Závěrečnou práci do jednoho souboru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.19 20:57
Závěrečnou práci do jednoho.souboru?

Ahoj, Prosím o radu. podilsm ke kontrole závěr. Práci, mám tam obsah, úvod, poděkování, titulní stranu, jak tyto 4 složky dat do jednoho souboru k závěrečné práci? Děkuji

Reakce:
vokishka
Neúnavná pisatelka 15349 příspěvků 28.07.19 21:03

To bývá jeden word nebo v čem to je. Nepíše se to zvlášť.

BlaZenkaB
Ukecaná baba ;) 2171 příspěvků 28.07.19 21:04

Potřebuješ stáhnout nějaký program na spojování pdf. Mělo by to jít v některých programech zdarma, myslím, že třeba pdf creator. Nebo nějaký placený akrobat a stáhnout zkušební verzi, jestli to máš jen na teď.

vokishka
Neúnavná pisatelka 15349 příspěvků 28.07.19 21:08

@BlaZenkaB po nás rozhodně nechtěli pdf, byla to podobná pravidla jako pro bakalářky atd. A k tomu jsou všechny instrukce na word.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.19 21:09

@vokishka a když jsem to napsala zvlášť, jak to dát do jednoho souboru? Přeci to nějak musí jít, když titulní stranku mám danou kterou musím jen k závěrečné práci přidat.

vokishka
Neúnavná pisatelka 15349 příspěvků 28.07.19 21:11
@Anonymní píše:
@vokishka a když jsem to napsala zvlášť, jak to dát do jednoho souboru? Přeci to nějak musí jít, když titulní stranku mám danou kterou musím jen k závěrečné práci přidat.

to nevím. Já asi neznám nikoho, kdo by to dělal zvlášť. Jedině zkopírovat a vložit to tam.

BlaZenkaB
Ukecaná baba ;) 2171 příspěvků 28.07.19 21:14

@vokishka Aha, my právě vždy dostali titulní list a zadání v pdf a museli jsme to spojit do jednoho pdf se závěrečnou prací. Vím, že jsem pokaždé něco stahovala a dělala to i spolubydlám.

Zakladatelka: Pokud jde o Word, ten se nijak extra spojovat nemusí, prostě tu stránku zkopíruješ a vložíš. Pokud je potřeba nastavíš začátek číslování od třeba až od strany 3

luccifera
Ukecaná baba ;) 1799 příspěvků 28.07.19 21:15

Presne tak, ve wordu to holt musis zkopirovat, bud vlozit do oddilu, aby se to necislovalo a pokud je to jedno tak ctrl c a ctrl v

nozu
Extra třída :D 12703 příspěvků 28.07.19 21:20
@Anonymní píše:

Vložíš tam nové stránky na začátek a zkopíruješ potřebné texty. Akorát se ti tam nejspíš rozhází veškeré číslování. A nebo si jednotlivé soubory převedeš do PDF a pak si najdeš program, ve kterém ty soubory spojíš do jednoho.
Jak dlouho to ještě budeš dokončovat? To už je aspoň čtvrtá diskuse ke tvé závěrečné práci ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.19 21:21

@BlaZenkaB mám to psané v libreoffice, tak doufám, že to půjde taky jen zkopírovat, to spojování jsem nikdy nedělala, tak bych ani nevěděla, jak na to.uz číslování najít v libreoffice, abych zacla stránku např. cislem 4 a ne 1 jsem nemohla najít. dekuji

vokishka
Neúnavná pisatelka 15349 příspěvků 28.07.19 21:21

@nozu to víc :mrgreen:. Předtím to bylo o studiu jako takovém.

nozu
Extra třída :D 12703 příspěvků 28.07.19 21:21

Holky, zakladatelka nemá Word, ale nějaký volně šiřitelný program. Už to tady na etapy řeší od včerejška.

nozu
Extra třída :D 12703 příspěvků 28.07.19 21:22

@vokishka aha. Tak já zaznamenala jen tento víkend tu závěrečnou práci. :mrgreen:

Aspera
Generální žvanilka 22219 příspěvků 28.07.19 22:01

Já jsem vždy dávala vše do jednoho souboru a ten se pak dá uložit jako pdf a je hotovo.

vokishka
Neúnavná pisatelka 15349 příspěvků 28.07.19 22:10
@Aspera píše:
Já jsem vždy dávala vše do jednoho souboru a ten se pak dá uložit jako pdf a je hotovo.

No my právě odevzdávali vše ve Wordu, i jsme to vypalovali na CD ve Wordu.

Váš příspěvek
Reklama