Závislost na alkoholu

12556
18.12.20 15:36

Závislost na alkoholu

Ach jo… V posledních dnech začínám mít obavy ze závislosti na alkoholu…
Matka napekla 6 druhů cukroví a po jídle dá ke kávě pár kousků na talířek, mj. kokosové kuličky s rumem… Rumové kuličky sním vždy jako první… Nebo jen ty kuličky… Každý den sním dvě až tři a nedokážu si je odříct… Navíc často ihned po požití řídím automobil… :roll: :roll: :roll:
Je možné, že už jsem závislý na alkoholu… :nevim: Může se stát, že při silniční kontrole nadýchám a odeberou mi řidičák… :nevim: :nevim: :nevim: :? 8o :roll: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
275
18.12.20 15:41

Až to bude rum bez kuliček, bude hůř :-)
Nadýchat by se ale teoreticky dalo, pokud jsou ty kuličky poctivé s velkou dávkou rumu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19718
18.12.20 15:45

Každou kuličku zajez talirem cesnecky nic nenadychas :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.12.20 15:51

Kamaradky otec mel jednou problem kvuli ustni vode :D neco nadychal ihned po vykloktani, musel na krev a ta byla cista. Kulicky nebo pralinky to by mne nenapadlo :nevim: mam znameho policistu tak se muzu poptat

• Citovat
  • Nahlásit
15538
18.12.20 15:53

@bse.pedro Pedro, Pedro, ty mas pri patku dost :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7072
18.12.20 15:56

Letos se mi nejak esteticky nevyvedly vanilkove rohlicky. Jeden ruzek jim ulitava a tvarove pripominaji penis. Nevim co to je a jaka sila me ovlada, ale neustale bojuji s chuti se zakousnout a poradne mlasknout. Snedla jsem jiz dve varky. Muze to byt pocinajici zavislost na sexu? Nechtela bych skoncit jako Michael Douglas ci Karlos Vemola a byt otrokem nizkych pudu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2116
18.12.20 15:58

Naprosto jistě. Pokud nechceš skončit v odmašťovně, pošlu ti svoji adresu ať se toho zla můžeš zbavit!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62251
18.12.20 16:59

@bse.pedro to jako fakt? :mrgreen: :lol: twl.. Tohle napíše dospělá osoba? Pokud tam nenalila půl litr, tak je to v klidu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
18.12.20 17:10

@martina.se ja si myslim, že Pedro si chtěl jen při pátku zažertovat :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
mag
11460
18.12.20 17:12

Trochu mi to pripomina prvni kapitolu Opilych bananu od Sabacha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
547
18.12.20 17:34
:lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1235
18.12.20 18:04

Kolik jich sníš? Jestli víc než jednu, tak by ses měl jít LÉČIT!!! V životě bych nežila s někým, kdo zanedbává rodinu tím, že u matky nasává kuličky, pak sedne do auta a řídí!!! To by mi blikaly všechny žárovky v mozku na poplach!!! Lidi jako ty nemají v naší společnosti co dělat!!! A laskavě zapomeň, že nějakou matku máš, lidi s matkou taky nemají ve vztahu co dělat!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
329
18.12.20 18:28

Tak dvě až tři rumové kuličky říkáš?? To vidím na léčebnu a těžkou odvykačku. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12556
18.12.20 19:12
@unuděná píše:
@bse.pedro Pedro, Pedro, ty mas pri patku dost :lol:

Ano, už jsem totálně vyčerpaný… :? :roll: 8) Ještě že jdu v sobotu a v neděli do práce, vstávám ve 4 a s velkou pravděpodobností budu v práci bez přístupu na internet… :dance: :pankac: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12556
18.12.20 19:13
@martina.se píše:
@bse.pedro to jako fakt? :mrgreen: :lol: twl.. Tohle napíše dospělá osoba? Pokud tam nenalila půl litr, tak je to v klidu

Nejsem dospělý… :( :nevim: 8) Ale jsem BSE… :dance: :pankac: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat