Zkušenosti s organizací Čambusáček jako vedoucí

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Velikost písma:
101965
20.7.24 15:29

@Emmas890 Chceš říct, že sis založila několik nicku a snažíš se, aby to vypadalo jako diskuze… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
77679
20.7.24 15:38
@Emmas890 píše: Více
:mrgreen: jo podstatná diskuse, když si píšeš sama se sebou, možná je ten váš tábor divný, ale takhle se to opravdu neřeší
  • načítám...
101965
20.7.24 17:23
@stinga píše: Více

Ona spíš bude divná zakladatelka :think: i když ano, divný bude i tábor, který bere cizí lidi jako vedoucí a ještě jim za to platí…

  • načítám...
42596
20.7.24 17:26
@j.a.n.i1 píše: Více

To je spousta komerčních táborů.

  • načítám...
101965
20.7.24 18:07
@Havlova píše: Více

Což nic nemění na výše uvedeném.

  • načítám...
77679
20.7.24 18:24
@Havlova píše: Více

však ty většinou stojí za vyližpr…

  • načítám...
42596
20.7.24 18:25
@stinga píše: Více

Dcera byla jednou na jazykovém, dopoledne jazyk, odpoledne program a byla spokojená.
Jiné zkušenosti nemám, jen tábory pořádané DDM.

  • načítám...
77679
20.7.24 18:30
@Havlova píše: Více

já jako dítě také jezdila od DDM, ale 3× jsem byla i na komerčním, 3× po sobě na tom samém, protože byl úžasný,
ale často jsou ty komerční - no opravdu komerční, že jde jen o zisk a o děcka až tolik ne

  • načítám...
42596
20.7.24 18:36
@stinga píše: Více

To je pak na rodiči, jaké si najde recenze. Tenhle byl na doporučení kolegyně a i měl dobré recenze.

  • načítám...
20891
23.7.24 08:34

Dobrý den,

diskuzi zamykám a bude smazána, neboť porušuje pravidla tohoto webu.

Krásný den

Diana :kytka:

  • načítám...

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

CabrioFix

  • (4.8) + 31 recenzí

Tario

  • (4.1) + 16 recenzí

Juno Fix

  • (4.6) + 14 recenzí

King plus

  • (4.4) + 14 recenzí

Aton

  • (4.4) + 13 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin