Že nemám nárok na bydlení ?

Anonymní
15.6.20 13:56

Že nemám nárok na bydlení ?

Bejak tomu nerozumím, tak se chci zeptat tady než trapčit jinde :/
Nájem 10 000,– včetně služeb. Trvale bydliště já, přítel i dítě. Přítel je zedník, takže má přiznáno třeba 15 000,–. Jak kdy.
Trvale bydliště tady má ale i vlastník bytu, který tu ale nebydlí.

Mám nárok, nebo ne? Všichni říkají, že ano, ať už konečně jdu zažádat. Já si osobně myslím, že ne. To by mohl žádat pomalu každý.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3566
15.6.20 13:59

:mrgreen: tak záleží jaky mas prijem a jaky prijem ma pritel, skutečný… jestli mas najemni smlouvu, v jakem meste, jestli majitel dokáže, ze bydli jinde atd…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.6.20 13:59

https://www.kurzy.cz/…-na-bydleni/

Ale když tam má vlastník bytu také trvale bydliště, tak byste musela přikládat i jeho plat. Takže nejspíš nárok mít nebudete.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3809
15.6.20 14:00

Priznano 15tis, dalsi vykukove.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12358
15.6.20 14:17
@Anonymní píše:
Bejak tomu nerozumím, tak se chci zeptat tady než trapčit jinde :/
Nájem 10 000,– včetně služeb. Trvale bydliště já, přítel i dítě. Přítel je zedník, takže má přiznáno třeba 15 000,–. Jak kdy.
Trvale bydliště tady má ale i vlastník bytu, který tu ale nebydlí.Mám nárok, nebo ne? Všichni říkají, že ano, ať už konečně jdu zažádat. Já si osobně myslím, že ne. To by mohl žádat pomalu každý.

Jak priznano 15? Takže něco, většinu, dostává bokem a chcete ještě sosat dávky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
926
15.6.20 14:18

Majitele bytu lze vyloucit z posuzovanych osob, pokud bydli jinde a lze to dokazat. Bere se tedy tvuj a priteluv prijem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
926
15.6.20 14:19
@lachtanice86 píše:
Jak priznano 15? Takže něco, většinu, dostává bokem a chcete ještě sosat dávky

Kdo by nesosal, kdyz to jde. Nesnasim tuto davku. Je tak nedomyslena a derava.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12358
15.6.20 14:28

@Kosopemi souhlas

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15347
15.6.20 14:55

Zedník a patnáct tisíc, jo? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Bohužel pokud vyloučíte majitele bytu z posuzovaných osob, tak asi nárok milt budete, ale připrav se na to, že na úřadech nejsou idioti a takový vychcánkové je fakt serou… U nás jsou schopní zařídit i kontrolu z finančního úřadu. Hele, jestli ten tvůj maká za patnáct tisíc, tak ho zaměstnám a dám mu dvacet… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15347
15.6.20 14:59

A ještě jedna věc, víš, že jsi se tady právě přiznala k trestnému činu krácení daně a že existuje oznamovací povinnost? To jsi opravdu tak jednoduchá, že tohle prezentuješ veřejně na internetu? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
192
15.6.20 18:20

15 přiznaných + tvůj příjem (ať je to brigáda, nemocenská, ppm nebo cokoli jiného je pořád příjem) = nárok nemáš. Nájem 10, pořád je to z čeho zaplatit. Tohle ti řeknou na každém úřadě.
A hlavně, když doložíš veškeré dokumenty které po tobě budou chtít a najdou nesrovnalosti tak máš zaděláno na průšvih. To je už výše zmíněno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40464
15.6.20 18:27

Tak na nejaky prispevek ma narok trojclenna rodina s prijmem kolem 25 000.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2359
15.6.20 18:43

Požádat si můžeš, řeknou ti, co vše budou chtít doložit a uvidíš. Max by tě odmítli no. Přiznám se, že plat tvého chlapa je utrpení, můj by si ani nenastavil budík. Ovšem nejsme zde blbá nevzdělaná děvčata, takže je nám všem jasný, že to asi úplně jeho celý plat nebude. Jooo leda by to nebyl zedník, ale helfer schopný max podat lopatu :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31923
15.6.20 19:00
@Janli píše:
A ještě jedna věc, víš, že jsi se tady právě přiznala k trestnému činu krácení daně a že existuje oznamovací povinnost? To jsi opravdu tak jednoduchá, že tohle prezentuješ veřejně na internetu? 8o

neboj, on :zed: to někdo nahlásí a kočka s frajerem budou mít nejen vyhazov, ale i opletačky s policií.
Bože, jak blbé ty zdejší ženské jsou..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
819
15.6.20 20:45

Jak, přiznáno? Zbytek načerno a ještě chcete podvádět s dávkama? No fuj…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama