Zklamal mne ... opět

Anonymní
30.11.19 22:03

Zklamal mne ... opět

Hezký sobotní večer dámy. Jdu si sem postěžovat nebo já sama už nevím. Bublá to a vře to ve mne, že již nevím kudy kam, nejradši bych něco rozbila.
Partner mne zase zklamal. Každý den, doslova a do písmene každý den přichází pozdě, není schopný říci kdy dorazí nebo řekne, ale stejně zavčas nepřijde. Nic nikdy nedodrží a konflikty a problémy řeší buď tichem, kde není schopný ani odpovědět ano ne, nebo šíleným cholerickým řevem.
Nebudu tu naivně tvrdit, že přes to vše je nejlepší. Má své přednosti. Za holkama se neotočí, nekouří, nepije, že by se ožíral ( dá si dvě piva jednou za x měsíců), je pracovitý, hodný, chytrý i hezký, ale já už jsem na pokraji sil a i když vím, že chlapa co mne zabezpečí, postará se o mne v nemoci, kterou mám ( jsem onko pacient ve stádiu, že pracovat nezvládnu), nedokážu už dále takto žít. Jsme spolu 3,5 roku. Nikdy, podotýkám nikdy mne nevzal sám od sebe do restaurace, na kávu nebo do kina. Vždy jsem vše musela já. Uznávám, že zpočátku peníze nebyly, ale nyníje peněz i času dost ( má měsíc volna než přejde do jiné práce na lepší pozici) a stejně nic z toho. Žiju jako 80 letá bába co denně čeká, až on možná přijede někdy domu. Pokaždé naslibuje a nidky nic z toho. Dneska mne to dožralo hlavně proto, protože máme starého psa po velké a těžké operaci. Ještě ve středu, kdy jsem ho musela nahánět pomalu násilím, aby přijel včas od kamaráda a odvezl men na vet psovi ruply stehy a muselo se jet znova, kde jsme ho opět nahnala na cestu já. Celý čtvrtek pes procural, prokakal kvůli bolestem doma, nemohl ani chodit a jako navrch dokonce zvracel i krev, takže další veterina. Já před týdnem dokončila léčbu na onko a mám už sama o sobě nervy tak v háji, že když jsme byli kvůli blinkání se psem na veterině, tak men lékař dokonce vykázal ven, protože jsem byla bílá jak stěna, plakala jsem a pomalu jsem se tam psychicky sesypala.
Včera - v pátek zase zmizel na x hodin. 3× jsem se ho ptala kdy dorazí. Ono být zavřena doma se psem v takovém stavu, samotné mi bylo opravdu špatně, pomalu jsme po 4 lezla na záchod, tak mi řekl, že prý do 2 hodin, že jde řešit nedoplacený den na výplatě. Budiž, je to pul hodina tam, půl hodina zpět a když to hodinu bude řešit, je to stále krasné dvě hodiny. Dorazil až skoro po 5, kdy jsme se mu nemohla dovolat, trnula hrůzou co se děje a on mi oznámil, že byl u kolegů, kterým také končí smlouva a něco s nima řešil a ze slušnosti si telefon nechal v autě. Vznikla z toho hádka, kdy já vzteklá, vystresovaná ječela na něho, že tu čekam ZASE jako kráva doma, nevím co se děje, kor nyní s tím vším a on na mne zpět, že to dělá kvůli mne, kvůli práci apod.. Já jsem tolerantní a chápavej člověk, ale už jsem na pokraji sil. Dneska tomu nasadil opravdu korunku..
To, že vychrápával az skoro do 12 dopoledne ( cca 11 hodin) chápu a nárok mu na to si odpočinout po roce a půl makání na nás oba neberu, ale on vstal, sedl si s kafem k tv na dalsi 4 hodiny a pak teda jsme na moji několikanásobnou žádost vyjeli do většího města, které je od nás cca 20 km nakoupit. Vrátili jsme se po 3 hodinách. Doma od psa načůráno. Budiž, má bolesti, chápu to, trestat ji za to nebudu. Uklidila jsem to a mezitím co já se hrabala ve sprominutím chcankách on mi oznámil, že mu psal kolega co končí, že ho zvou na oslavu před odjezdem a zda mu to dovolím. Má odpověď byla, že chápu, že to jsou kolegové z jiných zemí ( Anglie, Rusko apod.), ale zda tam opravdu musí, když vidí jaké jsou doma problémy. Jeho reakcí bylo to, že s nimi 2 roky pracoval. Budiž, jak jsem uvedla výše, nejsem člověk co někoho pronásleduje, zakazuje, ale jasně jsem mu dala najevo, že se mi to nelíbí, má po celých 3,5 letech volno déle než víkend a ráda bych nějak dala dohromady náš vztah, který je už takto na pokraji zhroucení kvůli jeho chování. Zřejmě, vzhledem k tomu, že jsem mu neřekla silné NE, tak to vzal jakože ok. Upřímně já bych mu to ne i řekla, ale nebudu pak při každé hádce poslouchat to, že jsem ta kravka, co mu vše zakazuje a nemohl se rozloučit i kdyz podotýkám, že já mu NIKDY nezakazala nekam jít, jet nebo delat co on chtěl, ovšem jemu stačí i to, že tu nejásám a neskáču metr vysoko kvůli tomu, aby to otočil na 3× do největší hnusoty při hádce… Několikrát jsem se ho zeptala, na jak dlouho tam bude a co tam bude dělat, kvůli starosti o psa a zda mám čekat. Vylezlo z něho poměrně nejistě, že si dá dvě piva a až to vyprchá za cca 5 hodin tak pojede domu ( je to 25 km od nás ta oslava). Na mou reakci, zda si tam nemůže sednout na dvě hodky s nima a pak jet domu kvůli psovi i mne, což na rozloučení, vzhledem k tomu, že údajně v 6 ráno vyjíždí stačí, nebo zda si nekoupí nealko, aby mohl fungovat, kdyby se něco dělo. Neodpověděl na to nic, protože klasicky co se mu nehodí, na to nereaguje, sbalil se chvilku po 18. hodině a odjel. Nedalo mi to, píšu po 21. hodině zprávu a ptám se i kvůli starosti o psa, protože mi stále nebylo dobře, zda ještě pije a kdy přijede. Prý,, už nepije, měl jen dvě piva, ale dorazí až tak cituji cca…ve 4 rano".. Skvělé.. Nejenom, že jsem nasrana, že dal přednost si vyložene vylít hubu s nějakyma lidma o kterých já nevím ani ťuk, nechal mne tu se psem co ma 60 stehů, já zvracející a sotva lezoucí, ale ještě to protáhne místo 5 na 7 hodin a jak ho znám dorazí až v 6 a déle ráno.
Nejradši bych mu odestlala v obýváku na gauči, zamkla mu televizi, aby mne tím až budu spát nerušil a zavřela se v ložnici se vzkazem, že veškerá starost o psa zítra - ten den co přišel je na něm a více mne nezajímá. Bohužel já ho znám, bude chrápat zase 12 a víc hodin, protože pokud ho JÁ nevzbudím, tak svůj ctěnej zadek nezvedne a oči neotevře.. Děkuji za přečtení.. Hezký večer

Příspěvek upraven 30.11.19 v 23:00

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21570
30.11.19 22:10

A co chceš číst? Je mi líto, že jsi nemocná, ale to ostatní :nevim: Proč nenecháte starého, nemocného psa utratit? A jinak s tebou prostě nechce být.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23977
30.11.19 22:11

Síla. Ty sice píšeš, že nejsi člověk, co někoho pronásleduje, ale stíhačka jsi obrovská. Podle mě zdrhá, jak může. Že by se měl o tebe postarat a být s tebou, to je sice pravda, ale to by musel chtít. Obávám se, že tohle se nevynutíš ani nevyvzdoruješ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.11.19 22:11
@Anonymní píše:
Hezký sobotní večer dámy. Jdu si sem postěžovat nebo já sama už nevím. Bublá to a vře to ve mne, že již nevím kudy kam, nejradši bych něco rozbila.
Partner mne zase zklamal. Každý den, doslova a do písmene každý den přichází pozdě, není schopný říci kdy dorazí nebo řekne, ale stejně zavčas nepřijde. Nic nikdy nedodrží a konflikty a problémy řeší buď tichem, kde není schopný ani odpovědět ano ne, nebo šíleným cholerickým řevem.
Nebudu tu naivně tvrdit, že přes to vše je nejlepší. Má své přednosti. Za holkama se neotočí, nekouří, nepije, že by se ožíral ( dá si dvě piva jednou za x měsíců), je pracovitý, hodný, chytrý i hezký, ale já už jsem na pokraji sil a i když vím, že chlapa co mne zabezpečí, postará se o mne v nemoci, kterou mám ( jsem onko pacient ve stádiu, že pracovat nezvládnu), nedokážu už dále takto žít. Jsme spolu 3,5 roku. Nikdy, podotýkám nikdy mne nevzal sám od sebe do restaurace, na kávu nebo do kina. Vždy jsem vše musela já. Uznávám, že zpočátku peníze nebyly, ale nyníje peněz i času dost ( má měsíc volna než přejde do jiné práce na lepší pozici) a stejně nic z toho. Žiju jako 80 letá bába co denně čeká, až on možná přijede někdy domu. Pokaždé naslibuje a nidky nic z toho. Dneska mne to dožralo hlavně proto, protože máme starého psa po velké a těžké operaci. Ještě ve středu, kdy jsem ho musela nahánět pomalu násilím, aby přijel včas od kamaráda a odvezl men na vet psovi ruply stehy a muselo se jet znova, kde jsme ho opět nahnala na cestu já. Celý čtvrtek pes procural, prokakal kvůli bolestem doma, nemohl ani chodit a jako navrch dokonce zvracel i krev, takže další veterina. Já před týdnem dokončila léčbu na onko a mám už sama o sobě nervy tak v háji, že když jsme byli kvůli blinkání se psem na veterině, tak men lékař dokonce vykázal ven, protože jsem byla bílá jak stěna, plakala jsem a pomalu jsem se tam psychicky sesypala.
Včera - v pátek zase zmizel na x hodin. 3× jsem se ho ptala kdy dorazí. Ono být zavřena doma se psem v takovém stavu, samotné mi bylo opravdu špatně, pomalu jsme po 4 lezla na záchod, tak mi řekl, že prý do 2 hodin, že jde řešit nedoplacený den na výplatě. Budiž, je to pul hodina tam, půl hodina zpět a když to hodinu bude řešit, je to stále krasné dvě hodiny. Dorazil až skoro po 5, kdy jsme se mu nemohla dovolat, trnula hrůzou co se děje a on mi oznámil, že byl u kolegů, kterým také končí smlouva a něco s nima řešil a ze slušnosti si telefon nechal v autě. Vznikla z toho hádka, kdy já vzteklá, vystresovaná ječela na něho, že tu čekam ZASE jako kráva doma, nevím co se děje, kor nyní s tím vším a on na mne zpět, že to dělá kvůli mne, kvůli práci apod.. Já jsem tolerantní a chápavej člověk, ale už jsem na pokraji sil. Dneska tomu nasadil opravdu korunku..
To, že vychrápával az skoro do 12 dopoledne ( cca 11 hodin) chápu a nárok mu na to si odpočinout po roce a půl makání na nás oba neberu, ale on vstal, sedl si s kafem k tv na dalsi 4 hodiny a pak teda jsme na moji několikanásobnou žádost vyjeli do většího města, které je od nás cca 20 km nakoupit. Vrátili jsme se po 3 hodinách. Doma od psa načůráno. Budiž, má bolesti, chápu to, trestat ji za to nebudu. Uklidila jsem to a mezitím co já se hrabala ve sprominutím chcankách on mi oznámil, že mu psal kolega co končí, že ho zvou na oslavu před odjezdem a zda mu to dovolím. Má odpověď byla, že chápu, že to jsou kolegové z jiných zemí ( Anglie, Rusko apod.), ale zda tam opravdu musí, když vidí jaké jsou doma problémy. Jeho reakcí bylo to, že s nimi 2 roky pracoval. Budiž, jak jsem uvedla výše, nejsem člověk co někoho pronásleduje, zakazuje, ale jasně jsem mu dala najevo, že se mi to nelíbí, má po celých 3,5 letech volno déle než víkend a ráda bych nějak dala dohromady náš vztah, který je už takto na pokraji zhroucení kvůli jeho chování. Zřejmě, vzhledem k tomu, že jsem mu neřekla silné NE, tak to vzal jakože ok. Upřímně já bych mu to ne i řekla, ale nebudu pak při každé hádce poslouchat to, že jsem ta kravka, co mu vše zakazuje a nemohl se rozloučit. Několikrát jsem se ho zeptala, na jak dlouho tam bude a co tam bude dělat. Vylezlo z něho poměrně nejistě, že si dá dvě piva a až to vyprchá za cca 5 hodin tak pojede domu ( je to 25 km od nás ta oslava). Na mou reakci, zda si tam nemůže sednout na dvě hodky s nima a pak jet domu kvůli psovi i mne, což na rozloučení, vzhledem k tomu, že údajně v 6 ráno vyjíždí stačí, nebo zda si nekoupí nealko, aby mohl fungovat, kdyby se něco dělo. Neodpověděl na to nic, protože klasicky co se mu nehodí, na to nereaguje, sbalil se chvilku po 18. hodině a odjel. Nedalo mi to, píšu po 21. hodině zprávu a ptám se i kvůli starosti o psa, protože mi stále nebylo dobře, zda ještě pije a kdy přijede. Prý,, už nepije, měl jen dvě piva, ale dorazí až tak cituji cca…ve 4 rano".. Skvělé.. Nejenom, že jsem nasrana, že dal přednost si vyložene vylít hubu s nějakyma lidma o kterých já nevím ani ťuk, nechal mne tu se psem co ma 60 stehů, já zvracející a sotva lezoucí, ale ještě to protáhne místo 5 na 7 hodin a jak ho znám dorazí až v 6 a déle ráno.
Nejradši bych mu odestlala v obýváku na gauči, zamkla mu televizi, aby mne tím až budu spát nerušil a zavřela se v ložnici se vzkazem, že veškerá starost o psa zítra - ten den co přišel je na něm a více mne nezajímá. Bohužel já ho znám, bude chrápat zase 12 a víc hodin, protože pokud ho JÁ nevzbudím, tak svůj ctěnej zadek nezvedne a oči neotevře.. Děkuji za přečtení.. Hezký večer

Je mi z toho smutno… Není to člověk pro tebe, sobecky myslí jen na sebe. Drž se a jeho někomu daruj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.11.19 22:13

Nechci číst nic, spíše jsem se potřebovala vyřvat jak se říká..Kdyby mi tu aspoň někdo napsal zamkni mu tv a nech ho na gauči, ale já jsem asi tak pitomá, že se bojím si mu to dovolit udělat a nevím zda to je správně..
Rodinu nemáme ani jeden, pes je zdravý jinak, ale muselo sem u vzít hodně nádorů a byla to těžká operace najednou, jinak je v pořádku a bude v pohodě, jen ta narkoza byla hodne silná

• Citovat
  • Nahlásit
9027
30.11.19 22:13

A nemáš možnost pomoc v rodině u přátel atd. Takovýho chlapa bych vyhodila ani by se nezmohl říct čau. K čemu ti je? Akorát té v tvým stavu stresuje a to ti určitě nepridava.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
30.11.19 22:15
@Božská Venuše píše:
Je mi z toho smutno… Není to člověk pro tebe, sobecky myslí jen na sebe. Drž se a jeho někomu daruj

Děkuji. Jsi moc hodná. Sama jsem už na pokraji zhroucení, ale nemám kam jít, nemám nikoho, nemám práci ani zdr, stav nyní na to pracovat a platit si vše sama. Navíc jsme 600 km od rodné hroudy a stěhování je složité.. Kdyby aspoň pochopil sakra, že teď to fakt je potřeba, aby pomáhal, ale co tu neustále čtu, tak mi přijde, že čím více problémů a čím horších, tím méně to chlapi vidí..

Příspěvek upraven 30.11.19 v 22:15

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23977
30.11.19 22:15
@Anonymní píše:
Nechci číst nic, spíše jsem se potřebovala vyřvat jak se říká..Kdyby mi tu aspoň někdo napsal zamkni mu tv a nech ho na gauči, ale já jsem asi tak pitomá, že se bojím si mu to dovolit udělat a nevím zda to je správně..
Rodinu nemáme ani jeden, pes je zdravý jinak, ale muselo sem u vzít hodně nádorů a byla to těžká operace najednou, jinak je v pořádku a bude v pohodě, jen ta narkoza byla hodne silná

Není o správně. Nejsi jeho máma, abys ho trestala a brala mu hračky. Rozhodně ho to nepřiměje k tomu, aby byl s tebou raději doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
30.11.19 22:16

No tak už jsem se i proflákla, jak jsem vykolejená :D :/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3288
30.11.19 22:17
@Anonymní píše:
Rodinu nemáme ani jeden, pes je zdravý jinak, ale muselo sem u vzít hodně nádorů a byla to těžká operace najednou, jinak je v pořádku a bude v pohodě, jen ta narkoza byla hodne silná

Jsi jeho přítelkyně nebo bachařka? Tak je dospělej a popravdě jestli ho denně čeká výslech, tak se mu nedivím, že utíká. A zamykat televizi? WTF?
Manžel, když jde do hospody, tak mi nemusí hlásit, s kým tam jde a kdy se vrátí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
444
30.11.19 22:20

Je to nezodpovědný hajzl, který má doma nemocnou ženu i psa a myslí jen na sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6575
30.11.19 22:21

Promiň, je mi líto tvoji nemoci. ALE on chce dýchat. Člověk nechce chodit z práce domů, a pak zase do práce. Chápu že jsi nemocná, ale měla by sis najít i nějakou svoji zálibu.. Byť by to bylo třeba háčkování.. Nevim… Přijde mi že jsi celkem stíhačka, a tvůj chlap nemůže nic. Jen do práce a domů, děcka nemáte.. Tak nevidím důvod proč by nemohl těch 12 hodin spát, a pak koukat na TV. Ale ty jsi zřejmě květinka co je doma, a spinká si každý den do růžova… Očividně se o tebe starat nechce, tudíž to vidím na rozchod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
30.11.19 22:22

@hanka.br. uprimne nejsem stihacka nijaka. Kdyz ma 8 hodin v praci a dotahne domu po 15 nereknu jedine slovo. Kdyz mi rekne, ze jde na nakup, ktery trva do 2 hodin a vrati se za 7, nereknu nic, ale promin, zit se takto neda. Nijak ho nestiham, za zadkem mu nestojim, ma plnou volnost, ale pardon, kdyz mas doma onko cloveka po 3. lecbe v dobe 3 let a jeste v takovem stavu vlastni zvire, tak pokud mu je prednejsi si vylit hubu, je to dost spatne vypovidajici o nem. Pochopila bych, kdyby opravdu nikdy nikam nechodil, protoze ja zakazuji, ale za 3,5, i kdyz byl nescetnekrat zvany na kavu, nebo pivo od kolegu a kamaradu, nikdyn esel se slovy,, chci byt s tebou" a to jsem pak musela rusit ja svoje programy, nebo byly doma hadky, ze si ho nevsimam, kdyz je teda doma.. Co ma clovek teda delat?.. Mam snad drzet hubu, nechat si srat na hlavu a byt x dni bez poradneho spanku, protoze panecek na to co se deje v domacnosti a vztahu totalne sere? Nemam ze sebe delat dle tebe stihacku, abych se vse preslo tichem a on byl spokojeny? Pokud by aspon k tomu vztahu a domacnosti pristupoval stejne dobre jako k praci nerekla bych ani setsakra pidi prd, ale za 3,5 roku mu nestojim ani za to, aby otevrel telefon a misto hledani bazos.sk auta a takove kraviny tam nasel www.vylet.cz .. Takze jo.. stihacka jsem strasnaaaa, kdyz si nechavam jebat 3,5 roku na hlavu a drzim hubu kdyz mi dotahne po 15 hodinach bez jedine odezvy nebo zpravy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6575
30.11.19 22:25

@Ice.Kira Třeba je toho na něj moc. Holt některi lidi nezvládnou nemoci svých milovaných. Se sním rozejdi když tě tak sere. Jinej zřejmě nebude

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
934
30.11.19 22:27

Je mi to líto, životního partnera máme, aby nám byl oporou v těžkém období, štěstí a zdraví zvládneme i sami. Hlavně tedy ať jsi zdravá, potom bych zvážila hodnotu takového vztahu s výhledem do budoucna. Mimochodem, psa necháváte dál v bolestech?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat