ZAPPx Zopa Viperx Moon

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
minimi18
Povídálka 12 příspěvků 11.08.09 14:57
ZAPPx Zopa Viperx Moon

Prosím Vás o radu ohledně golfek pro skoro dvouleté dítě, váha cca 12 kg…Hrozně moc se mi líbí Quinny Zapp a kočárky jemu podobné, ale neviděla jsem žádný naživo a v diskuzi jsme nic směrodatného nenašla…Neměli bychom ho jako hlavní kočár, to máme Peg Pérego GT3, v tom se malý krásně vyspí…spíš potřebuji golfáč, když se pojede někam na výlet. U toho Zappa nevím jak moc vadí, že není polohovatelný a tky nevím, jak se jezdí se třema kolečkama s tak malým průměrem…Taky řeším, zda koupit golfky jeté nebo nové…z jetých mám trošku strach, aby nebyly vyrachtané..... :oops:

Děkuji za jakékoliv zkušenosti… !!!!

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
zuzanasinova
Kelišová 5697 příspěvků 11.08.09 17:26

já osobně bych do Zappa nešla i když se mi líbí a to hlavně kvůli těm zádíčkám… děti mi v tom přijdou zkroucený jak paragraf…
ale posuď sama jak moc ti to u dvouleťáka bude vadit. Ohledně toho jestli koupit jeté - proč ne? pokud je nebudeš chtít schovat na druhé dítko tak by i jeté mohly postačit ale určitě osobně vidět. ;-)

máme Moon Buggy Kiss a jako golfky v pohodě, ale má své mouchy ;-) kdyžtak se ptej co tě konkrétně zajímá

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 11.08.09 17:47

Jako hrdá majitelka zappa doporučuju pro 2leté dítě rozhodně jeho :)

je to kvalitní kočár, můj byl z druhé ruky, jezdí nepřetržitě už přes 2 roky (i jako podvozek pod sedačku) a nepozoruji žádné vady. lehce se ovládá, kolečka trochu hrkají ve smyslu zvuku, ale jsou kvalitní a nejsou opotřebovaná. projedou i štěrk. není nejlehčí a proto je stabilní, dítě si do něj samo vleze, je elegantní, potah je super. řídím jednou rukou. originální košík je luxusní, ten určitě stojí za to! prostě klasika.

osobně si myslím, že v zappovi dítě zkroucené není, sedačka je ergonomická, pohodlná a i když není pevná, teda vyztužená, rozhodně je pevná dostatečně, neprověšuje se a dítě si sedem nic neničí…
dokonce byla doba, kdy Vojtěch nechtěl jezdit v ničem jiném, právě že mu to bylo pohodlné…

zopa i moon mají záda prověšená, nevyztužená a jejich jediná „výhoda“ proti zappkám je polohování, což si myslím, že při využití „gofky na cesty“ pro 2leťáka není potřeba. (znám je, má je asi tak 100 kamarádek, jezdila jsem s nimi…)

Vojtěchovi je 21měsíců, v zappovi jezdí od svých 9m (to jen na rychlovky k dr. a podobně), od letošního jara stabilně, jednu dobu byl i sporťák složený, jelikož Vojta chtěl jen zappa. umí v něm i usnout, vyspí se…

za sebe jako 2. kočár pro 2leťáka jedině zappa.

koupit ho z druhé ruky bych se nebála, je to kvalita, … i když dneska šly ceny dolů a seženeš nového i s orig košíkem za 4tis.

cokoliv konkrétnějšího o zappovi ráda odpovím.

minimi18
Povídálka 12 příspěvků 11.08.09 20:46

Moc děkuji za reakce! Jde o to, že čekám druhé dítě, takže bych ho určitě využila i dále a u těch jetých právě nevím, jak moc bývají ojetá nebo jinak poškozená kolečka, když jsem si tady někde přečetla, že rachtají a je to normální 8O , z toho mám docela hrůzu :oops: …Nový právě koupím za 4000 i s origoš košíkem, jetý za 2000, ale zase bez záruky…moc se mi líbí barvička breen, ale nevím, jak vypadá ve skutečnosti, jestli je fialová nebo hnědá…nevíte někdo?
Malý právě spí po obědě pouze v kočárku, doma jsme to nějak nenatrénovali, i když asi budu muset začít, když bude druhé mimi…, ale třeba do obchodu nebo někam na výlet nepředpokládám, že by spal, tak snad to polohování zádíček chybět nebude a pokud by spal v lehkém golfáči, měla bych asi strach, že se převrátí…
Fakt je, že designově je zapp vážně fešák :lol: !

minimi18
Povídálka 12 příspěvků 11.08.09 20:54
zuzanasinova píše:
já osobně bych do Zappa nešla i když se mi líbí a to hlavně kvůli těm zádíčkám… děti mi v tom přijdou zkroucený jak paragraf…
ale posuď sama jak moc ti to u dvouleťáka bude vadit. Ohledně toho jestli koupit jeté - proč ne? pokud je nebudeš chtít schovat na druhé dítko tak by i jeté mohly postačit ale určitě osobně vidět. ;-)máme Moon Buggy Kiss a jako golfky v pohodě, ale má své mouchy ;-) kdyžtak se ptej co tě konkrétně zajímá

Zuzko, nevíš náhodou, jestli ten moon není oproti zappu menší? A co znamená výškově nastavitelné sedátko? Je to k něčemu? A záda jsou sklopit jak moc?

Taky nevím, jestli se ten moon tak pěkně složí jako ten zapp, to se mi na něm právě líbí, že se šupne do kabele a hodí na rameno…nebo připevní na kolo…Jinak ten moon je taky moc pěkný!

minimi18
Povídálka 12 příspěvků 11.08.09 21:07

Natašo a co říkáš na ten safety 1st? Na baby-cafe.cz se o něm zmiňuješ, nešla bys do něj raději, kdybys zappa neměla?

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 11.08.09 22:32

Minimi - nemít zappa, koupila jsem si safety 1st už vloni v srpnu, kdy mě naprosto uchvátil (a co je důležité, i mého muže :) :wink:)

košík má veliký, na golfky naprosto přepychový. záda jsou pevná. polohování na šňůrku s přezkou, jako u speediho. bohužel, je to jen 4kolka, takže trochu hůře ovladatelný, než 3kolky. má vysoko upínaný nánožník, madlo před dítě. je skladný… má i adaptéry na MC sedačku, k dokoupení…
rukojeti má trochu výš než zapp a výš než moony apod., - bacha - ty hodně klesnou, když si do nich dítě sedne :wink:
bohužel, barevné varianty nejsou, myslím červená a šedá… :( ale ta šedá není ošklivá a s nějakou vložkou…

má ho kamarádka a zkoušela jsem vozit i 20mdítě, krásně se tam vyspinká, i když není nejmenší :wink:

pokud máš poblíž Kika, rozhodně se na něj mrkni!

minimi18
Povídálka 12 příspěvků 12.08.09 21:30

Tak jsme dneska ošahala zopa a ještě jakousi trojkolku a ta záda jsou teda prohnutá už na omak, takže do nich bych nešla v žádném případě…bohužel zappa neměli a safety také ne ( na stránkách Kiky jsem je nenašla, ale jakmile se dostanu do Brna tím směrem, tak do Kiky mrknu). Každopádně jsem Safety našla v černé barvě na nějakých německých stránkách, což by bylo OK…akorát tam píší, že při složení není tak malý jako zapp. Ale pořád mi přijde, že to polohování zad je jen tak, aby tam bylo, nevím, zda by se tam dítě vyspalo…jak je člověk zvyklý na pořádný kočár, tak jsou ty golfky takový srandovní :D .

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 12.08.09 23:13

minimi - Kika safety 1st na stránkách neměla nikdy… polohování je dost velké, je to celkem slušný leh, pohodlně se tam vyspí i 20m poměrně velká holčička… akorát ej to polohování systém pásek - klipsna, stené jako u quinny speedi, takže to chce cvik, ale zase je to plynulé a můžeš si vybrat úřesně polohu co vyhovuje tobě/prckovi :)

po složení je větší než zapp, to jo, prostě - zapp je zapp 8) no :) ale ne o moc…

má ho kamarádka, co vzdala slaloma, jelikož tenhle jí ho nahradil ve všem, předtím měla ke slalomovi klasické golfky, které prodala…
bohužel, teď je někde na dovolené, jak jsem ti psala na BC ?? , tak pak vyzjistím… 8)

btw - ten košík je fakt nepřekonatelnej­.....

minimi18
Povídálka 12 příspěvků 13.08.09 08:27

Natašo, moc děkuji za ochotu! Fakt se nemůžu rozhodnout, už jsem napsala i do jednoho shopu, kde uvádí váhu 6 kg, jestli je to pravda…zatím se neozvali. Kdyby byl ten zapp lehčí než safety, jdu do něj…chci ho opravdu jen na lítačku, aby byl v autě a tak…ach jo :(

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 18.08.09 11:29

minimi, já zappa mám,…je to super kočár, ale je holt nepolohovací… sedačka je ale Vojtovi hodně pohodlná a dokáže v něm usnout a spát… není lehký, to ne, ale není těžký, je hodně skladný, a hlavně - je to držák… já sama ho mám z druhé ruky, kupovala jsem jako podvozek, takže u nás jezdí už nepřetržitě 19m, předtím něco u té paní… a pořád je dobrej, nevrže, nic.
když byl vojta pídě a vozil se ve vajíčku, měla jsemho složený v autě pod autosedačkou…

záleží, jak máš staré dítě, na co kočár potřebuješ atd.

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 18.08.09 11:30

jsem zapomněla. trojkolka alá moon, zopa, BP - od espira - má záda pevná! jinak design stejný…
http://www.detskyraj.cz/…piro-magic-3-

minimi18
Povídálka 12 příspěvků 18.08.09 14:13

NAtašo, moc děkuju! Taky jsem se na něj už dívala…ale nějak mě nejvíc táhne ten zapp…teď už nikam do obchodu nejdu, Za chvíli rodím, ale pak asi vezmeme malýho, aby si to pěkně vyzkoušel…taky ohledně té váhy mi napsala ženská přímo z e-shopu, že ten zapp má 6 kg, ale co já vím, jestli to někde vyčetla nebo to fakt zvážila? Myslela jsem, že je to třeba u každýho modelu ( myslím roku) jinak, ale ne, je to prostě všude uvedeno jinak, fakt nechápu…někde 6 a někde 8,8 kg…tak jsem mrkla ještě na americký stránky …a tam to přepočtem bylo přes 7 kg…no to jsem z toho jelen 8O :D !!!

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 18.08.09 14:58

minimi - ten kočár chceš pro dítko, který se ještě nenarodilo, nebo máš ještě jedno starší?? a jak staré?
teda pro nenarozené bych jednoznačně brala zapp. :) zkusím ti ho zvážit, ju? jen jestli nezapomenu… kočár je o dvě patra níž… a já skleróza…

minimi18
Povídálka 12 příspěvků 18.08.09 15:26

Natašo, starší klučík bude mít v listopadu dva roky, kočár máme peg pérego GT3, kde je na mimi naklapující se korbička a jinak sporťák, v tom teď malý spí…objednala jsem ještě jeden sporťák, obdobný, ten bude mít dál na spaní ( on totiž v posteli nespí), protože na stávající kočár si naklapnu tu hlubokou korbu, případně autosedačku…a tak když pojedeme s jedním kočárem pro mimino, budeme asi potřebovat golfáč pro staršího, protože dva kočáry do svého pidi auta opravdu nenarvu :twisted: …koukám, kdo kde prodáva zapíky, ale nějak úplně mě nic neoslovilo, nejvíc mě táhne nový…ale taky přemýšlím, zda ho vůbec pořizovat..fakt nevím…ale asi jo :wink: .

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Tanečnice Lálová o Svobodovi: Několikrát jsem ho švihla kordem přes nohy!

Nikdy neměli ambice dostat se tak daleko, ale stalo se. V samotném finále... číst dále >

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >