Zemřel mi muž

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ja 123
Povídálka 23 příspěvků 15.01.17 07:39
zemrel mi muz

37 rocny popelar z plzne primackly ku kontajneru to je moj muz aj ked manzelia sme neboli ale zili sme spolu 17 rokov bol to hodny uzasny a mili clovek chce sa mi umret s nim lebo som mala len jeho nemam nikoho kto by ma objal porozpraval trpim uzkostou a koli tomu nemam pracu ani poistenie a sama nedojdem ani na urad prace nemam na najom na jedlo aj ked co sa to stalo nejem nespim je mi tazko sedim celu noc na postely a myslim na neho prosim ak ste niekto z plzne prosim davali v telke priatelov a tiez potrebujem niekoho kto by mi pomohol podrzal ma tak jak oni snazim sa to prezit ale uz nevladzem

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.17 07:57

To mě moc mrzí teda, upřímnou soustrast, ale musíš se nějak postavit na nohy, máte děti?

Haňulík
Závislačka 3533 příspěvků 15.01.17 08:00

To je mi moc líto. Upřímnou soustrast :,( :,(.

ja 123
Povídálka 23 příspěvků 15.01.17 08:09

Nemame deti preto pisem ze som sama keby sme mali mala by som dovod zit mala by som koho objat komu dat pusu o koho sa postarat 17 rokov sme sa starali jeden o druheho nemusela som nikam chodit sama vzdx. Bol tu a drzal ma a zrazu som sama a nemam nikoho kdo by ma podrzal

Příspěvek upraven 15.01.17 v 08:18

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33758 příspěvků 15.01.17 08:14

@ja 123 upřímnou soustrast :,( Bolest, kterou prožíváte je v tuto chvíli nepředstavitelná, ale pokuste jít nějakým způsobem dál..jak to je v tuto chvíli těžké popsat..držte se hodně sil a kdyby cokoliv jste potřebovala nebojte se napsat..je mě to líto

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33758 příspěvků 15.01.17 08:16
@ja 123 píše:
Nemame deti preto pisem ze som sama keby sme mali mala by som dovod zit

máte důvod žít jste tady tak žijte to zvládnete :hug:

mau-mau
Závislačka 3187 příspěvků 15.01.17 08:19

Ahoj. Teď jsem si na internetu našla ten článek, to je tedy opravdu hrozné :,( :hug: :hug: Nemůžeš se obrátit na tu firmu? V článku se píše, že spolupracují. Často se stává, že se pozůstalým ještě před vyřešením celé záležitosti věnuje zaměstnavatel zemřelého, zvlášť pokud se jedná o smrt následkem pracovního úrazu. Navíc tam pak z hlediska finanční stránky musí být kompenzace. Trochu komplikuje situaci, že jste nebyli manželé, ale i tak. Držím palce, je to opravdu hrozná situace, zvlášť když jste měli jen sebe. :,( :hug:

ja 123
Povídálka 23 příspěvků 15.01.17 08:22

Nemam dovod zit nemam nic a nikoho co je najhorsie

malinika
Kelišová 5729 příspěvků 15.01.17 08:27

Ahoj, moc mě mrzí, čím si prochazis. Pokud bys chtěla, myslím, že by byl dobrý nápad obrátit se na krizove centrum. Přímo v Plzni je Krizove centrum Plus-kontakty urcite najdeš na netu.

ja 123
Povídálka 23 příspěvků 15.01.17 08:29

Do dnes mi nikto nedal vediet zistila som to tak ze som o 4.00 hod v piatok cakala pri ave a vedela ze nieco sa muselo stat jeden vodic mi to povedal ledva ledva a rano na firme? Nikto mi nepodal ruku lev veduci prisiel opytal sa co chcem nechal mna povedat co sa stalo. Povedal je to prac. Uraz ale to neni nas problem on je z agentury a na agenture mi povedali ze to riesi policia a tento tyzden sa mi ozve

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.17 08:29

Dobry den, cetla jsem o tom.. Moc mne to mrzi… jestli Vam muzu poradit, zkusila bych se nejak spojit s lidmi na biskupstvi, s charitou v Plzni.. urcite by Vam moc pomohli.. Usporadat nejakou sbirku pro Vas, pomoc s bydlenim, duchovni podpora, laska a tak dale.. zkuste se podivat tady a nekoho kontaktuje: http://www.dchp.cz/…-v-adresari/?…
Ve spolecenstvi je obrovska sila a na svou bolest pak nebudete sama…
Jeste plzenaci hodne ctou https://www.krimi-plzen.cz - zkuste jim napsat do redakce. O tomto pripadu informovali, urcite by Vase trapeni zverejnili a opet by se Vam mohlo rozsirit spektrum lidi, co by mohli pomoci..

Uzkosti jsou osklive samy o sobe.. kor ve vasi zivotni situaci.. berete nejake leky? Nevim, jak to funguje u lekaru, kdyz nemate pojisteni.. Vim, ze akutni pomoc v techto pripadech poskytuji ve fakultni nemocnici na Lochotine - psychiatrie.
Urcite vyhledejte lekare a nechte si napsat leky!
Spojte se s lidmi z biskupstvi a nevzdavejte to!
:hug:
Moc Vam drzim palce!

toooja
Ukecaná baba ;) 1097 příspěvků 15.01.17 08:30
@ja 123 píše:
Nemame deti preto pisem ze som sama keby sme mali mala by som dovod zit mala by som koho objat komu dat pusu o koho sa postarat 17 rokov sme sa starali jeden o druheho nemusela som nikam chodit sama vzdx. Bol tu a drzal ma a zrazu som sama a nemam nikoho kdo by ma podrzalPříspěvek upraven 15.01.17 v 08:18
:hug: :hug: :hug: Hrozna situace, moc bych rada te podrzela, objala. Potrva ti, nez stane ti trochu lip.

ilonka12
Ukecaná baba ;) 1120 příspěvků 15.01.17 08:32

I když finanční stránka asi není to co vás trápí nejvíc, přesto jako manželka by jste na tom byla finančně lépe. Nechápu dnešní trend se nevzít. Nicméně přeji upřímnou soustrast a hodně sil se z toho po psychické stránce dostat.

skretik
Kecalka 276 příspěvků 15.01.17 08:33

Je mi to moc líto a bolí mě to s Vámi. Pro mě je tato představa nepředstavitelná. ALE. Myslíte, že by byl Váš milovaný rád, kdyby Vás viděl v tomhle stavu, nebo by byl šťastnější, kdybyste to zvládla? Bolest musí být hrozná, prázdnota též, ale zůstala jste Vy a Váš život. Je jen na Vás, jak se k tomu postavíte. A já Vám přeju, abyste se k tomu postavila čelem, Váš život neskončil a přestože to bolí, přeji, abyste našla sílu a postavila se znovu na nohy. :hug:

ja 123
Povídálka 23 příspěvků 15.01.17 08:38

Dakujem lieky mi nikto neda a bez nich som lepsie na tom nez ty co ich beru kedysi som nemohla vyjst z izby dnes chodim do mesta stacil mi ferko ze stal pri mne objal ma pohladil citala som jak ludia beru lieky su oblbnuty ospaly a maju zachvaty paniky stejne ja potrebujem cloveka ktory mi pomoze poradi pohladi

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >