Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
Od Amazonu nic nekupujte, objednali jsme zboží, zaplatili a nemáme ani zboží ani prachy. Při reklamaci si vás Amazon s dopravcem přehazují jak horký brambor, musíme to řešit s ČOI!
Já jsem teda v německu, ale na amazonu kupuju vše snad co týden a nikdy problém nebyl ![]()
Já nakupují na Amazonu běžně a to jak z Německa, tak z UK. Dorazilo mi skoro vše v pořádku. Nedorazilo mi jen jednou a hned mi vrátili peníze.
@pikola píše: Více
Jsem v Čechách a na německém Amazonu nakupuji minimálně 2× do měsíce a nikdy nebyl problém
Žiju v Anglii a snad každý den máme objednaný balíček s něčím od Amazonu
žádný problém…
Zkušenosti z Uk Amazon zcela perfektní, nakupuji tam úplně vše, protože doručení někdy ještě v ten samý den, nejpozději druhý den, a při reklamaci peníze na účtu ještě tentýž den.
Pokud si něco blbě objednala, mohla si dát špatnou adresu, nebo se kurýr mohl splect napiš na chat nebo jim zavolej, a oni to vyřeší a chtěj kompenzaci v podobě voucheru na příští nákup.
Amazon je prostě best shop ![]()
A pokud se vám to Zakladatelko nelíbí běžte nakupovat někde do Teplic do zastavárny. Tam ta kvalita bude určitě lepší ![]()
@Barevné klubíčko píše: Více
Jj, máš Prime membership?
Amazon je taky u nás minimálně 2× do týdne
kupujeme tam i jídlo ![]()
Ja nakupuji v AT a jako nejlepsi sluzba, vse na cas a kdyz se opozdi, hned vrací penize, sleduji kde je me zbozi a i vidim, ze treba doruceni do kolika hodin a pak naskoci vase zbozi je na ceste ca 4 zastavky jeste, vidim adresu, kde se kuryr pohybuje..
S vracenim nikdy problem, balik odeslu na poste pres qr kod, nepotrebuji ani krabici, maji tam sacky kdyz vracim, jeste snad ten den odpo penize na ucte..kdyz se nam neco ztratilo, komunikace super, vraceni penez, reklamace, nikdy zadny problem ![]()