Zmatenost citů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymjm
Stálice 77 příspěvků 15.01.18 15:28
Zmatenost citů

Dobrý den. Stalo se vám, že jste měli někoho opravdu rádi ale hlavou vám vrtal někdo předchozí? Stalo se vám někdy, že jste byli zmateni, co je láska, co je zvyk a co je jen nadšenost z toho že jste našli někoho sobě podobného? Čekali ste až se to ve vás prostě urovná, nebo jste to nějak řešili?

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.18 15:34

Stalo se mi to. Byla sem poblázněná „jiným objevem“ a i chvíli přemýšlela nad opuštěním manžela. Naštěstí jsem to nechala trochu urovnat a zjistila, že jsem u toho nového našla těch 10%, co mi u starého chybělo k těm 90%…takže z prvotního nadšení zbyla jen příjemná vzpomínka a naštěstí jsem mosty nespálila.
Jestli to byl správný krok nebo chyba, to samozřejmě nikdy nezjistím, když jsem nevyzkoušela druhou možnost… :nevim:
Omlouvám se za anonym, ale tohle je fakt intimní záležitost.

Josef_t
Kecalka 495 příspěvků 15.01.18 15:38

Myslím, že platí, že nejdřív je potřeba uzavřít to staré a začít nové.
To je teorie, ale těžko se to dodržuje.

Uživatel je onlineRusset
Echt Kelišová 9250 příspěvků 15.01.18 15:40
@Anonymjm píše:
Dobrý den. Stalo se vám, že jste měli někoho opravdu rádi ale hlavou vám vrtal někdo předchozí? Stalo se vám někdy, že jste byli zmateni, co je láska, co je zvyk a co je jen nadšenost z toho že jste našli někoho sobě podobného? Čekali ste až se to ve vás prostě urovná, nebo jste to nějak řešili?

Když jsem se naposledy ve 24 letech zamilovala, byla jsem si city jistá. Trvá to do dnešních dnů. Radši se v tom moc nešťourej a žij. Ono se to ukáže.

Anonymjm
Stálice 77 příspěvků 15.01.18 15:41

@Josef_t To staré by právě mělo bát uzavřeno…Mám ale pocit provinilosti, vůči bývalému partnerovi nebo něco takového. (Nic špatného jsem neudělala, nikoho nepodvedla)

Josef_t
Kecalka 495 příspěvků 15.01.18 15:43
@Anonymní píše:

Jestli to byl správný krok nebo chyba, to samozřejmě nikdy nezjistím, když jsem nevyzkoušela druhou možnost… :nevim:

Ve většině případů to pro toho kdo pálí mosty dopadá katastrofálně…
Ale tyhle experimenty taky udělají jinou věc, stávající partner ztratí zábrany hledat těch svých 23-30% toho co ve vztahu chybí.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Matěj Stropnický a jeho cesta na zámek: Jak káže levicovou vodu a sám hltá víno

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický si pořídil s přítelem... číst dále >

Bohuš Matuš svedl dítě. Neuvěříte, kolik je jeho nové partnerce!

Právo na lásku má sice každý, tohle je ale již na hraně zákona. Zpěvák Bohuš... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Reklama