Zkusit nebo ne?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
4.1.22 16:01

Zkusit nebo ne?

Ahojte, měla bych otázku, možná spíše na ty, kteří prožily samovolný potrat. V 1.tèhotenství jsem prožila samovolný potrat. 2.těhotenství skončilo velmi brzy. Má otázka je, zda to prostě byla špatná shoda náhod a zkusily byste to znovu, a kdyby to zase špatně skončilo tak k doktorovi nebo byste to řešily s gynekologem? Předem děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17769
4.1.22 16:12
@Anonymní píše:
Ahojte, měla bych otázku, možná spíše na ty, kteří prožily samovolný potrat. V 1.tèhotenství jsem prožila samovolný potrat. 2.těhotenství skončilo velmi brzy. Má otázka je, zda to prostě byla špatná shoda náhod a zkusily byste to znovu, a kdyby to zase špatně skončilo tak k doktorovi nebo byste to řešily s gynekologem? Předem děkuji.

To může být náhoda, ale taky ne. Zmínit to u doktora mi nepřipadá jako hloupý nápad a ten pak rozhodne, co a jak dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4460
4.1.22 16:40

Známá má za sebou tři neúspěchy, vždy do 11tt. Doktorka řekla ještě pokus a budou to řešit.
Pokus má 3 roky :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1932
4.1.22 17:46

Vzhledem k tomu, že spontánní potrat je poměrně častá záležitost, bych to ještě zkusila a ze dvou nepovedených pokusů bych se nehroutila. Ona i spousta žen, co si myslí, že nikdy nepotratila, za sebou nějaký potrat má, akorát to odešlo s MS no…

Záleží hodně na věku. Pokud je vám 30 +, asi bych se s gynekologem poradila. Pokud je vám třeba 25, tak bych ještě neplašila…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat