zkusenosti bazen Hloubetin

Anonymni
20.8.09 13:24

zkusenosti bazen Hloubetin

Prosim Vas, kdo chodil plavat s miminkem do Hloubetina, muzete mi napsat svoje zkusenosti.. jak je to se sprchovanim, pristupem do bazenu. Treba to sprchovani si moc neumim predstavit, kam se miminko odklada a tak… Dekuji moc.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

714
20.8.09 19:43

Ségra tam chodila cca před rokem a půl. Mají tam v té místnosti se zrcadlem nočníčky a v šatnách a tuším i sprchách jsou karimatky, kde ty děti prostě lezly a hrály si. Resp. ty co si hračky nedonesly, je sebraly těm co jim je maminky vzaly, takže synovec byl věčně „okradenej“. :lol: Ale třeba se to změnilo, fakt nevím. U nás v Plzni máme ve sprchách ohrádku pro děti a na podlaze takovou tluuustou karimatku. Snad jsem ti aspoň trochu zodpověděla tvůj dotaz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jmn
6.1.10 09:46

Hloubetin

Není v Hloubětíně příliš studená voda? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
2
3.10.17 22:14

Bazén v Hloubětíně jsem navštívila v létě 2017. Byla jsem tam s malou 2× a pokaždé, mě vytočily svým nepříjemným chováním. Kamery mají snad všude jak ve sprchách tak v šatnách. Bylo mě to dost nepříjemné.
Vzala jsem si boty do sprch, protože jsou všude po zemi vlasy a chlupy a hned za mnou běželi, že s botami do vnitřku nesmím.(asi mysleli, že jsou to boty z venku). Vadilo mě jak na mě hned vystartovaly.
Dále pak jsem si sebou pro malou vzala „golfač“, - při zaplacení mě neřekly, že si ho sebou vzít nemohu, a až když jsem vyšla schody do šatny tak na mě znovu vystartovaly, že s kočárkem nesmím ani do šatny a že ho mám nechat venku na chodbě kde ho může kdokoliv vzít. Ještě nabízely, že by se kočárek nechal vzít přes venkovní zahradu do areálu, ale tam se jaksi nedalo dovolat plavčíka, který měl bránu otevřít.
Venkovní bazén je pro dítě ledový, prolézačky jsou rozbité a nesmí se na ně. Vnitřní bazén pro děti je studenější než pro dospělí. Celkově je to pro děti nezajímavé jak venku tak ve vnitřku.
Bazén byl do 19h., ale odejít pryč z budovy jsme museli v 18.55h. Jelikož dveře budovy se zavírají automaticky přesně v 19h. a bylo nám řečeno že pokud vevnitř někdo zůstane tak se ven už nedostane. Personál odcházel už v 18.50h. a dost otráveně se koukal, když se musel o minutu déle zdržet. Tak nepříjemné ženské jsou už dlouho neviděla.
I když je bazén jen zastávku od domu, už mě tam nikdo nedostane. Raději se projedu někam do příjemnějšího a vhodnějšího prostředí pro děti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama