Zapijení miminka

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.19 23:32
Zapijení miminka

Ahoj holky, zítra jdeme na zapijení miminka… Mám takový dotaz - nese se nějaký dárek miminku? Nebo tatínkovi? ( Jdeme na typ této akci poprvé), děkuji za rady :)

Reakce:
Piiimiii
Ukecaná baba ;) 1036 příspěvků 09.08.19 23:38

Chlapovi bych vzala jen lahev- idealne pokud vite, co ma rad :pankac:…darecky pro miminko jsem mela vzdy, kdyz jsem se sla POPRVE na to miminko podivat…a v tom pripade jsem se taky vzdycky ptala, co by rodice ocenili…mit doma 10 privesku na dudlik se jmenem ditete je takove trosku smutne (i kdyz to darci mysleli dobre)…vetsinou to pak byly darky napul prakticke (vlhcene ubrousku, plinky) a napul vzpominkove…a to si myslim, ze chlap samotny moc neoceni…

Janli
Echt Kelišová 9877 příspěvků 09.08.19 23:40

Pokud je maminka ještě v porodnici, pak jen lahev a eventuálně doutník tatínkovi. Dárky pro maminku a miminko později při osobní návštěvě. Pokud je zapíjení i za účasti maminky, potom se přinesou dárky i pro maminku a mimčo. Tak se to dělá aspoň u nás.

ugluk
Hvězda diskuse 47378 příspěvků 09.08.19 23:55

Chlap, když byl zapíjet se svýma kamarádama, kteří pak na miminko už kouknout nešli, donesl pokaždé tašku plnou chrastítek. Pokud někdo přišel potom na návštěvu, donesl dárek tam. Podruhé poučena už jsem předem nekoupila jedinou hračku :lol: Jo a jednou dotáhnul balík plen, to by byl super dar, kdybych nelátkovala, což ovšem netušili.

masima
Kecalka 390 příspěvků 10.08.19 05:42

U nás na zapíjení miminka chodí jen chlapi, ti už pak na miminko koukat nechodí. A všichni donesli věci pro miminko. Což mě vůbec nenapadlo, že se nosí. Když jsem přišla z porodnice, měla jsem v pokojíčku hromadu hraček, oblečení, plínek, vlhčeňáků. Bylo to milé. Ženské se pak chodily dívat až na miminko a též něco donesly.

cecetka
Echt Kelišová 8653 příspěvků 10.08.19 06:35
@Anonymní píše:
Ahoj holky, zítra jdeme na zapijení miminka… Mám takový dotaz - nese se nějaký dárek miminku? Nebo tatínkovi? ( Jdeme na typ této akci poprvé), děkuji za rady :)

Tatinkovi nic. Jen drobnost pro dite.

Lorry1
Kecalka 111 příspěvků 10.08.19 07:39

Kdyz sel manzel naposledy zapijet kamaradovo dite, tak s sebou vzal krabici doutniku. :) Pro miminko nic, to davame, az kdyz se jdeme na miminko podivat.

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1736 příspěvků 10.08.19 07:49

My nesli nejaky lepsi vino pro oba dohro a pak neco pro mimino. Si pak muze vzit tago a z hospody to vse odvezt :nevim: nevedela jsem kdy se uvidime komplet, takze to by z toho oblecku mimino mohlo i mezi tim vyrust :mrgreen:

zuza92
Zasloužilá kecalka 697 příspěvků 10.08.19 07:52

My nosíme nějaký obleček pro miminko třeba i ve větší velikosti. Když zápíjeli naši malou všichni donesli balík plen. Bylo to super asi 4 měsíce jsem nemusela kupovat pleny :grin:

Lerista
Ukecaná baba ;) 1531 příspěvků 10.08.19 08:20

Teď jdeme na zapíjení. Chlapovi oblíbený alkohol a maminka si pro dítko přeje pleny. Na rovinu jsem se jí zeptala, co by se jim hodilo. Mají toho spoustu po starším dítku. A pleny do hospody netáhneme, dovezeme později k nim domů a přidám ještě nějakou úplnou maličkost třeba z Pepca.

zaludova
Kecalka 224 příspěvků 10.08.19 10:35

Kvalitni lahvinku a doutniky tatinkovi. S sebou nejaky neutralni darek pro mimco. Treba darkovou kartu do dm nebo lekarny. A pak pri osobni navsteve kvetinu mamince a darecek pro mimco. Vetsinou oblecek a hracku.

Sluníčko1511
Kecalka 253 příspěvků 10.08.19 10:56

Mohlo by být něco takového? Snažím se být trošku kreativní :) my dáme dárečky teď a domů do kouta už nejspíše nepůjdeme :)

Piiimiii
Ukecaná baba ;) 1036 příspěvků 10.08.19 11:16

@Sluníčko1511 Vypada to krasne, jen bych nebyla zklamana, kdyby se nad tim chlap uplne nerozplyval ;)

Váš příspěvek
Reklama