Zkušenosti - eshop televiznistolky.com

SAJ
4454
5.11.10 11:47

Zkušenosti - eshop televiznistolky.com

Ahoj,

kupujeme robotický vysavač Roomba a našli jsme velmi vhodnou cenu na http://www.televiznistolky.com/ - ušetřili bysme skoro tři tisíce.

Nemáte zkušenost s tímto eshopem?

Saj

Ještě odkazy:

Televizní stolky a pro srovnání totéž v Datartu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

26468
5.11.10 12:38
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16365
5.11.10 14:14

Se zmiňovaným obchodem sice zkušenost nemám, ale…

Pokud vím, politika iRobot je i o tom, že si své ceny pečlivě hlídá. Nákup originálu pro český trh, co jsem se dočetla, pak znamená naprosto bezproblémový servis, kdy v případě nutnosti si pro robota přijedou až k Vám domů a během pár dní ho máte zpět.
Pokud někdo nabízí o tolik levněji, řekla bych, že půjde o tzv. šedý dovoz (ano lze asi pořídit levněji jinde v Evropě nebo v USA- podobné je to např. s kočárky). Tím se ovšem o tuto záruku připravíte, takže to zvažte :nevim:

Máme iRobota taky v plánu, ale vím, že koupím jedině u některého z těchto obchodníků, abych měla servis zaručen. Pokud bych chtěla ušetřit na ceně, vzala bych některý levnější model, rozdíl je jen ve výbavě, střeva bych si dovolila tvrdit jsou totožná :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14500
5.11.10 19:11

Ahoj, já jsem na televiznistolky.com kupovala jednou držáky na repráky. Velice příjemné jednání, zboží bylo ihned k dodání, informace do mailu taky super. Doporučuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5100
5.11.10 20:51

Já jsem kupovala Roombajze na tomto e-shopu v září a spokojenost.Byl tady snad do tří dnů od objednávky,cena bezkonkurenční, v pořádku a vesele mi doma šmejdí. 8-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jardappp
7.12.12 21:51

taky jsem se nechal nalákat na nízkou cenu

Když v roombě začalo cvakat, začal jsem se shánět po záručním servisu - nebrali telefon, neodpovídali na e maily, v záručním servisu, mně řekli, že můj romba je šedý dovoz a reklamovat mohu jen u prodejce, nebo opravu zaplatit. :(

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama