Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat
@Emmas890 Chceš říct, že sis založila několik nicku a snažíš se, aby to vypadalo jako diskuze…
![]()
@Emmas890 píše: Více
@stinga píše: Více
Ona spíš bude divná zakladatelka
i když ano, divný bude i tábor, který bere cizí lidi jako vedoucí a ještě jim za to platí…
@stinga píše: Více
Dcera byla jednou na jazykovém, dopoledne jazyk, odpoledne program a byla spokojená.
Jiné zkušenosti nemám, jen tábory pořádané DDM.
@Havlova píše: Více
já jako dítě také jezdila od DDM, ale 3× jsem byla i na komerčním, 3× po sobě na tom samém, protože byl úžasný,
ale často jsou ty komerční - no opravdu komerční, že jde jen o zisk a o děcka až tolik ne
@stinga píše: Více
To je pak na rodiči, jaké si najde recenze. Tenhle byl na doporučení kolegyně a i měl dobré recenze.
Dobrý den,
diskuzi zamykám a bude smazána, neboť porušuje pravidla tohoto webu.
Krásný den
Diana ![]()
Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat