Poradna o autosedačkách
Štěpán Rybníček
@suik píše:
Tak pusou na vysavac by me nenapadlo, to asi zkusim…a do pusy davate tu hadicku, nebo ten nastavec do vysavace?ja mam vysavac furt v permanenci
kdysi jsem se ale pidila po tech na baterky, pac jsme nemeli spravny vysavac a recenze me moc neohromily, tak jsem to neporidila.
tu koncovku do vysavace si dam do huby a saju jak o zivot
je to tim padem i cestovni
@Pudloslava píše:
tu koncovku do vysavace si dam do huby a saju jak o zivot
je to tim padem i cestovni
teda to jsi mne vytrhla trn z paty, dítě věčně nudlí a my se chystáme na cesty
hned to zkusím.
@Lucie46 píše:
@inshala asi ten z toho eshopu beruska..
taky nad timto premyslim, nasteti tento eshop ma nejlevnejsi cenu, uz jsem videla ten samy i za 1700! ![]()
Ahoj, obnovuji diskuzi.Mate , prosim, nekdo zkusenost s elektrickou odsavackou hlenu? Ma tah aspon trosku podobny odsavacce na vysavac? moc dekuji.