Zavinovačka od 6 měsíců

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kolarkaa
Kecalka 435 příspěvků 31.12.17 19:06
Zavinovačka od 6.měsíců

Prosim doporucte zavinovacku na pevne zavinovani (na zpusob SwaddleMe) pro dite od půl roku - SM dela jen do 6m a jinou nemuzu najit.. dekuji :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Petumilka
Povídálka 17 příspěvků 31.12.17 19:26

Omlouvám se, ale zřejmě se nevyrábějí, protože by půlroční dítě již pevné zavinutí nemělo potřebovat???

Kolarkaa
Kecalka 435 příspěvků 31.12.17 19:28

@Petumilka ocividne potrebuje, jinak bych nezakladala diskuzi…

Adinal
Kelišová 6467 příspěvků 31.12.17 19:28

A proč se asi nedělá ;)?
Zavinovat větší děti už poztrácí smysl a docela se divím, že by ti starší dítko vydrželo tak napevno zavinuté.

Kolarkaa
Kecalka 435 příspěvků 31.12.17 19:29

@Adinal no jeste se zavinovat proste chce :nevim:

Adinal
Kelišová 6467 příspěvků 31.12.17 19:32

@Kolarkaa Aha, tak to je zvláštní. O tak velké zavinovačce nevím, ale dá se zavinout třeba do látkové pleny. Nezkoušela jsi to?

Kolarkaa
Kecalka 435 příspěvků 31.12.17 19:36

@Adinal prave, co jsem cetla u holek co zavinovaly treba do 9m, tak pouzivaly velkou plenu.. ja myslela jestli se proste nedela, aby mi to dobre drzelo..

Mala.ještěrka
Kecalka 246 příspěvků 31.12.17 19:38

A proč už nevyhovuje swaddleme? Malej taky chtěl zavinovat dlouho, zavinovačka mu nedosahovala až k ramenům, ale nevadilo to

Kolarkaa
Kecalka 435 příspěvků 31.12.17 19:39

@Mala.ještěrka je mala - nebo zacina byt..

Tichošlápek
Echt Kelišová 9175 příspěvků 31.12.17 19:48

Zavinovala jsem do klasické male, ale dole jsem ji neprehnula a koukaly jim nohy ;) klukům šlo hlavně o ty ruce. Ale to se swadle nejde, tak leda velkou tetra osusku zkusit

zudina
Ukecaná baba ;) 2003 příspěvků 31.12.17 20:01

Aesthetic zavinovacky delaj pro deti az do 9 mesicu

Kolarkaa
Kecalka 435 příspěvků 31.12.17 20:08

@zudina dekuju kouknu

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15104 příspěvků 31.12.17 20:35

My meli miracle blancet od red castle, dole koukaly nohy a vrsek byl stale v pohode.

Ivaneska
Hvězda diskuse 47749 příspěvků 31.12.17 20:57

Pouzivala jsem tetra plenu na starsi decka. Treti syn chtel zavinovat az do 8. mesicu a dneska je to 4 a pul lety zdravy kluk ;-)

Strecha
Zasloužilá kecalka 686 příspěvků 31.12.17 21:18

My mame perovou zavinovacku z kennyshop a ta ma knofliky, takze se to da udelat podle potreby. Dcera ma 5mesicu a stale ji zavinuji napevno (velkou plenou a pres to zavinovacka). Bez zavinuti se vzbudi po chvilce(zkousim uz pomalu povolovat, ale nic moc. Takze to nebudu zatim resit…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

DJ Loutka: Kdo byla jeho přítelkyně, kvůli níž se měl oběsit? A jaké měli plány?

DJ Loutka (†51), který se o víkendu oběsil, po sobě zanechal přítelkyni Magdu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama