Zdravá láhev - máte někdo?

2073
2.8.11 21:38

Zdravá láhev - mate nekdo?

Narazila jsem na netu na „zdravou lahev“ - www.zdravalahev.cz. docela me to zaujalo a zvazuji,. zda ji nemam koupit detem, ale je dost draha, tak bych docela rada vedela jeslti je skutecne tak doba. Mate ji nekdo? Jste s ni spokojeni?
Diky moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15320
2.8.11 21:48

Tady se psalo i o zdravé lahvi - https://www.emimino.cz/…skoly-76571/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15696
2.8.11 22:11

Nevím, ale dle mě jen reklamní tah :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9900
2.8.11 22:15

Mám ji pro obě děti a jsem spokojená. Jako velkou výhodu vidím, že lze dokoupit náhradní víčko a zátka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1089
2.8.11 22:24

Já s nima podělila celou rodinu na velikonoce. Koupila jsem celou sadu, v té byli i náhradní víčka a ventily. Jsme spokojení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8924
2.8.11 22:33

Bohuzel se v testech zjistilo, ze se muze uvolnovat nejaka skodliva latka, takze ac jsem i chtela, nekoupim ji…kamaradka ma odkaz na stranky, kde se o tom pise, zkusim to sem pridat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5430
2.8.11 22:48

Mají ji obě děti a jsem s ní fakt moc spokojená. Neteče, dá se do ní dát teplé pití a je to jedna z mála lahviček, která mi nesmrdí plastem a nebo jiným sajrajtem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1844
3.8.11 10:46

ahoj dcera jí má a nevyhovuje nám. špatně se čistí ventilek a když je tam čaj delší dobu myslím jeden den tak pak flaška smrdí i když jí vypláchnu. a nemá žádný kyt na pítko. vrátili jsme se ke klasice kupujeme občas jupíky a takové pití a flašky necháváme. renča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5078
3.8.11 11:25

Ahoj,
mě to přijde jako klasická sportovní láhev. Bohužel nemá kryt na pítko, to se ještě dá, ale je dost široká, takže se menším dětem blbě drží v rukách. Nakonec si v ní beru pití pro sebe ven. Dětem ji ani nedávám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25324
23.6.12 13:37

Máme pro malého, tu oranžovou:
Spokojenost, myju v myčce, máme jí snad od ledna? :think: :nevim:
jinak pití každý večer vylévám, malej má neslazenej čaj, a nikdy nesmrděla…drží se mu dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
8.10.12 08:46

ZDRAVÁ LAHEV

Koupila jsem dvě dětem, protože jem chtěla něco kvalitního, :,( abych nemusela kupovat stále nové, ale žádný zázrak, po chvíli se mi stejně jako u ostatních začala objevovat plíseň v uzávěru, kde se špatně čistí :(. A to lahve hned po použití vyplachuji. Takže nedoporučuji již jen kvůli lživé reklamě!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5430
8.10.12 09:14
@Dinji píše:
Koupila jsem dvě dětem, protože jem chtěla něco kvalitního, :,( abych nemusela kupovat stále nové, ale žádný zázrak, po chvíli se mi stejně jako u ostatních začala objevovat plíseň v uzávěru, kde se špatně čistí :(. A to lahve hned po použití vyplachuji. Takže nedoporučuji již jen kvůli lživé reklamě!

To celkem moc nechápu. Já kupovala první lahve dětem téměř před třemi lety. Syn ji měl dva roky, poté ji ztratil. Dcera má tu původní dodnes, a kromě trošku „ojeté“ barvy z vrchu (z myčky) je úplně v pořádku. Před pár měsíci jsem oběma dětem koupila lahvičky nové, také zdravé a nemůžu si stěžovat. Není z nich nic cítit, plíseň nikdy nebyla. 1 - 2 x týdně je dám do myčky, jinak jen propláchnu vodou, a trošku očistím kuchyňským kartáčem. S plísní nikdy žádný problém nebyl a to ani, když jsme ji o prázdninách skoro celý týden zapomněli v aktovce i s obsahem :oops: :oops: :oops:. Poté ihned šupajdila do myčky, ale následky z toho nejsou žádné :roll: :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18055
24.11.12 10:15

Holky, uvažuju o koupi zdravé lahve, ale pořád se nějak nemůžu rozhodnout.
Malá má 2 roky, doma pije z hrnečku, ale do kočárku a na cesty potřebujeme nějakou flašku. Ty s brčkama vždycky rozkouše a nechce se mi kupovat 1× do týdne nějaké od jupíků atd.
U té zdravé lahve se mi líbí, že se dá dát do myčky i do mikrovlnky, termoobal super, můžu do ní uvařit horký čaj, atd…
Ale manžel tvrdí, že si tím zničí přední zuby, jak to bude otvírat :think: Jde to lehko? Nebo ji prostě naučím otvírat to rukou :think:
Jaké máte s lahví zkušenosti? Víc diskusí jsem o ní tady nenašla a uvítala bych více komentářů, než je tady.
Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6195
24.11.12 10:24

Jsem asi tupá, ale co je na ní tak zdravého? „Jen“ ten materiál? To bych upřímně raději koupila levnější a klidně ji po roce zahodila a koupila jinou. Podle mě ji děti stejně poničí, poškrábou, odřou zuby atd. Lepší udělat si pak radost jinou - novou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
117
24.11.12 10:33

Ahoj, tak já jsem díky reklamě taky Zdravou lahev koupila a nejsem s ní spokojená - hlavně, že nemá kryt na pítko, to mně přijde jako základ a vůbec mě nenapadlo, že to bude v balení chybět - přinejmenším jako ochrana v létě před hmyzem (řeším to, že ji uzavírám vrškem od malé Dobré vody)… Protože býváme celý den venku, tak ráno dceři namíchám půl na půl Dobrou (malinovou) vodu s normální vodou a když ji večer vymývám, tak ten zbytek smrdí a jsou tam takové malé cucky…
Ale abych jenom nehaněla, opravdu z ní nevyteče ani kapička a dcerka ji miluje - má tu zelenou se zvířátky a jinou nechce… Kdybych se měla rozhodovat znovu, tak bych ji už nekoupila… :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama