Žlůvy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
janac
Závislačka 3138 příspěvků 30.07.10 23:52
Žlůvy

Chtěla bych navázat na diskuzi „sůvy“ :
tedy zakládám diskuzi pro nespavce..
Je tu někdo ještě mezi živými??
Tzn, žádné téma - jen to, co den přinesl..a tak.

J.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
janac
Závislačka 3138 příspěvků 30.07.10 23:56

Žluva hajní je velice plachý, skrytě žijící pták. Pouze překrásně zbarvený sameček občas prozradí svou přítomnost krátkým, ale zato velmi překrásně znějícím flétnovým zpěvem.

http://oebf.m-otion.at/…/0/pirol.jpg

janac
Závislačka 3138 příspěvků 31.07.10 00:07
:-(
filad
Kelišová 6336 příspěvků 31.07.10 00:08

:-) jj, ja si zrovna napatlala na hlavu barvu pac pres den fakt nemam sanci :-D tak cekam a cekam, no a trosku jsem to tu ted pofackovala ten silenej brajgl a za chvilku, nez se mala vzbudi na kojeni, pujdu makat .. jeste si privydelavam nejakou tu korunu prepisovanim dotazniku do pc …

janac
Závislačka 3138 příspěvků 31.07.10 00:12

Cha! jak si může někdo 2m po porodu barvit vlasy - tím myslím zvládnutí koordinace celé akce!! :cert: :palec: :palec:
Já kupodivu v mezičase myslela taky na vlasy 8-o a rozhodla se nechat si zase narůst dlouhé a nechat si uplést minimálně 2 fr. copy..(takové ty jak jdou okolo hlavy)..momentálně mám bobek vzadu a delší vepředu.. :roll:

Deminka
Kecalka 485 příspěvků 31.07.10 00:14

Ahoj holky, já se hlásím, ponocuju často.Docela se nudím.Jsme samy doma.

Příspěvek upraven 31.07.10 v 00:23

janac
Závislačka 3138 příspěvků 31.07.10 00:14

Ahoj Demi :lol: mrkni na naše metříky :hug:

Deminka
Kecalka 485 příspěvků 31.07.10 00:18

Jé Jani to je náhodička.Skoro na den stejně stará dítka. :palec:

Deminka
Kecalka 485 příspěvků 31.07.10 00:20

Dám si asi ještě kafčo, můžu nabídnout?? Já po něm můžu spát v pohodě. :-)

janac
Závislačka 3138 příspěvků 31.07.10 00:22

já si ze zoufalství otevřela rosé - co jsem si koupila na dovču :-P ale na spánek to teda nevypadá..a kafe bych klidně taky brala..na me taky nemá moc vliv..
:roll:

Deminka
Kecalka 485 příspěvků 31.07.10 00:25

Tak já udělám rozpustný s mlíkem ju??Ty si nespavec založením nebo kvůli prckovi??

janac
Závislačka 3138 příspěvků 31.07.10 00:36

ja si hledam písničky na youtube - karaoke verze..a snažím se přezpívat sousedovic party nad nama.. :roll: šla bych se připojit, ale bohužel noví sousedi se mnou nebaví. Jsou velmi velmi hluční , oba mají velmi „zvučné“ hlasy …já si jednou bohužel postěžovala další sousedce na jejich hlučnost a od té doby mě ta paní (nová sousedka) nezdraví. Já jí dnes podržela dveře když měla těžké kabele, chápu že 3 letá holčička má zrovna blbý věk a kvílí..
Ale ona neřekla ani dobrý den.. :nevim: já nechci soudit dle zjevu, ale asi musím. Je to chemlonová blondýna, s VELMI pronikavým hlasem- Její holčička (ty 3 necelý roky tipuju) má každou noc (od 3 do 4 zhruba) záchvat pláče..Nevím..asi věk.. :roll: :roll:

Rose-k
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.10 00:37

Tak já se kvám taky přidám,jsem nespavec a straším tady skoro pořád do dvou ráno :mrgreen:

Rose-k
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.10 00:39

Juj tak mi máme naštěstí rozumný sousedy,mám pocit,že v celým paneláku jsem takhle dlouho vzhůru jen já :roll:

Deminka
Kecalka 485 příspěvků 31.07.10 00:42

Tak my máme sousedy celkem v pohodě.Nikdo tu nijak významněji neprudí.Teď je tu klid a já si užívám to ticho. :-)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >