Zima v noci

nickoll
7.3.16 11:34

zima v noci

Dobré dopoledne, maminky chtěla bych se zeptat, bývá vám taky v noci taková hrozná zima? můj partner se mi pořád směje že se na noc oblékam jako by v ložnici mrzlo přičemž tam máme tak 21 stupňů a moje klasické oblečení je 2× termo ponožky teplé pyžamo a župan, a v posteli mám ještě zastlanou podložku z ovčí vlny, a kolikrát i tak nemůžu usnout jak se mno třepe zima. máte to taky tak? nebo jsem jen já taková zmrzlina? děkuji za názory :)

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

371
7.3.16 11:37

@nickoll my spime zhruba pri 20 stupnich a mam je tricko s kratkym rukavem. Zima mi neni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3281

@nickoll Tak my meme v ložnici tak 18°C (celý den tam mám otevřené okno a vyplé radiátory) - vyhřívá ji pouze obývák zespodu. A spávám v nátělníku a kalhotkách nebo v košilce. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22848

U nás je ten zimomřivej spáč partner :roll:
A řeknu ti, není nic horšího, než když si jdeš lehnout a vedle tebe leží chlap pod dvěma dekama, co chrastí celou postelí, protože si snaží ohřát nohy tím, že si je o sebe tře :zed: :zed: :zed:
Ale výrazně se mu to zlepšuje, když pravidelně bere hořčík :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nickoll
@berusa.m píše:
@nickoll Tak my meme v ložnici tak 18°C (celý den tam mám otevřené okno a vyplé radiátory) - vyhřívá ji pouze obývák zespodu. A spávám v nátělníku a kalhotkách nebo v košilce. :lol:

tak to vám závidím :)

• Citovat
  • Upravit
nickoll
7.3.16 11:39

@Mar__tanka1983 tak to bych mohla zkusit s tím hořčíkem, dík za nápad :)

• Citovat
  • Upravit
20807
7.3.16 11:40
@Mar__tanka1983 píše:
U nás je ten zimomřivej spáč partner :roll:
A řeknu ti, není nic horšího, než když si jdeš lehnout a vedle tebe leží chlap pod dvěma dekama, co chrastí celou postelí, protože si snaží ohřát nohy tím, že si je o sebe tře :zed: :zed: :zed:
Ale výrazně se mu to zlepšuje, když pravidelně bere hořčík :palec:

Určitě není nic horšího? 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
7.3.16 11:43

My máme 22°C manžel spí pod letní dekou a já pod duchnou. On v trenkách (jinak nic), já v teplém pyžamu a ve frote ponožnách. Myslím, že mu to nevadí, každoročně dostávám nějaké rozkošné pyžamko k Vánocům :srdce: i se spacíma ponožkama :dance:

To, co popisuješ ty mi už přijde trochu moc, nezkoušela ses ptát doktora, čím by to mohlo být? Jestli ti něco nechybí :think: Jinak já nosím doma ponožky na spaní i v létě, ve starém bytě bylo i v noci přes 30°C, ale i tak jsem měla studené nohy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
86362
7.3.16 11:43

Nesnáším horko a vůbec ne na spaní :cert:,maximálně 18 stupňů ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40
7.3.16 11:47

A co vice zatopit? :) v takove teplote bych asi taky umrzla, my mame aspon 25 a v kratkem rukavu nemuzu spat ani v lete :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nickoll
7.3.16 11:48

@radkka taky to mému partnerovi nevadí on se mi vždy směje protože on spí jen v trenýrkách a já nabalená jak na sibiř :D nene nikdy jsem se doktora neptala ani mi to nepřišlo že by to mohlo být něčím způsobeno, spíše mám nižší tlak tak jsem to přisuzovala tomu. ale dobrý nápad až tam půjdu můžu se zkusit zeptat za to nic nedám díky ;)

• Citovat
  • Upravit
nickoll
7.3.16 11:50
@Tomio píše:
A co vice zatopit? :) v takove teplote bych asi taky umrzla, my mame aspon 25 a v kratkem rukavu nemuzu spat ani v lete :)

můj partner nemá rád na spaní teplo a taky syn trpí na průdušky a když je chladněji lépe se mu dýchá.

• Citovat
  • Upravit
11935
7.3.16 11:51

@nickoll : no preventivne bych si nechala asi zkontrolovat krev, jestli to fakt neco nechybi :think: Sice jsem jednu dobu spala i v lete v teplych ponozkach, pyzamu a se satkem na krku, ale jeste zupan a ovci deka mi prijde fakt moc. Treba jsi fakt jen extremne zimomriva, ale za jednu zkumavku by to asi stalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2277
7.3.16 11:52

Já byla zmrzlá před dětmi. Teď mi dělá problém usnout když lezu do postele se studenýma nohama a na to mi pomáhá termofor a kolikrát když jdu v noci na záchod tak ještě krásně hřeje :palec:. Jinak spíme při 20°C a mám krátký rukáv a letní peřinu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22691
7.3.16 12:00

To je teda divný 8o. A kolik máte přes den ve zbytku baráku?
My máme kolem 18°C, já teda dlouhé pyžamo a zakrytá, ale zima mi není. A děcka ponožky, prootže jsou věčně odkopaný a studený.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama