Zasilkovna - balík na adresu

805
11.9.20 20:21

Zasilkovna - balík na adresu

Ahoj, chci se zeptat na zkušenosti a jak to funguje. Lze přes zasilkovnu odeslat balík na adresu firmy s doručením do místa? Opravdu zásilku doručí a co když ji nikdo nepřevezme, kde ji uloží? A převazi zásilku vozy zasilkovny nebo zrovna ta společnost, která jede kolem a má volno? Díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
168
11.9.20 20:50

Zasilkovna posílá balíky jen mezi svými pointy/depy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.9.20 21:14

@Jajulinka4 v aplikaci máte za příplatek normálně možnost zaslání na adresu, ale zakladatelko, jak to přesně funguje nevím. Zavolala bych na infolinku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
43123
11.9.20 21:17
@roba18 píše:
Ahoj, chci se zeptat na zkušenosti a jak to funguje. Lze přes zasilkovnu odeslat balík na adresu firmy s doručením do místa? Opravdu zásilku doručí a co když ji nikdo nepřevezme, kde ji uloží? A převazi zásilku vozy zasilkovny nebo zrovna ta společnost, která jede kolem a má volno? Díky.

Zrovna jsem objednavala na fleru a byla tam možnost zasilkovna na pobočku, to jsem nechtěla.. A pak něco doprava dle toho prodejce, tak jsem dala to a v mailu mi prislo, že to je zasilkovna a přišlo to normálně dpd.
Jednou nám volali ze zásilkovny nebo ty prodejny kde to ukladaj, nevim, že je bslik moc velkej a nemůžou to nechat na ty prodejně nebo co..
A přišlo nám to taky dpd domu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
805
11.9.20 21:19
@a12 píše:
Zrovna jsem objednavala na fleru a byla tam možnost zasilkovna na pobočku, to jsem nechtěla.. A pak něco doprava dle toho prodejce, tak jsem dala to a v mailu mi prislo, že to je zasilkovna a přišlo to normálně dpd.
Jednou nám volali ze zásilkovny nebo ty prodejny kde to ukladaj, nevim, že je bslik moc velkej a nemůžou to nechat na ty prodejně nebo co..
A přišlo nám to taky dpd domu

Prima, takže to vezme asi tedy volné auto DPD nebo zasilkovny a normálně to doveze na adresu. Super, teď bych ještě potřebovala vědět, jestli to jde poslat i firmě. Budu vracet zboží a nechci to posílat poštou. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10087
11.9.20 21:20

Taky mi z jednoho e-shopu přišel balík přes zásilkovnu normálně domů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
249
11.9.20 21:30

Jde to úplně v pohodě, v aplikaci se zvolí doručení na adresu a oni to dovezou na tu adresu..ale je to dražší než klasická zasilkovna takže místo 65,– tuším asi 129,–

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
805
11.9.20 22:03
@MaRou píše:
Jde to úplně v pohodě, v aplikaci se zvolí doručení na adresu a oni to dovezou na tu adresu..ale je to dražší než klasická zasilkovna takže místo 65,– tuším asi 129,–

Díky. A co když na té adrese zrovna nikdo nebude? Kam to uloží? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
43123
11.9.20 22:08
@roba18 píše:
Díky. A co když na té adrese zrovna nikdo nebude? Kam to uloží? Děkuji

Podle mě tam, kam ukládá dpd :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
805
11.9.20 22:16
@a12 píše:
Podle mě tam, kam ukládá dpd :nevim:

Takže depo nebo nějaký nejbližší obchod? Asi? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
43123
11.9.20 22:20
@roba18 píše:
Takže depo nebo nějaký nejbližší obchod? Asi? :D

Asi :mrgreen:
Coz by mohla bejt klidně i pobočka ty zásilkovny, ten obchod.. Jakože když to das na zásilkovnu, u nás je to třeba v nějakým hračkářství, tak je možný, že to odvezou tam..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama