Zkušenost s právní poradnou na UP

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
27.11.14 20:02
@Anonymní píše:
Myslite teda, ze mam jit do pravni poradny na tom UP (muzu kdekoliv, nebo na UP dle bydliste)? A nebo jak dala @eumedon ten odkaz, tam jsem nasla nejake regionalni poradenske centrum pro zamestnance. S

Můžete jít na jakýkoli UP, i na odloučenych pracovištích by mel být právník. Z odkazu jsem vyčetla bezplatné právní poradny, nevim, zda by tam měli tak hloubkové znalosti týkající se pracovního práva.

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
27.11.14 20:40
@Anonymní píše:
Můžete jít na jakýkoli UP, i na odloučenych pracovištích by mel být právník. Z odkazu jsem vyčetla bezplatné právní poradny, nevim, zda by tam měli tak hloubkové znalosti týkající se pracovního práva.

Dobre. Sakra, jak ja nerada vyrizuji tyhle uredni zalezitosti… :think: Kdyz se ja odtajnim, muzeme psat do zprav obe? Netusite? S

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat