolu řešili, trénuje mladší holky, s jednou si pořád psal, pořád o ní mluvil, jak ji ten sport skvěle jde, když jsme ji na hřišti potkali, hned se rozzářil. Jednou jsem na něj pořádně zatlačila a řekl mi, že by mě nikdy nepodvedl, a přestal si sní psát.
Teď v té nové práci, začal dělat hodně prescasu, což on nikdy nedělal, on se co se týče práce moc nepretrhne. Takže mě to napadlo znovu, že může mít někoho v té práci. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51981
24.5.18 16:38

@sabulik101 to ani ve vztahu nejste ne. Jsi mu naprosto volná :?. Kdyby chtěl tak si ten čas udělá, na jiné asi času má dost :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3713
24.5.18 16:41

Vykašli se na něj a najdi si někoho, kdo s tebou bude chtít trávit čas ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15533
24.5.18 16:46

Tak po šesti letech se nedomluvite ani na bydlení. To skutečně není funkční vztah a pro mne by to uz do budoucna byla ztráta času.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14648
24.5.18 16:47

Taky si myslím, že za tím může být jiná žena. Toto bych ani za vztah nepovažovala. Pokud má chlap opravdu vážný zájem o ženu, tak si na ni čas najde vždy, to mi můžeš věřit. Poslala bych ho do oběhu, a našla si chlapa, který tě bude opravdu milovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2947
24.5.18 16:49
@Kobliha51 píše:
@sabulik101
Nejsi ani na pátém. Kašli na něj. Kdyby o tebe stál, choval by se jinak. :think:

možná tak páté kolo u vozu ;) přijde mi že on vlastně vztah ani nechce… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17658
24.5.18 16:50
@welovefashion píše:
možná tak páté kolo u vozu ;) přijde mi že on vlastně vztah ani nechce… :nevim:

Nebo s nějakou jinou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Verun83
24.5.18 16:52

Prosim tě, přijde ti to normální? tě nechce a je srab ti to říct. má prostě jinou a tebe nechce.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama