Reklama

Zdravím těhulky

Pro maminky s termínem porodu v dubnu 2019. :)

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

martyba
Povídálka 22 příspěvků 08.08.18 20:51
Zdravím těhulky
:mavam: :mavam: :mavam:
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

beneskat
Stálice 68 příspěvků 10.08.18 17:20

Ještě se tak teda úplně necítím, ale ahoj! :D :kytka:

martyba
Povídálka 22 příspěvků 10.08.18 18:28

@beneskat Musela jsem tu skupinu nějak nazvat :-D ale zatím taky nic extra nepociťuji, trošku únava a párkrát žaludek na vodě ;) jinak pohodka :) :lol:

beneskat
Stálice 68 příspěvků 10.08.18 20:28

@martyba to chápu :lol: já zatím ten první den (jsem po transferu embrya) vlčí hlad jako kráva :D a v noci mě děloha nenechala spát takovým divným pnutím :dance: a oproti tomu dnes vůbec nic - ani nevím, co je lepší, při tom nekonečném čekání na test :P

martyba
Povídálka 22 příspěvků 10.08.18 20:42

@beneskat velký hlad jsem měla o víkendu, přítel mi říkal ať tolik nejít :D :mrgreen: a podbřišek mě bolí na střídačku… vždy chvilku. :) Jinak gratuluji, že se transfer povedl :)

beneskat
Stálice 68 příspěvků 10.08.18 20:47

@martyba Ono vlastne nevím, zda se povedl, budu vědět po testu - ale pevně doufam, že ty přiznaky něco třeba naznačují :D snad to není jen v hlavě :P ty to máš zatím potvrzené testem? :)

martyba
Povídálka 22 příspěvků 10.08.18 20:54

@Beneskat Věř tomu že jo :) jj mám dvěma a vynechaná menstruace :) podle ms kalendáře jsem 5+3tt…v pondělí jdu na ultrazvuk, ale spíš chci mít jistotu, že je to dobré uložené, nevím jestli bude vidět i :srdce: :)

beneskat
Stálice 68 příspěvků 10.08.18 21:03

@martyba tak to k testikum gratuluju! a pak pondělí 5+6, to už pevně věřím, že bude bít jak o závod :pankac: já jsem po KETu v podstatě 3+1tt, zatím takové nic, ale snažím se teda věřit :palec:

martyba
Povídálka 22 příspěvků 10.08.18 21:17

@beneskat děkuji :) uvidíme, možná tam bude vidět :) moje první tehu a ne úplně plánované :mrgreen:

beneskat
Stálice 68 příspěvků 10.08.18 21:23

@martyba no vida! ono je to tak asi nejlepší, podivej se na mě, já ivf ,,plánovala" už na leden a jak to dopadlo :mrgreen: samý problém z každé strany a nakonec až dubňátko :lol: ale stejně mám před sebou ještě v září poslední státnici, tak to asi vše vyšlo tak nějak.. akorát :P už vidím, jak mi to za chvíli nedá a za týden už budu testovat :think:

martyba
Povídálka 22 příspěvků 10.08.18 21:34

@beneskat :) jj asi to tak má být :) …asi je těžké na to nemyslet, ale testovala bych se v den ms (max.2 dny před)..já jsem se testovala 3 den po vynechání a byly tam hned, ale na citlivějším testu :lol:

beneskat
Stálice 68 příspěvků 10.08.18 21:48

@martyba jo, tak to mám v plánu, ale vidím to svoje cukáníčko, i když ta logická stránka mi pořád říká - prosimtě, co by tam hcg tak brzo dělalo :lol: a kterýpak test je prosím z těch citlivějších? a zároveň ne falešně pozitivních? :think: :D

martyba
Povídálka 22 příspěvků 10.08.18 22:03

@beneskat jako je to podle mě lepší vydržet :) i když může být vidět u někoho i dříve, ale pak to podle mě větší jistota :) …ten co má 10 jednotek (GS mamatest) ale pak jsem si koupila i jeden v drogerii Rossmann tak 10 jednotek :)

beneskat
Stálice 68 příspěvků 10.08.18 22:09

@martyba já si jich prvně chtěla koupit více stejných a postupně koukat, jak to hezky sílí :D ale i tak díky za info :palec: musím si najít nějakou echt zábavu, ať odeženu obsesi :D jakpak ses po tom testu cítila, když to bylo neplánovaně? :P

martyba
Povídálka 22 příspěvků 10.08.18 22:22

@beneskat jj to můžeš :) ale já bych se pak bála že nebude sílit a nebo nebude nic :)…když si to vezmu zpětně tak před testem únava (pila jsem víc kafe, abych neusla v práci :mrgreen: ) a možná lehce divnou chuť v puse a najedla jsem se a měla jsem hlad…po testu občasné bolesti břicha, občas težko, více spavá, citlivá a větší prsa :lol:. Ale začnu tomu věřit, až to potvrdí doktror :mrgreen: :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Zažádat o členství ve skupině

Reklama

Přidat nové téma

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny

Členové skupiny

Reklama