Zkušenosti s Proverou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kristuska 14
Povídálka 16 příspěvků 06.01.17 21:20
Zkušenosti s proverou

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat zda mate někdo zkušenosti z proverou. Mam ji na upravu mého dlouhého cyklu.beru ji 16DC po dobu 10 dni 2×denne. Beru ji 2 cyklus a stalo se mi že v polovině cyklu jsem 3 dny spinila tak jsem si myslela že to bude asi ovulka tak jsme na to hned hupli, potom jsem ji začala brát a po dobrani jsem to za 5 dni dostala ale jen slaboucce, mam to druhý den a jen spinim nechce se mi to rozjet. Stalo se vam to někdy? Snažíme se o miminko tak nevím jestli testnout nebo je to z tech prášku

Reakce:

Renula5
Ukecaná baba ;) 2375 příspěvků 4 inzeráty 06.01.17 21:46

@Kristuska ahoj já jsem brala proveru že začátku též na úpravu cyklu a můžu říct, že mi pomohla teď beru clostil a po ovu zase proveru 2 denně…ale to co se ti stalo tak stim žádnou zkušenost nemám tak ti neporadím :nevim:

Kristuska 14
Povídálka 16 příspěvků 06.01.17 21:49

Jo tak Děkuji, ale ja vůbec nevím jestli k ovu vubec dochazi. :( BT si neměřim. Aby mi ty prášky ovulaci nepotlacovali to by bylo docela špatný když se snažíme :,(

Renula5
Ukecaná baba ;) 2375 příspěvků 4 inzeráty 06.01.17 22:00

@Kristuska 14 Ivu testy jsem si koupila až se mi upravil cyklus jinak jsem taky nevěděla… Ale tak pokud chceš to vědět tak buď si mer BT nebo si kup ovu testy a budeš vědět na čem jsi :)

Kristuska 14
Povídálka 16 příspěvků 06.01.17 22:12

Asi ano :) jinak to nevidím. A jak dlouho se snažíte?

Renula5
Ukecaná baba ;) 2375 příspěvků 4 inzeráty 06.01.17 22:15

@Kristuska 3roky zjistilo se že má manžel špatne spermo tak se musel léčit…léčba byla úspěšná ale musí se tomu trošku pomoc tak teď v lednu nás čeká první iui

Kristuska 14
Povídálka 16 příspěvků 06.01.17 22:21

Jojo :) tak držím palce ať to vyjde. Já se zítra zkusím testnout, a uvidí se dál.

Renula5
Ukecaná baba ;) 2375 příspěvků 4 inzeráty 07.01.17 21:13

@Kristuska 14 tak co test zkoušela jsi?

Kristuska 14
Povídálka 16 příspěvků 08.01.17 09:28

Jojo zkoušela byl tam duch, tak radši ještě počkam, mam totiž blbe zkušenosti s testama :(

Kristuska 14
Povídálka 16 příspěvků 08.01.17 09:43

Ale každopádně spineni po 3 dnech ustalo, tak doufám že je to první známka těhotenství :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >