Zimní komplet Neverest - zkušenosti
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Zimní komplet Neverest - zkušenosti
Ahoj maminky,
mátě někdo zkušenosti se zimním oblečením značky Neverest? Uvažuji o bundě a oteplovačkách, mají deklarovaný vodní sloupec 3000 mm, ale nemám s touto značkou zkušenosti. V létě jsem viděla jejich sandály, které jsou přesnou kopií značkových ze Sportisima, takže nevím, co si o té značce mám myslet. Sháním hlavně teplou bundu na lyžování… Díky za reakce ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Reakce:
My měli zimní kombinézu, byla kvalitní a teplá, jen je nutné koupit o číslo větší, šijou to menší, pořádně to poměř.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@badela píše:
My měli zimní kombinézu, byla kvalitní a teplá, jen je nutné koupit o číslo větší, šijou to menší, pořádně to poměř.
Díky ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit