Zaujatost proti příteli

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
RedCherryBerry
Stálice 59 příspěvků 30.11.18 21:55
Zaujatost proti příteli

Ahoj, už nevím, co s tím. Mám skvělou mámu, je hodná, se vším pomůže, udělala by pro mě snad vše, ALE je dle mého až moc zaujata proti mému příteli. Ze začátku byl trošku lempl a budišknicemu, ale to se změnilo a funguje tak, jak by měl. Věnuje se malému, pomáhá mi doma atd.atd. Jenže ona má pořád nějaký problém. Třeba jsem s malým dva dny pryč a ona hned jestli setrel, uklidil atd. Nebo minule odjíždela od nás a najednou mi volá po cestě, že viděla jeho auto, jak jede jinam a proč jako nejede zrovna domu. Přitom to vůbec nebyl on. Nebo je dlouho v práci a ona se vyptava,jestli tam opravdu musí být. Je to normální?? Nebo to přeháním? Že mi to vadí jsem ji řekla už x krát..

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
terien
Echt Kelišová 8431 příspěvků 30.11.18 22:00

1. Lidi se nemění
2. Maminka má vždycky pravdu
Nedivím se jí

RedCherryBerry
Stálice 59 příspěvků 30.11.18 22:05

@terien Ale houby…

divine woman
Echt Kelišová 9112 příspěvků 30.11.18 22:08

Jo přítel. A dítě? :mrgreen: :mrgreen: Neměl by to být manžel? Třeba zrovna to mamku znervózňuje.

RedCherryBerry
Stálice 59 příspěvků 30.11.18 22:16

@divine woman tak to je to poslední asi, co by si přála…naopak, spíš mi přijde, že by byla ráda, kdybychom spolu nebyli. Jenže já jsem spokojená

Tichošlápek
Extra třída :D 10876 příspěvků 30.11.18 22:22

Asi ji štve, ze si te nevzal, ale dítě mate. Což by mi taky vadilo. A k matce - moje je taky taková, prudí nonstop, ignoruju to

terien
Echt Kelišová 8431 příspěvků 30.11.18 22:34
@RedCherryBerry píše:
@divine woman tak to je to poslední asi, co by si přála…naopak, spíš mi přijde, že by byla ráda, kdybychom spolu nebyli. Jenže já jsem spokojená

No a co chceš za radu? Tvoje máma vidí přítele bez růžových brýlí, vidí i to, co ty vidět nechceš. Ty seš spokojená, tak buď.

Russet
Extra třída :D 12153 příspěvků 30.11.18 22:40
@RedCherryBerry píše:
Ahoj, už nevím, co s tím. Mám skvělou mámu, je hodná, se vším pomůže, udělala by pro mě snad vše, ALE je dle mého až moc zaujata proti mému příteli. Ze začátku byl trošku lempl a budišknicemu, ale to se změnilo a funguje tak, jak by měl. Věnuje se malému, pomáhá mi doma atd.atd. Jenže ona má pořád nějaký problém. Třeba jsem s malým dva dny pryč a ona hned jestli setrel, uklidil atd. Nebo minule odjíždela od nás a najednou mi volá po cestě, že viděla jeho auto, jak jede jinam a proč jako nejede zrovna domu. Přitom to vůbec nebyl on. Nebo je dlouho v práci a ona se vyptava,jestli tam opravdu musí být. Je to normální?? Nebo to přeháním? Že mi to vadí jsem ji řekla už x krát..

Normální to není, ale jsou maminky, co do všeho rýpou jako ta tvoje. Pokud jsi spokojená, tak snad dobrý.

Mart81
Závislačka 3429 příspěvků 30.11.18 22:45

Asi by ho jako partnera nechtěla a štval by ji, vy jste spokojená. Naštěstí ona s ním na rozdíl od vás nežije a nemá s ním ani dítě.

Může to být i výsledek toho, že když se přítel choval jako lempl a budižkničemu, tak jste si doma stěžovala a ji bolelo vidět vás, jak se trápíte. Takže teď se vás snaží chránit.

Anny A
Kecalka 139 příspěvků 30.11.18 23:07
@terien píše:
1. Lidi se nemění
2. Maminka má vždycky pravdu
Nedivím se jí

Na to jste prisla kde ze se lidi nemeni? Urcite udalosti kolem muzou cloveka zmenit k nepoznani…

jizvíková
Extra třída :D 12681 příspěvků 30.11.18 23:15

Má o tebe strach, to je celé. Co bych za to dala mít ještě mámu

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20066 příspěvků 30.11.18 23:16

moje máma mýho chlapa taky permanentně hanila… :roll:
Ono mámy mají někdy přemrštěný představy o tom, jakýho dokonalýho, prachatýho, pracovitýho, s třema vysokejma školama, a s dvouma bavorákama před dvoupatrovou haciendou by sis měla přivést domů :jazyk:
Pokud ty jsi s partnerem spokojená, tak nad tím mávni rukou, případně jí stopni, že tyhle výslechy a řeči nemáš zapotřebí… :nevim:

terien
Echt Kelišová 8431 příspěvků 30.11.18 23:16
@Anny A píše:
Na to jste prisla kde ze se lidi nemeni? Urcite udalosti kolem muzou cloveka zmenit k nepoznani…

Kde jsem na to asi tak mohla přijít :think: že by tak nějak zkušeností?

Uživatel je onlineLioness34
Ukecaná baba ;) 1385 příspěvků 30.11.18 23:38

Holky to nasi mého muže mají rádi, kolikrát si říkám, ze snad víc než mě :lol:
Pokud jsi zakladatelko spokojena a víš ze je zodpovědný a postara se o vás a miluje tě, pokud ty milujes jeho a víš výše napsané, tak mamku vyslechni a neřeš

kristyn.g
Závislačka 2900 příspěvků 01.12.18 00:48

mě to normální nepřijde aby se máma takhle cpala do soukromí… jako jestli setřel, a proč musí být v práci, proč nejede rovnou domu atd 8o mě by to taky vadilo. Jedině by ho přistihla při nevěře a nechtěla ti to říct… to bych pochopila tyhle rýpavé otázky. Jinak ne..

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Tak trochu jiná svatba: Transvestita Ian se nastrojil do stejných šatů jako nevěsta!

Potkali se na hudebním festivalu a přeskočila jiskra. Hned na druhém rande... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >