Zimní komplet Neverest - zkušenosti

323
15.10.13 10:41

Zimní komplet Neverest - zkušenosti

Ahoj maminky,
mátě někdo zkušenosti se zimním oblečením značky Neverest? Uvažuji o bundě a oteplovačkách, mají deklarovaný vodní sloupec 3000 mm, ale nemám s touto značkou zkušenosti. V létě jsem viděla jejich sandály, které jsou přesnou kopií značkových ze Sportisima, takže nevím, co si o té značce mám myslet. Sháním hlavně teplou bundu na lyžování… Díky za reakce :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8927
15.10.13 11:23

My měli zimní kombinézu, byla kvalitní a teplá, jen je nutné koupit o číslo větší, šijou to menší, pořádně to poměř.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
323
15.10.13 11:31
@badela píše:
My měli zimní kombinézu, byla kvalitní a teplá, jen je nutné koupit o číslo větší, šijou to menší, pořádně to poměř.

Díky :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat