Separační úzkost u matky

Anonymní
19.11.19 22:11

Separační úzkost u matky

Ahoj, stalo se Vám, že Vám miminko tak moc chybělo hodinu po večerním uspání, že jste si ho po hodině prostě museli jít pomazlit a znovu nakojit? Malej je zlatej, spí celou noc od 20 do půl 6, kdy tatínek vstává do práce a někdy ještě po nakojení zabere a spí do 8. Přesunuli jsme ho před pár dny do vlastního pokojíčku, ale nějak se s tím zatím srovnávám. Měla to některá podobně? Radši anonymně..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1963
19.11.19 22:18

Ne, vedela jsem ze se zase brzo vzbudi a padla jsem unavou :)
Tak a je nutne ho mit v pokojicku? Kolik mu je?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.11.19 22:28

U nás je to právě jiné, že prospí celou noc. Jediný kdy se budil bylo když ho budil tatínek, co se až moc převaloval. Jinak malýmu jsou 2 a půl měsíce. Šestinedělí jsem měla naprosto bez výkyvů, i už malého hlídala babička, když jsme byli na večeři, až ten poslední týden bych maleho i přes den umazlila. Asi hormony?

• Nahlásit
  • Citovat
542
19.11.19 22:28

Ja bych malou nedala do sveho pokojicku a to ma dva roky. Spi s nama v loznici v postylce se sundanou bocnici a prirazenou k posteli ( mame hodne nizkou postel ). Ale samozrejme nerikam ze dat dite do sveho pokojicku je spatne. Kazdy at si dela jak mu to vyhovuje. Mam rada ji mit v noci pod kontrolou a mazlit se :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28069
19.11.19 22:30

Ne, to se mi fakt nestalo :mrgreen: Ježíš bud rada, co by za to jiné daly ze kdyby dítě spalo celou noc. Pokud z toho mas úzkosti, tak ho do pokojicku nedavej no. Kolik mu je? Do 2 let bych nedavala (i kvůli sobe abych nemusela v noci daleko chodit, prece jen se někdy vzbudi).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28069
19.11.19 22:32

Aha, dva a půl měsíce. To bych ho pryč nedavala. To spaní se ještě muže stokrát změnit, muže se začít budit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
542
19.11.19 22:33
@Anonymní píše:
U nás je to právě jiné, že prospí celou noc. Jediný kdy se budil bylo když ho budil tatínek, co se až moc převaloval. Jinak malýmu jsou 2 a půl měsíce. Šestinedělí jsem měla naprosto bez výkyvů, i už malého hlídala babička, když jsme byli na večeři, až ten poslední týden bych maleho i přes den umazlila. Asi hormony?

Ty jo a proc jste uz tak brzo dali dite do pokojicku samo? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.11.19 22:36

V tomhle se s přítelem právě neshodneme. Ten ho do pokojicku vysoupl už první noc co jsme se vrátili z porodnice, pak jsem si prosadila, že bude u nás. Je pravda, že jsem na něj někdy byla protivná, když vůbec nebral ohledy, že tam malej spí a sama se nemůžu rozhodnout.

• Nahlásit
  • Citovat
28069
19.11.19 22:37

Je to drsny. Dej si ho zpět. Co mu vadí, když spí celou noc?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7454
19.11.19 22:44

Na co chtěl potom dítě? Syn spal do roka se mnou a doteď k němu v půlce noci chodím. Dcera, 4 měsíce a spí sama v postýlce, budí se u mě. A je mi to líto, i když na jednu stranu jsem ráda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.11.19 22:54

U nás je to trochu i spor ohledně kontaktniho rodičovství. Malej by měl být v kočárku, v postýlce, ve vlastním pokojíčku a já mám pro malého nositko i šátek a původně jsem plánovala spaní v posteli, ale tam se malý budí. Každej jsme trochu ustoupili, ale někdy se rozhoduju mezi instinktem a tim abych si nezadelala na problém do budoucna

• Nahlásit
  • Citovat
7454
19.11.19 23:01

Problém do budoucna má být jako co? Dítě, které vyžaduje přítomnost rodičů? Já pochopím, že nechce dítě v posteli, ale separovat novorozeně do pokojíčku jen pro své pohodlí. Promiň, ale je to sobec. Vám se snad nespí dobře spolu? Proč myslíš, že by to to dítě mělo mít jinak. Jen dodám, že nepíšu z pozice,, kontaktního rodiče ".

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8883
19.11.19 23:02

Mazli dítě když je vzhůru :) jako když ho chlap budí, tak mu bude asi líp v pokojíčku, našim dětem se taky špatně spalo s námi a pri spaní se mazlit teda vůbec nechtěly, je to otravovalo, mladší je jinak přes den úplnej mazlíček. Ale spánek má bejt co nejklidnější a nerusenej. Třeba moje mladší dcera, má teď pět, se za svůj život vzbudila tak maximálně desetkrat, ta prostě chrápe jak dudek, o víkendu klidně od osmi do druhýho dne do devíti. :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7454
19.11.19 23:03

A ještě dodám… Přečti si po sobě úvodní příspěvek. Už jen tvůj instinkt ti říká, že to není správně. Ne hormony, ale máma v tobě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14997
19.11.19 23:13
@Elzaaa píše:
Ja bych malou nedala do sveho pokojicku a to ma dva roky. Spi s nama v loznici v postylce se sundanou bocnici a prirazenou k posteli ( mame hodne nizkou postel ). Ale samozrejme nerikam ze dat dite do sveho pokojicku je spatne. Kazdy at si dela jak mu to vyhovuje. Mam rada ji mit v noci pod kontrolou a mazlit se :)

a co kvalita spanku, to ti nevadi? Ja byla vic vzhuru nez jsem spala, kdyz jsme ji meli ve stejne mistnosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama