Život EKO matky..

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petruse 69
Stálice 73 příspěvků 13.03.19 13:32
Život EKO matky..

Dobrý den,
zhruba před 10 lety jsem se rozhodla dát se na cestu eko vegan matky. Od manžela nulová podpora, ze strany rodiny jakbysmet. Teď se snažím tímto směrem směřovat i své děti i manžela. Odmítají…Sestra se mi to snaží vymluvit a tvrdí, že dítě potřebuje vše! Já zastávám názor, že se dá vše nahradit a to i manžel jestli nezačne spolupracovat!

Někdo kdo se dal stejným směrem?

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Khalesi
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 1 inzerát 13.03.19 13:36

Hele y sis neco vybrala a nenechas si to vymluvit…proc by to tak mel mit manzel?? Je de.bil co nema praco na svuj nazor? Nebude ekobio tak ho hodis pred palubu? Ale u tebe je to cajk. Tvuj nazor je nade vse na svete ze? Zij si jak chces,nenut ostatni.

Elineczka
Povídálka 11 příspěvků 13.03.19 13:37

Mě by zajímalo, co to je EKO VEGAN matka…jakože co si mám pod tím představit?

Aduš8
Závislačka 4130 příspěvků 13.03.19 13:37

Absolutně nic nemám proti tomu, když se k tomu člověk rozhodne, ale nikdy bych k tomu nenutila rodinu, okolí a už vůbec ne děti, které jsou ve vývinu. O tom, jestli chtějí takovým stylem života žít by měly samy rozhodnout v dospělosti.

Keyllah
Extra třída :D 11406 příspěvků 13.03.19 13:38
@Petruse 69 píše:
Dobrý den,
zhruba před 10 lety jsem se rozhodla dát se na cestu eko vegan matky. Od manžela nulová podpora, ze strany rodiny jakbysmet. Teď se snažím tímto směrem směřovat i své děti i manžela. Odmítají…Sestra se mi to snaží vymluvit a tvrdí, že dítě potřebuje vše! Já zastávám názor, že se dá vše nahradit a to i manžel jestli nezačne spolupracovat!Někdo kdo se dal stejným směrem?

od toho bych se asi odrazila -) a dost možná se vám všem uleví. Ty si budeš moct najít někoho podobného ražení a jeho přestane někdo cpát do škatulky eko vegan a všichni budete spokojení ;)

Janli
Echt Kelišová 8178 příspěvků 13.03.19 13:39

Ne, já totiž respektuju právo každého na jeho vlastní životní postoje. Ano, vše se dá nahradit. I manželka a matka, co se chová jako ekogestapačka.

Petruse 69
Stálice 73 příspěvků 13.03.19 13:42

@Aduš8 no jasně další chytrá…

Markéta80
Hvězda diskuse 43287 příspěvků 13.03.19 13:43

@Petruse 69 :mrgreen: to že Tobě to vyhovuje je fajn ale ostatní nech žít ;) . Jak by Tě bylo kdyby Tě oni nutili jíst maso, vejce, pít mléko? Bylo by to fajn?

Petruse 69
Stálice 73 příspěvků 13.03.19 13:43

@Khalesi ano můj názor je důležitý

Elineczka
Povídálka 11 příspěvků 13.03.19 13:43

A ještě, zakladatelko, pokud chceš být respektována, pak musíš respektovat i ostatní, kteří mají jiný světonázor. Přijde mi, že zastánci různých alternativ bývají extrémně netolerantní :think:

Aduš8
Závislačka 4130 příspěvků 13.03.19 13:43

@Petruse 69 ne, narozdíl od fanatika, jako jsi ty, jsem tolerantní a nikoho nenutím do něčeho, co nechce.

Lalelale
Závislačka 4125 příspěvků 13.03.19 13:43
@Petruse 69 píše:
Dobrý den,
zhruba před 10 lety jsem se rozhodla dát se na cestu eko vegan matky. Od manžela nulová podpora, ze strany rodiny jakbysmet. Teď se snažím tímto směrem směřovat i své děti i manžela. Odmítají…Sestra se mi to snaží vymluvit a tvrdí, že dítě potřebuje vše! Já zastávám názor, že se dá vše nahradit a to i manžel jestli nezačne spolupracovat!Někdo kdo se dal stejným směrem?

Aby ses nedivila, až manžel nahradí tebe ;)

Petruse 69
Stálice 73 příspěvků 13.03.19 13:43

@Elineczka žijete v pravěku?!

Petruse 69
Stálice 73 příspěvků 13.03.19 13:44

@Lalelale Tak to si nedovolí :)

FreeLady12
Nadpozemská drbna 26618 příspěvků 13.03.19 13:44

@Petruse 69
Víš, to je problém u vás „fanatiků“ - to je stejné jako s Jehovistama, Islamistama a tak prostě. Žiju tak já - vy budete taky, protože je to nejlepší a já vás o tom hodlám přesvědčit. Nebudu tolerovat, že máte jiný názor, jelikož je špatný. :roll:

Ty si žij jak chceš, budiž ti to přáno, ale buď tak hodná… nech ostatní mít vlastní názor. :roll:

Jeden můj známý, vegan… bavili jsme se o tom, má čtyřleté a šesti leté dítě a fakt mě pobavil. Prý : „Já ale dětem absolutně nebráním v tom aby jedli co chtějí. Můžou jíst maso když chtějí.“

Jasně - ony si ty děti samy nakupují a vaří, že jo :roll:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reklama