Zdá se mi o rozchodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
PeknyVlasy
Kecalka 222 příspěvků 23.08.18 11:02
Zdá se mi o rozchodu

Zdravím dámy, chtěla jsem vás požádat o zkušenost, názor… kolem 2 měsíců spolu s přítelem žijeme, dokonce se kvůli mě na čas přesunul do zahraničí, je to skvělý partner, mohu se na něj spolehnout. Až mi tu skončí práce, přesuneme se jinam, to bude na vzájemné dohodě. Jsme spolu rok a je nám 27.

Je to první partner, se kterým vidím budoucnost a první přítel, s kterým bydlím. Bavíme se o budoucnosti, plánujeme, shodneme se na 99%. Na předchozích vztazích bylo ‚cosi‘, co mi pocit společné budoucnosti nedodávalo, byť trvaly pár let.

Problém je, že už se mi asi 5× zdálo, že mě partner z ničeho nic opustil. Zahltí mě žal a je mi hrozně. Pak se probudím a uvědomím si, že ta moje milovaná osůbka leží vedle mne. Asi mám lehké trauma z předchozího vztahu, který skončil takto náhle a pro mě v té době nečekaně, resp mezi námi se nic nezměnilo a najednou konec (ale zpětně vím, že to nebyl ten pravý, dospělo by to k tomu).

Je mi jasné, že jsem teď nejzranitelnější a nejotevřenější než jaká jsem kdy byla a proto se mé podvědomí bojí, že osobu ztratím, i když vědomí se snaží připomínat, že se zkrátka může v budoucnu stát leccos… Samozřejmě si však ze srdce přeji, aby nám to vydrželo takto napořád :-) Ty sny ve mně ale zanechávají hnusný pocit, na který dlouho myslím a jen doufám, že se to časem srovná. Máte někdo zkušenost?

Reakce:
spirig
Ukecaná baba ;) 1012 příspěvků 23.08.18 11:17

@PeknyVlasy zkuste bachovky, treba vas uklidni a nebudete mit takove sny. Je to prirodni ;) mne hodne pomohly.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.18 12:27

Ahoj, mám za sebou taky jeden takový rozchod a to před 10 lety, nyní jsem štastně vdaná (4 roky) a stejně se mi občas zdá, že jsem s tím ex a že zmizel - a potom se probudím a vedle mě leží můj manžel - se kterým mám krásný vztah a který by to nikdy neudělal, tak ty úzkosti vystřídá štěstí… sny jsou jen sny a tak to ber :srdce: :hug:

Uživatel je onlineJaničcka92
Kecalka 469 příspěvků 23.08.18 12:30

taky jsem měla takové živé sny, vím o čem mluvíš. v noci jsem se budila totálně zničená po psychické stránce, jakoby se to opravdu dělo. Mě se teda zdálo, že přítel má milenku a přišla jsem na to :lol: bylo to také ze začátku společného bydlení tak nevím jestli to má nějakou spojitost :nevim: každopádně jsem toho měla víc po psychické stránce, takže jsem užívala nějaké vitamíny na uklidnění, uklidňující čaje před spaním a trochu se dala do kupy,že takhle to dál nejde :lol: no a přešlo to samo, teda nevím jestli za to můžou ty doplňky stravy, ale svůj podíl na tom určitě měly :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.18 13:28

Také mívám takové sny. Že se se mnou manžel chce rozvést. Nesnáším je. Přitom vztah máme krásný, bezproblémový, pořád se moc milujeme. Já jsem šťastná. Ani nevím, co bych na svém životě měnila, asi nic. A stejně mám divoké sny. Nemyslím si, že to má nějaký hlubší důvod. Všechny mé dřívější vztahy jsem ukončila já. Ale manželovi se zase prý zdává, že ho podvádím :lol: Přitom bych to neudělala. Možná je to tím, že se podvědomě bojíme, že o toho našeho nejbližšího přijdeme. Že nás takhle zrání. Také vždy cítím bezmoc. Víc bych se v tom nepitvala, jsou to jen sny :kytka:

PeknyVlasy
Kecalka 222 příspěvků 23.08.18 13:29

@Janičcka92 @spirig a anonymní… Děkuji za vaše rady a zkušenosti, ulevilo se mi, že v tom nejsem sama, ale to podvědomí je prostě sviňa…

Uiii
Povídálka 48 příspěvků 23.08.18 14:12
@PeknyVlasy píše:
Zdravím dámy, chtěla jsem vás požádat o zkušenost, názor… kolem 2 měsíců spolu s přítelem žijeme, dokonce se kvůli mě na čas přesunul do zahraničí, je to skvělý partner, mohu se na něj spolehnout. Až mi tu skončí práce, přesuneme se jinam, to bude na vzájemné dohodě. Jsme spolu rok a je nám 27.

Je to první partner, se kterým vidím budoucnost a první přítel, s kterým bydlím. Bavíme se o budoucnosti, plánujeme, shodneme se na 99%. Na předchozích vztazích bylo ‚cosi‘, co mi pocit společné budoucnosti nedodávalo, byť trvaly pár let.

Problém je, že už se mi asi 5× zdálo, že mě partner z ničeho nic opustil. Zahltí mě žal a je mi hrozně. Pak se probudím a uvědomím si, že ta moje milovaná osůbka leží vedle mne. Asi mám lehké trauma z předchozího vztahu, který skončil takto náhle a pro mě v té době nečekaně, resp mezi námi se nic nezměnilo a najednou konec (ale zpětně vím, že to nebyl ten pravý, dospělo by to k tomu).

Je mi jasné, že jsem teď nejzranitelnější a nejotevřenější než jaká jsem kdy byla a proto se mé podvědomí bojí, že osobu ztratím, i když vědomí se snaží připomínat, že se zkrátka může v budoucnu stát leccos… Samozřejmě si však ze srdce přeji, aby nám to vydrželo takto napořád :-) Ty sny ve mně ale zanechávají hnusný pocit, na který dlouho myslím a jen doufám, že se to časem srovná. Máte někdo zkušenost?

Zdravím, tak já tě snad potěším. Sny o rozchodu znamenají v nejčastějším případě utužení vztahu. Taky jsem nedávno měla jeden podobný a vzhledem k tomu, že na výklad snů dost věřím a sama vlastním několik snářů, mě tohle osobně dost uklidnilo. Takže žádné strachy a přeju hodně hezkých společných chvil :)

majdalenka_r
Stálice 55 příspěvků 23.08.18 15:03

@PeknyVlasy Jo, znám. A přišlo to v době, kdy už jsem asi podvědomě cítila, ze něco není ok. Pak jsme se skutečně rozešli, ale bylo to dlouhé a bolestivé. U sebe vím, že když jsem ok, takovéhle nepříjemné sny mě potkají jednou za dlouhý čas. Jakmile nejsem v pohodě (a asi nemusí být příčinou jen vztah), hned se ty obavy ve snech znásobí a jsou pravidelné. Ale každý to může mít jinak.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.18 15:20

@Uiii ahoj, trochu OT, za což se omlouvám @PeknyVlasy. Stejně tak děkuji za anonym kvůli rodině.

Zdálo se mi o zásnubach, žádosti o ruku. Ve snu mi partner nejdřív poslal mms,kde má na ruce oba snubní prsteny. Později mě o ruku požádal.

Chtěla bych tě požádat o výklad tohoto snu a předem moc děkuji. Na internetu jsem našla jen " skvělá budoucnost", ale už ne v jakém směru.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Expříteli Dary Rolins se už zase (!) vrátila rakovina: „Ta svině nechce dát pokoj!“

Zákeřná nemoc je zpět! Petr Vlasák (43), známý též coby „trenýrkový král“ a... číst dále >

Matěj von Osečany a jeho „pojišťovna štěstí“: Kominíky si pozval rovnou dva

Zámecký pán Matěj Stropnický (35), který se svým partnerem Danielem Krejčíkem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >