Zklamání z kamarádství

Anonymní
21.11.19 05:11

Zklamaní z kamarádství

Ahoj, připadám si jak puberťák. Tohle psát. No..za chvíli budu moct říci, že jsem zvyklá na zklamání. Poznám novou kamarádku, po čase se domluvíme že něco podnikneme. Tak se domluvíme, že budem u mě, tak udělám nákup atd. No v práci za mnou přišla, že jí je zle. Tak říkám, tak to přesuneme. Na to nic neřekla. Já osobně bych řekla, že mě to strašně mrzí. Jenže já hloupá bych šla i nemocná. No, na tom až tak nic není, jenže. Když si myslela že tam nejsem, hned se domlouvala s jinou, že něco podniknou. Já nevěděla co, zda tam jít že jsem to slyšela? Ne šla jsem radši pryč. Jinak jí jsem ovšem dobrá no. Ale ne na chvíli jejího času. Je mě trapně, jsem zklamaná. Jenže čím jsem starší, tím ty kamarádky prostě nejsou. Já jsem hodná a blbá. Fakt si připadám jak kdyby to psala puberťačka. To ovšem tak není. Jde spíš o to, že jeden dává a druhý jen bere. A pěkně na mě s*ere.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2576
21.11.19 05:28

To jste teda dobra, kdyz byste na navstevu sla i nemocna. To bych z vas mel ohromnou radost :D

Jinak me napada, jestli netlacite moc na pilu. Ono to plati nejen ve vztazich muz/zena, ale i ve vsech. Ze doatavate toho druheho do neprijemne pozice a pak i samu sebe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
828
21.11.19 05:33

Neshazuj se. Ona je blbá. Jestli tě to uklidní, mě se to taky několikrát stalo. Hledat kamarádku, to je skoro jako najít dobrého partnera. Není to hned. Já mám převážně známé ale opravdové kamarády po skromnu. Ty se hlavně neponizuj a nebuď ji dobrá, jak říkáš, že asi jsi. Měla si možnost vidět a slyšet jak to je, tak to tak ber. Už žádné usluhy „kamarádce“. Pomož jen pokud jsou to věci, které bys udělala pro kohokoliv cizího.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
828
21.11.19 05:36
@Cenarius píše:
To jste teda dobra, kdyz byste na navstevu sla i nemocna. To bych z vas mel ohromnou radost :DJinak me napada, jestli netlacite moc na pilu. Ono to plati nejen ve vztazich muz/zena, ale i ve vsech. Ze doatavate toho druheho do neprijemne pozice a pak i samu sebe.

To je taky třeba dodat, netlačit na pilu. Pak se opravdu špatně jedna na rovinu s člověkem, u kterého si myslíte, že mu na tom přespříliš záleží a odmítnutí by ho složilo. Tak se radši milosrdně zalže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
941
21.11.19 07:43

Podle mě není co řešit.. Jasně se ukázalo ještě před setkáním, že nestojí za tvou pozornost a námahu.. hoď to za hlavu, lidí na světě je hromada a jistě na tebe někde ta pravá kamarádka čeká. Osobně vím, že nejčastěji takové osudové věci přijdou hlavně v době, když to nečekáš a vlastně nic nehledáš.. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1635
21.11.19 10:16

Úplně ti rozumím. Postupem času jsem se naučil nikoho o nic nežádat, po nikom nic nechtít, na ničem se extra moc nedomlouvat, ale hlavně, hlavně na nikoho nespoléhat.

Často se stane, že známí něco nedodrží, zapomenou, vymluví se, zalžou… Na to si zvykneš. Pak tě to už ani nezamrzí. Nejhorší je ale chvíle, kdy potřebuješ s něčím opravdu pomoci. Třeba se jedná o drobnost, kterou si ty sama zařídit nedokážeš. A oni se na tebe vykašlou.

Jo, mít kamaráda, kterýmu na tobě alespoň trochu záleží, je velká vzácnost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
197
21.11.19 13:06

Buď ráda, že je to jenom známá…
Mně se stalo, že k nám na podnik začala docházet konzultantka z vnějšku. Prima ženská, chytrá, milá, originální. Všechny jsme ji měly rády. Pozvala jsem ji mezi naši partu kámošů na víkendovou akci na horách, bylo to skvělé. Říkala jsem si, konečně normální člověk, s kterým si navzájem sedneme, a můžeme si věřit a kamarádit, hurá!
Po cca roce si mě pozval na kobereček můj šéf (psychopat a zlý člověk, který se mě snažil vyhodit z práce prakticky od začátku), a řekl mi, že slečna XY si na mě u něho byla stěžovat…
Jako by mě polil studenou vodou, slzy mi začaly téct ještě u něho… Ona se to pak snažila nějak vyžehlit, měla mít narozeniny, měli jsme jet za ní… Ale pro mě skončila, naprosto a dokonale, tohle opravdu neodpustím…
Přitom jsem si myslela, jak dokonalý mám čuch na lidi - většinou opravdu ano, tohle ale bohužel neučuchal :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.11.19 14:22

Zakladatelka

No nemyslete si, že znám někoho týden a hned zvu domů. Známe se půl roku. Někoho znám i déle a nemám důvod ho zvát. A na pilu netlačím. Jen když se k tomu moc neměla. Už předtím jsem jí říkala ať se někdy staví. Ale nic. To už byl signál, který jsem ignorovala :(

@Mosie ano cítila jsem to úplně stejně. Že by to mohla být ta pravá. Navíc dělá jako že nic a je na 100% zdravá. Ještě když ta její kamarádka u ní spí… Jsem hodně zklamaná.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama