Zdravotní sestra na zkrácený úvazek?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
- Citovat
- Upravit
@g.sandova píše:
@Eva.asdfghjkl dovolenou mít může
Nepsala jsem ze nemuze
- Citovat
- Upravit
@Eva.asdfghjkl píše:
Ja jsem nerikala, ze ji to nezaplati. Jen ze to nebide mit s priplatkem. Cist a uvazovat prosim
No, taky neni jediny duvod, proc by to mela mit s priplatkem, takze se drz sve rady…
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ahoj pracovala jsem po prvním dítěti na 0,5 úvazek a dělalo to 6-8 směn podle situace na oddělení. Krátí se ti dovolená atd. A myslím že nejsou nároky ani na benefity a příspěvky na dovolenou nebo jak se tomu říká. U nas to tak aspoň bylo. Teď po druhém dítěti se vracím do stejné nemocnice ale jen na ranní směny, plný úvazek. Dvanáctky a noční jsem dost špatně snášela, takže toto je jediná možnost. Pokud musíš zajistit děti, ideální je fakt ranní provoz no.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ja jsem nerikala, ze ji to nezaplati. Jen ze to nebide mit s priplatkem. Cist a uvazovat prosim