Životní příběh, nevěra

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 13:52
Životní příběh, nevěra

Dobrý den, uz nevim jak dal…žiju s přítelem cca 7let, máme dvě malý děti (3 roky a 1 rok). Poslední dobou se dost hadame… je to cca před 2,5 lety si našel v praci milenku je mu 37 a ji je 21… přišla jsem na to až cca po pul roce, kdyz jsem na něj uhodila, tak se tvářil jak když za to nemůže a ba naopak jeste začal dělat na schváli me, začal mi nadávat, vyhazovat me z baraku..atd…dlouhy příběh, nakonec sme to nějak ustali, ale před rokem jsem se dozvedela, že byla tehotna a ze mame tedka stejně staré děti…boze, to byla rana, s ní se pry nestyka ani s tim ditetem, ale penize ji posila… dokonce jsem se pak dozvedela, že jsem s ní byla v te samé porodnici, kde jsem rodila, proto byl nastvanej, že rodim a nepřijel za mnou, rodila jsem 25h, potom akutní císař a on se na me vybodl…Poslední dobou mi nadává, že jsem krava, že nic nedělám, že mám doma bordel, že jsem k ničemu.. když se ho zeptám, proč se ke mě tak chova, tak že si to zaslouzim…občas dokáže byt hodný, to mě vzdycky přesvědčí zůstat, uz kvůli dětem ke kterým se chová hezky…ale popravdě uz dal nemůžu, jsem unavena vůbec mi s nima nepomáhá, neumí ani prebalit nebo udělat mliko…ještě se stěhovat, na to snad uz nemam síly…jsem vycerpana, jak litam za dětma a hlidam je, ještě ma dve starší děti, jezdí k nam skoro každý víkend a starám se o ně taky ja a nikdy to neocenil…Mela ste to některá taky tak, myslim, že jsem jedina s takovym osudem :,( :,( :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Amelie30
Závislačka 2817 příspěvků 05.07.19 13:58

Nemám to stejně, chlapa pusť k vodě a začni žít.

berry4
Nadpozemská drbna 28652 příspěvků 05.07.19 14:02

Nejhorší je, když si ženská nechá dělat děcko za děckem, aniž by u toho třeba jen trošku přemýšlela…
Takže máš dvě děti v nejspíš péči otce? Výborně.
Necháš si udělat další 2 v domnění, ž e nová rodina bude nový start do života a to druhé s tím, že VÍŠ, že měl, má milenku, chová se k tobě jak se chová?
Máš, co jsi chtěla. Není mi tě líto. Za hloupost se platí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 14:04

@Amelie30 mate pravdu, mám pocit, že nežiju, ale prezivam,,ještě že mám děti, to je moje radost…on.to vzdycky dokáže tak podat jako by to byla moje chyba

BaMaK
Závislačka 3039 příspěvků 18 inzerátů 05.07.19 14:07

Sama určitě nejsi. Stačí projít zdejší diskuse. Pokud je k tope hnusný a k dětem lhostejný nebyla bych s nim. Vadilo by mi i to, že se nestyka s vlastním dítětem. Hodně to o něm vypovídá. Myslím si, že stěhování je tvůj nejmenší problém. Takže jdi do toho, najdi si jiné bydlení a zajdi za právníkem ohledně děti a výživného.

Amelie30
Závislačka 2817 příspěvků 05.07.19 14:08

@berry4 dvě děti, co k ní jezdí, jsou současného přítele. Co jsem pochopila. Ona se o ně stará.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 14:08

@berry4 tak aby bylo jasno to druhe bylo neplanovane, brala jsem silne antibiotika a otehotnela jsem předtím než jsem to zjistila…to dítě za to nemůže, tak jsem si ho nechala i přes jeho nevěru a ze to dítě nechce…

Amelie30
Závislačka 2817 příspěvků 05.07.19 14:10
@BaMaK píše:
Sama určitě nejsi. Stačí projít zdejší diskuse. Pokud je k tope hnusný a k dětem lhostejný nebyla bych s nim. Vadilo by mi i to, že se nestyka s vlastním dítětem. Hodně to o něm vypovídá. Myslím si, že stěhování je tvůj nejmenší problém. Takže jdi do toho, najdi si jiné bydlení a zajdi za právníkem ohledně děti a výživného.

Asi tak. Zakladatelko, tohle je to nejlepší, co můžeš pro sebe a své děti udělat.

berry4
Nadpozemská drbna 28652 příspěvků 05.07.19 14:19

Hluboce se omlouvám, v letu jsem četla mám.
Dál se není radno vyjadřovat.
V hodně věcech se tu zakladatelka sama rozporuje. Ono opravdu každý svým strojvůdcem…

histep
Kelišová 5118 příspěvků 05.07.19 14:21
@Anonymní píše:
@berry4 tak aby bylo jasno to druhe bylo neplanovane, brala jsem silne antibiotika a otehotnela jsem předtím než jsem to zjistila…to dítě za to nemůže, tak jsem si ho nechala i přes jeho nevěru a ze to dítě nechce…

A ty nevis obecne znamou vec, ze pri brani antibiotik HA nefunguje? A neumis cist pribalovy letak? On to dite nechtel,, presto sis ho nechala, tak co se ted divis?

Akinee
Závislačka 2518 příspěvků 05.07.19 14:35
@histep píše:
A ty nevis obecne znamou vec, ze pri brani antibiotik HA nefunguje? A neumis cist pribalovy letak? On to dite nechtel,, presto sis ho nechala, tak co se ted divis?

Když to dítě nechtěl, proč ho teda udělal? Myslíš, že je retardovaný a neví, jak se dělají děti :think:

ontar
Ukecaná baba ;) 1928 příspěvků 05.07.19 14:41
@Amelie30 píše:
Nemám to stejně, chlapa pusť k vodě a začni žít.

Chlapa si drž, je to ta největší hodnota a vzácnost…ženská bez chlapa je nic…

Akinee
Závislačka 2518 příspěvků 05.07.19 14:45
@ontar píše:
Chlapa si drž, je to ta největší hodnota a vzácnost…ženská bez chlapa je nic…
:mrgreen: chlap je určitě fajn, ale je to jak hledat jehlu v kupce sena. Ten zakladatelčin to nebude, to by nemusela zakládat diskuzi. Takže rada dobrá, ale na špatné adrese.
Verun83
Extra třída :D 10161 příspěvků 05.07.19 14:51

Ach jo. Prober se. Zacni davat penize bokem. A az se zmatoris, priprav se na odchod. Opravdu chces byt s chlapem, co ti rekne, ze ses krava? Jestli ano, tak promin, ale asi… opravdu jsi. Bez urazky. :nevim:

Amelie30
Závislačka 2817 příspěvků 05.07.19 14:51
@ontar píše:
Chlapa si drž, je to ta největší hodnota a vzácnost…ženská bez chlapa je nic…

Tak tenhle chlap je jí akorát k prdu. Jinak o co je chlap vzácnější než žena? Víš, co znám žen, bez nichž by jejich chlap byl nic? :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama