Reklama

Zmatenost citů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymjm
Stálice 77 příspěvků 15.01.18 15:28
Zmatenost citů

Dobrý den. Stalo se vám, že jste měli někoho opravdu rádi ale hlavou vám vrtal někdo předchozí? Stalo se vám někdy, že jste byli zmateni, co je láska, co je zvyk a co je jen nadšenost z toho že jste našli někoho sobě podobného? Čekali ste až se to ve vás prostě urovná, nebo jste to nějak řešili?

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.18 15:34

Stalo se mi to. Byla sem poblázněná „jiným objevem“ a i chvíli přemýšlela nad opuštěním manžela. Naštěstí jsem to nechala trochu urovnat a zjistila, že jsem u toho nového našla těch 10%, co mi u starého chybělo k těm 90%…takže z prvotního nadšení zbyla jen příjemná vzpomínka a naštěstí jsem mosty nespálila.
Jestli to byl správný krok nebo chyba, to samozřejmě nikdy nezjistím, když jsem nevyzkoušela druhou možnost… :nevim:
Omlouvám se za anonym, ale tohle je fakt intimní záležitost.

Josef_t
Zasloužilá kecalka 620 příspěvků 15.01.18 15:38

Myslím, že platí, že nejdřív je potřeba uzavřít to staré a začít nové.
To je teorie, ale těžko se to dodržuje.

Russet
Extra třída :D 10867 příspěvků 15.01.18 15:40
@Anonymjm píše:
Dobrý den. Stalo se vám, že jste měli někoho opravdu rádi ale hlavou vám vrtal někdo předchozí? Stalo se vám někdy, že jste byli zmateni, co je láska, co je zvyk a co je jen nadšenost z toho že jste našli někoho sobě podobného? Čekali ste až se to ve vás prostě urovná, nebo jste to nějak řešili?

Když jsem se naposledy ve 24 letech zamilovala, byla jsem si city jistá. Trvá to do dnešních dnů. Radši se v tom moc nešťourej a žij. Ono se to ukáže.

Anonymjm
Stálice 77 příspěvků 15.01.18 15:41

@Josef_t To staré by právě mělo bát uzavřeno…Mám ale pocit provinilosti, vůči bývalému partnerovi nebo něco takového. (Nic špatného jsem neudělala, nikoho nepodvedla)

Josef_t
Zasloužilá kecalka 620 příspěvků 15.01.18 15:43
@Anonymní píše:

Jestli to byl správný krok nebo chyba, to samozřejmě nikdy nezjistím, když jsem nevyzkoušela druhou možnost… :nevim:

Ve většině případů to pro toho kdo pálí mosty dopadá katastrofálně…
Ale tyhle experimenty taky udělají jinou věc, stávající partner ztratí zábrany hledat těch svých 23-30% toho co ve vztahu chybí.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Soumrak mužství: Gucci odhalilo chystanou pánskou kolekci, muži vypadají příšerně

Následující galerie působí jako špatný vtípek. Nebo jako zkouška kostýmů pro... číst dále >

Spasí Prahu SuperJan? Z funkcí, které zvládá, jde hlava kolem i Supermanovi

Rodilý Kryptoňan obdařený nadpřirozenými schopnostmi zbledl závistí.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >