zlute mleko (kojeni) ?

59
14.11.05 14:01

zlute mleko (kojeni) ?

Ahoj holky ! tak bych potrebovala poradit - prave jsem zjistila, ze mam dost zlute mleko, kdyz jsem si trochu odstrikala na bilou plinu. Mivam problemy s infekcemi, a vim, ze zlute mleko je spatny znameni - stare mleko. Tak si to obcas kontroluju. Jenze tentokrat zadna zatvrdlina, proste to tece nazloutly, a to jsem skoro vse vystrikla. Neni to treba z toho, co jsem jedla ? Nevite, jestli neco neobarvuje mliko ?
Diky ahoj Sona

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2857
14.11.05 15:31

ahojky,

teda já nevím, ale já měla to zadní mlíko vždycky nažloutlý,,, když jsem to zezačátku musela odstříkávat, tak mě to připadlo hodně zvláštní - prostě kráva ho má tak hezky bílý a já takový hnusný nažloutlý… ale neřešila jsem to, prostě jsem se smířila s tím že je nažloutlý a ani mě nanapadlo že by mělo bejt nějaký jiný… Však jak Michalovi chutná:o)

A nemyslím že by se v tobě mlíko jako mohlo zkazit!

ale víc neporadím, já to prostě brala za normální jev

tak pá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
14.11.05 15:54

Staré mlíko??? Tak to je pěkně podivný výraz, to by mne v životě nenapadlo. Já měla mlíko pokaždé hezky žlutobéžové, tu barvu mimochodem miluju i když zrovna nekojím. Staré mlíko mít nemůžeš, to snad jenom když přestáváš kojit a mlíko nijak nedostáváš z těla a ono se pomalu vstřebává, když se nedočká ničeho přívětivějšího. Ale to se vstřebá.....takže staré mlíko je teda pěkně zaostalá myšlenka. Promiň že se tomu směju, ale odkojila jsem 3 děti, mlíko bylo vždycky žluté, což svědčí o dobré výživě maminky :P , měla jsem jednou zánět - ale i při něm se doporučuje aspoň zpočátku aby to dítko pilo, občas to totiž od zánětu pomůže. Nemáš STARÉ mlíko, máš ho „jenom“ kvalitní :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
2907
14.11.05 16:12

Myslím že nažloutlá barva mlíčka není na škodu, podle mne je to tukem (mlíčko bývá hodně tučné), smetana přece taky není úplně bílá a taky si myslím že barva může být ovlivněna tím co jíš. Ale určitě to není nic špatného.
Maky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
14.11.05 16:43

Holky, myslíte si, že je normální, že mám pořád mlezivo (nebo cosi žlutého), i když už skoro 2 roky!! nekojím? :? Gynekolog se nad tím nijak nepozastavoval. Neteče mi samo, jde to ale snadno vymáčnout. Nikdy před těhu jsem s tím problémy neměla.

Díky za odpověď, Pavlína

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
14.11.05 16:46

Pavlíno, já to měla mězi dětma taky tak. Jsou od sebe šest let a z toho asi 4 roky po porodu syna jsem to měla taky - kojila jsem 11 měsíců. Teď po holčičce už 4 měsíce nekojím a neteče nic. Gynekolog mi po prvním dítěti řekl, že pokud to nevytéká samo, pak na tom není nic špatného.
Radka

• Nahlásit
  • Citovat
2857
14.11.05 17:00

ahojky

to stále vytékající mlíko - švagrová musela brát nějaký patáky na ukončeční laktace, jelikož i když už rok nekojila tak mlíka měla habaděj - teda nemus ela odstříkávat, ale malá kdyby chtěla se klidně mohla napít,,, tak jak říkám, povídala že gynekolog naznal že je to nějaká porucha a dal jí prášky, pak to prej přestalo

tak pá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59
15.11.05 01:47

diky za odpovedi. abych se vysvetlila - ja trpim na zanety (s kazdym ditetem alespon tri, ted teda jen jeden poradny a jeden malicky, ale Matysek je dva mesice strary), no a s tim velikym jsem jezdila do nemocnice a tam mi delali masaze, aby odstrrikali to mleko z toho zanetu…no a tam mi porad ukazovali vidite to je zluty, to musime z vas dostat, to je to z toho zanetu, a je to zluty, protoze to tam zatvrdlo… tak proto to rikam. jinak, kdyz si kontroluju mliko, abych prave predchazela tem zanetum, tak ho mam spis bily. no, o kvalite nepochybuju, syn se z porodni vahy (3900g) vypil na 7100 v 7 nedelich. tak me to vydesilo, tim lip, jestli vy ho mate zluty a vse je OK !
dekuju sona

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama