Zkušenost s těhotenským testem Pepino

3088
6.9.13 16:27

Zkušenost s těhotenským testem Pepino

Je tento test spolehlivý? http://im9.cz/…3ea9416f.jpg Dělala jsem si ho včera odpoledne a na lepší světle ráno koukám, že je tam slaboulinká čárka, tak nevím, jak to pobrat. Přijde mi, že je to dost podobné tt z Dr.Max, což prý bývá poslední dobou nespolehlivý. Díky.

Příspěvek upraven 06.09.13 v 19:06

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3088
6.9.13 16:28

Dodám, že ten test má citlivost 10, ne 20 :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
nikol.ondrášovka
6.9.13 16:31

Píšou tam něco jako „neinterpretujte výsledky po více než 45minutách“ takže jestli ses na to koukala po dlouhé době, nespoléhala bych na to

  • Citovat
  • Upravit
3088
6.9.13 16:33

@nikol.ondrášovka No já odpo koukala v koupelně, kde při žárovce moc nic vidět nebylo. Proto jsem koukla na denním světle až ráno. Otázkou je, zda negativní má tu druhou čárku „bílou“, tedy není vidět nic, nebo tam lehoulince stejně je.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
nikol.ondrášovka
6.9.13 16:36

@Maty1989 zkus jiný, ono jde o to, že tam ta čárka předtím bejt nemusela, pak se tam mohla objevit proto to nemůžeš brát vážně po tak dlouhé době.

  • Citovat
  • Upravit
7216
6.9.13 16:44

Měla jsem tenhle a krásně mi ukázal dvě čárky ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3088
6.9.13 16:46

@Becky00 Tak to jsi měla hned, otázkou je, co ukáže předtím :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3088
6.9.13 16:46

@nikol.ondrášovka Právě že bych řekla, že to dělají všechny, jiné jsou lehce vidět hned za mokra a nic z toho :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7602
6.9.13 16:52

Nejlepší je Mamatest. A nebo prostě nešil a ještě pár dní počkej ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3088
6.9.13 16:53

@Erian Právě na Mamatest jsou taky dost negativní ohlasy teď. Nešílím, jen se ptám, pač jsem zkusila víc testů za poslední dobu a mám pocit, že všechny snad dělají to samé, tak nevím, jestli jsou vůbec spolehlivé.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12658
6.9.13 17:07

@Maty1989 tak mne presne tento test po limite ukazal slabu ciarku a tehotna som bola :-D ale to moze a nemusi potvrdzovat tehotenstvo u teba :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3088
6.9.13 17:09

@pata308 A můžu vědět, za jak dlouho ukázal lepší výsledek? :) Je fakt, že jsem nějaká dost unavená a to jsem spala dobře celou noc, prsa mi jakoby pořád pracují, atd :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2185
6.9.13 17:21

Mam s nim dobrou zkusenost… A i se slabou druhou carkou jsem byla tehotna…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
nikol.ondrášovka
6.9.13 17:23

@Maty1989 tak proč prostě nepočkáš do ms?

  • Citovat
  • Upravit
1007
6.9.13 17:23

Tento test jsem si dělala a vyšla mi druhá čárka slaboulince až jsem si myslela, že mám spíš halucinace. Každopadne z té pomalu neviditelné čárky, jsou ted už 2 pořádné a jsem v 9tt :))
Dělej testíky ob den a vždy ráno a když bude sílit, tak je to jasné :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty