Zdravotní sestra na zkrácený úvazek?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Eva.asdfghjkl
17.4.23 07:27
@roba18 píše:
Co je tohle za blaf. Samozřejmě, že když bude mít zkrácený úvazek např 8 směn na měsíc, tam to co bude mít navíc placené mít bude klasicky nebude mít jen přesčasový příplatek. A dovolenou bude mít krácenou podle úvazku. Takže opravdu o nic nepřijde.

Ja jsem nerikala, ze ji to nezaplati. Jen ze to nebide mit s priplatkem. Cist a uvazovat prosim

  • Citovat
  • Upravit
Eva.asdfghjkl
17.4.23 07:28
@g.sandova píše:
@Eva.asdfghjkl dovolenou mít může

Nepsala jsem ze nemuze

  • Citovat
  • Upravit
101957
17.4.23 11:19
@Eva.asdfghjkl píše:
Ja jsem nerikala, ze ji to nezaplati. Jen ze to nebide mit s priplatkem. Cist a uvazovat prosim

No, taky neni jediny duvod, proc by to mela mit s priplatkem, takze se drz sve rady…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
353
21.4.23 17:18

Ahoj pracovala jsem po prvním dítěti na 0,5 úvazek a dělalo to 6-8 směn podle situace na oddělení. Krátí se ti dovolená atd. A myslím že nejsou nároky ani na benefity a příspěvky na dovolenou nebo jak se tomu říká. U nas to tak aspoň bylo. Teď po druhém dítěti se vracím do stejné nemocnice ale jen na ranní směny, plný úvazek. Dvanáctky a noční jsem dost špatně snášela, takže toto je jediná možnost. Pokud musíš zajistit děti, ideální je fakt ranní provoz no.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat