Problém s rozhodováním manžel x milenec

Anonymní
24.5.18 15:23

Problém s rozhodováním manžel x milenec

Ahoj všem…

koho byste si vybrali?

Partner A:

Manžel, dlouholeté manželství, barák, 2 děti, hoodně zodpovědný, pečlivý - hlavně na peníze, potoky slz kvůli němu prolitých- je cholerik, nic nebere v pohodě a v klidu(ohledně maličkostí - neuklizeno, problém se psem a dírami, problém s čímkoliv v domácnosti, děti - upatlané zdi, atd…)-hned vybuchne, a dělá dusno, negativní člověk…, pak je pár dní mílius a omlouvá se…, v době manželství ( i v těhotenství) jsem cca 15 x odjela pryč, že už se nevrátím…
V poslední době z mé strany absolutně nefunkční milování s ním…až averze a odpor k jedinému polibku…(od té doby co mám partnera B)…
Netěším se na něj (ale to už delší dobu), dřív jsem se netěšila, že zas doma se mu nebude něco líbit, ted se na něj netěším, protože bych radši byla s partnerem B…

Partner B:
Kolega, známe se 4 roky, z toho 3,5 roku mě miluje, a stále na mě čeká, nikoho jiného nechce, i když jsem mu když to začalo říkala, že nemůže ode mě nic čekat, že já manžela miluju (tenkrát jsem asi milovala, už ani nevím) - došlo jen na líbání mezi námi…pak 2,5 roku nic, a pak jsem se s ním opět nějak dala dohromady, vždy se mi líbil, ale myslela jsem rozumem…a moc mě přitahuje, má i stejné názory a vize o životě, má s přítelkyní dvě děti, ale už s ní nežije, dokážu si s ním představit vše - jako bydlet, žít, milovat (což už jsme se tedy milovali, a je to ten nejuzasnejší sex…), a dokážu si představit třeba mluvit a resit problémy (což třeba s manželem neumím)…
Ale…nemá byt nebo něco jiného…má jen v pronájmu takový hodně starý byt, ale ted spíš bydlí u rodičů…což mi nevadí, a já si dokážu i představit v tom byte s ním zít…

A už ani nevím koho miluju, a jestli vůbec někoho miluju…

Když si to tak probírám v hlavě - možný rozchod s manželem a tak, tak jako první by mě bolelo samozřejmě co děti, jak by to unesly, v druhé radě mám tu domov…kdy sice dům a zahrada není moje, ale hodně jsem sem vložila..a hlavně zahrada by mě mrzela, protože jsem do ní opravdu investovala(ani ne tak penezma), jako láskou dost..a ted vidím jak to všechno roste, a plodí…, pak pes…a manžela by mi ted bylo jen líto a mnrzelo by mě zahodit tolik let…
Ale zas nechci zít do konce života v necem co nechci…i když třeba se z partnera B vyklube někdo jiný (coz nemyslím), tak je to risk…a já se tak bojím riskovat…

Asi je to zmatené, omlouvám se…
Asi mi ani neporadíte..jen jsem se chtěla vypsat, protože nikomu o svých pocitech nemůžu říct…opravdu nikomu..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Brumbera
24.5.18 15:26
@Anonymní píše:
Ahoj všem…

koho byste si vybrali?

Partner A:

Manžel, dlouholeté manželství, barák, 2 děti, hoodně zodpovědný, pečlivý - hlavně na peníze, potoky slz kvůli němu prolitých- je cholerik, nic nebere v pohodě a v klidu(ohledně maličkostí - neuklizeno, problém se psem a dírami, problém s čímkoliv v domácnosti, děti - upatlané zdi, atd…)-hned vybuchne, a dělá dusno, negativní člověk…, pak je pár dní mílius a omlouvá se…, v době manželství ( i v těhotenství) jsem cca 15 x odjela pryč, že už se nevrátím…
V poslední době z mé strany absolutně nefunkční milování s ním…až averze a odpor k jedinému polibku…(od té doby co mám partnera B)…
Netěším se na něj (ale to už delší dobu), dřív jsem se netěšila, že zas doma se mu nebude něco líbit, ted se na něj netěším, protože bych radši byla s partnerem B…

Partner B:
Kolega, známe se 4 roky, z toho 3,5 roku mě miluje, a stále na mě čeká, nikoho jiného nechce, i když jsem mu když to začalo říkala, že nemůže ode mě nic čekat, že já manžela miluju (tenkrát jsem asi milovala, už ani nevím) - došlo jen na líbání mezi námi…pak 2,5 roku nic, a pak jsem se s ním opět nějak dala dohromady, vždy se mi líbil, ale myslela jsem rozumem…a moc mě přitahuje, má i stejné názory a vize o životě, má s přítelkyní dvě děti, ale už s ní nežije, dokážu si s ním představit vše - jako bydlet, žít, milovat (což už jsme se tedy milovali, a je to ten nejuzasnejší sex…), a dokážu si představit třeba mluvit a resit problémy (což třeba s manželem neumím)…
Ale…nemá byt nebo něco jiného…má jen v pronájmu takový hodně starý byt, ale ted spíš bydlí u rodičů…což mi nevadí, a já si dokážu i představit v tom byte s ním zít…

Když si to tak probírám v hlavě - možný rozchod s manželem a tak, tak jako první by mě bolelo samozřejmě co děti, jak by to unesly, v druhé radě mám tu domov…kdy sice dům a zahrada není moje, ale hodně jsem sem vložila..a hlavně zahrada by mě mrzela, protože jsem do ní opravdu investovala(ani ne tak penezma), jako láskou dost..a ted vidím jak to všechno roste, a plodí…, pak pes…a manžela by mi ted bylo jen líto a mnrzelo by mě zahodit tolik let…
Ale zas nechci zít do konce života v necem co nechci…i když třeba se z partnera B vyklube někdo jiný (coz nemyslím), tak je to risk…a já se tak bojím riskovat…

Asi mi ani neporadíte..jen jsem se chtěla vypsat, protože nikomu o svých pocitech nemůžu říct…opravdu nikomu..

A kolega jak je na tom financne? Jako nemyslim, jeslti je bohaty, ale jestli normalne funguje jako bezny chlap, dava penize na stranu, proste kdyz ma dve deti a nema ani vlastni byt, trochu bych ho podezrivala, co s tema penezma dela… Abys nenarazila. Jinak bych sla za svym srdcem…

• Citovat
  • Nahlásit
13540
24.5.18 15:27

Máš pravdu. My ti tu pomoct nemůžeme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6230
24.5.18 15:31

8o samozřejmě, že bych si vybrala manžela

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.5.18 15:33
@Brumbera píše:
A kolega jak je na tom financne? Jako nemyslim, jeslti je bohaty, ale jestli normalne funguje jako bezny chlap, dava penize na stranu, proste kdyz ma dve deti a nema ani vlastni byt, trochu bych ho podezrivala, co s tema penezma dela… Abys nenarazila. Jinak bych sla za svym srdcem…

Oni s přítelkyní si ten byt pronajmuli, že si časem pořídí něco lepšího, ale pár let to mezi nimi stálo za prd…tak, na to nedošlo, tak předpokládám že má něco našetřeno…na to jsem se neptala..

• Citovat
  • Nahlásit
1576
24.5.18 15:34

Místo plánování, kde a kdy si to rozdám s milencem, tak bych se snažila řešit vztah s manželem.
Jinak kde budete všichni bydlet? Ty, přítel, jeho děti, tvoje děti, pes?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Brumbera
24.5.18 15:36
@Anonymní píše:
Oni s přítelkyní si ten byt pronajmuli, že si časem pořídí něco lepšího, ale pár let to mezi nimi stálo za prd…tak, na to nedošlo, tak předpokládám že má něco našetřeno…na to jsem se neptala..

Tak to bych s nim urcite resila. A dala bych i pozor sama na sebe. Myslim, ze jsi asi hodne zalaskovana a proto nemyslis na takovehle veci. Prave, kde byste bydleli? Abys pak nezustala bez penez. Premyslej i s jakymi penezmi bys odesla z manzelstvi, driv nez to manzelovi reknes. Protoze v ramci rozvodu se deji desne veci, manzel se muze snazit ziskat vic nez polovinu SJM i deti. Take zvaz to, ze dneska se casto dava stridava pece - jeden tyden deti u tebe, druhy u manzela.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.5.18 15:37
@Barbucha3 píše:
Místo plánování, kde a kdy si to rozdám s milencem, tak bych se snažila řešit vztah s manželem.
Jinak kde budete všichni bydlet? Ty, přítel, jeho děti, tvoje děti, pes?

Vztah s manželem řeším snad celý čas co jsem s ním…
Bydlení - ano to jsou ty praktické věci…ale i kdyby jsme žili v pronájmu, všichni společně samozřejmě dohromady asi ne, tak bych snad byla štastnější, než ted…

• Citovat
  • Nahlásit
31
24.5.18 15:45

Máš prostě aférku. Můžeš mít aférku dál, než to praskne /a ono to praskne/, můžeš aférku ukončit a vedle manžela jen žít nebo se snažit s ním obnovit váš vztah nebo můžeš ukončit manželství a jít do rizika.
Uvědom si ale, že přítele B tolik neznáš. Nežiješ s ním několik let ve společné domácnosti, nevíš, jestli mu taky nevadí upatlané zdi, co mu bude/nebude vadit na tvých dětech, když s nima bude 24h 7 dní v týdnu, jak se sneseš s ním, s dětma, co můžou vzdorovat, možná i se psem v menším bytě. Bez zahrady, bez možnosti úniku, protože už nemáš kam.
Neříkám, že každé manželství se dá zachránit. Odpíchla bych se od toho, jestli aspoň tebe manžel miluje. Pokud ano, volila bych jeho a snažila se oživit váš vztah, vzpomeň si, jaké to bylo na začátku, když jste třeba ještě neměli děti…tam jsi v podstatě teď s panem B. Jen rande a sex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28672
24.5.18 16:16
@Anonymní píše:
Ahoj všem…

koho byste si vybrali?

Partner A:

Partner B:

Měla by sis uvědomit, že nevidíš ty dva racionálně. jako každý zamilovaný člověk máš růžové/černé brýle.

Svého manžela vidíš těmi černými, nakonec je to někdo, kdo ti brání být s tvou láskou.
Milence vidíš růžově.

Můžeš to popírat, ale je to tak. :nevim:

Realitu bys viděla právě v tom všedním soužití.

pokud jsou problémy s mužem jen v tom, že prudí kvůli špinavým zdem, zkusila bych obnovit vztah tam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32237
24.5.18 16:17
@Anonymní píše:
Vztah s manželem řeším snad celý čas co jsem s ním…
Bydlení - ano to jsou ty praktické věci…ale i kdyby jsme žili v pronájmu, všichni společně samozřejmě dohromady asi ne, tak bych snad byla štastnější, než ted…

bacha na růžový brejličky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73228
24.5.18 16:19

Chybí mi tu podstatná informace - kolik je dětem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32237
24.5.18 16:20
@Bábrdl píše:
Měla by sis uvědomit, že nevidíš ty dva racionálně. jako každý zamilovaný člověk máš růžové/černé brýle.

Svého manžela vidíš těmi černými, nakonec je to někdo, kdo ti brání být s tvou láskou.
Milence vidíš růžově.

Můžeš to popírat, ale je to tak. :nevim:

Realitu bys viděla právě v tom všedním soužití.

pokud jsou problémy s mužem jen v tom, že prudí kvůli špinavým zdem, zkusila bych obnovit vztah tam.
:think: :palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27477
24.5.18 16:37
@Anonymní píše:
Ahoj všem…

koho byste si vybrali?

Partner A:

Partner B:

Manžel. Brali jste se z lásky, máte spolu děti. Kolegů bude kolem tebe „chápavých“ dost, když jim poskytneš „náruč“. Manžela máš jen jednoho a spokojená rodina je víc než kvalitní sex s milencem. Zkus spravit manželství. Pokud to nepůjde, pak jděte od sebe a myslete na děti, aby jim to neublížilo. Žij sama. Pak si někoho hledej. Nejdi ze vztahu do vztahu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
492
24.5.18 16:38

Ahoj zakladatelko,

vsichni ti tady vetsinou radi zustat s manzelem.
ja bych se ridila srdcem
ano ruzove bryle mit muzes
co takhle se odstehovat sama, pronajmout si byt
nejit ze vztahu do vztahu
a uvidis zda ti bude vice chybet manzel nebo partner B

popravde jestli je tvuj manzel cholerik, musi to byt dost narocne souziti…drzim palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama