Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Zdravím maminky,
zvažuji koupi odsávačky na baterie, máte někdo zkušenost s odsávačkou na baterie Comfort plus nebo LivingLab? našemu ročnímu synovi vysavačová nesvedčí…řve a řve
děkuji Karin
Mame livinglab a lezi v subliku. Kupovali jsme ji ze stejnyho duvodu. Nikdy to rymu nevytahlo. A rvala u ni stejne jako u vysavacovy, jenze ta aspon pomohla. ![]()
Při 1. dítěti jsem měla LivingLab, ale věnovala jsem ho příbuzným, neb jsem další dítě neplánovala. Po narození 2. dcery manžel zakoupil nový model Plus Comfort. Myslím, že jsou výkonem velmi srovnatelné.. o žádné nemohu říci, že je lepší, nebo horší. Snad jenom ta Plus Comfort Plus se může postavit na stůl, což zjednodušuje manipulaci, zvlášť když se dítě brání odsátí. Také je levnější. Monika Holcmanová
Ahoj, zvažuju koupi odsávačku hlenů NEW PLUS COMFORT pro miminko od narození ale nejsem si úplně jistá, tak se obracím pro rady
Je uváděná jako cestovní. Je dost výkonná i na běžné použití doma? Píšou že je srovnatelná s tou na vysavač a určitě nechci třeba někdy v noci tahat vysavač abych odsála nosík. Je tohle dobrá volba odsávačky? Docela se mi líbí, ale když vidím to cenu, tak se raději nejdřív poradim ![]()