Reklama

Změna CAR po neúspěšném IVF

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlineM.o.n.i.k.k.k.k.
Povídálka 37 příspěvků 21.08.18 06:29
Zmena CAR

Chci Vas poprosit o radu, prechazela jste nektera po neuspesnem IVF do jineho CAR? V prvnim CAR nemam zadne mrazacky, protoze se zadna embrijka nezachovala.
A jak probiha prestup mezi centry? Delali vam veskere vysetreni znovu nebo si kliniky mezi sebou lekarske zpravy predali? Predem dekuji za rady :D

Reklama

Reakce:

štítovka
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 21.08.18 08:22

@M.o.n.i.k.k.k.k. ahoj, přestupovali jsme, něco jsem ofotila, zprávy, které jsem měla, jsem poskytla, něco se dělalo nové-že třeba mají hodnoty jinak uváděné, třeba spg chtěli dělat nové nebo už aktualizovali zastaralé výsledky. O kartu jsem nežádala, nic zvláštního v ní nebylo a třeba protokol na stimulaci jsem také měla ofocený. :mavam:

Povídálka 37 příspěvků 21.08.18 15:40

@štítovka moc dekuji za info :mavam:

Lucie2727
Stálice 60 příspěvků 21.08.18 18:57

@M.o.n.i.k.k.k.k. Ahoj, můžu se zeptat, kolik máš za sebou nepovedených IVF? Ptám se proto, že mám za sebou v červenci první IVF, neúspěšné a taky teď stojím před otázkou, jestli CAR změnit nebo ne. Většina lidí mi říká, ať mu dám ještě jednu šanci, že první IVF se často nepovede, ale že teď už ví, co udělat lépe při stimulaci, že to bude lepší než od začátku začínat v novém jiném CARu. Tak já sama nevím, co udělat. Další pokus bych chtěla na přelomu října a listopadu, jen nevím jestli v současném CARu nebo v jiném.

Povídálka 37 příspěvků 21.08.18 19:19

@Lucie2727 Já mám za sebou také první neúspěšné IVF v květnu. A také přemýšlím, zda centrum měnit nyní nebo tam ještě zkusit další pokus. Ale z důvodu časové náročnosti a vzdálenosti by pro mě bylo lepší změnit centrum. Na prvním IVF jsem byla v Reprofitu v Brně a teď zvažuji IVF Clinic v Olomouci, ale hlavně tedy z důvodu toho dojíždění.
Můžu se zeptat v jakém centru jsi ty?

Lucie2727
Stálice 60 příspěvků 21.08.18 21:13

@M.o.n.i.k.k.k.k. Já jsem v Praze v Gennetu. Taky tam dojíždíme z Českých Budějovic, máme to asi 170 km. Na to dojíždění je to dost náročný, hlavně časově. Ale pořád je ta Praha asi nejdostupnější pro nás. V Č. Budějovicích máme dvě centra, jedno nemá po zkušenostech mých známých mou důvěru a to druhé zase nemá smlouvu s naší pojišťovnou. Takže my v Praze zůstat musíme. Jen přemýšlím, jestli druhý pokus ještě v Gennetu nebo se kouknout po jiném centru. Dneska jsem v Gennetu byla na konzultaci co dál po nevydařeném ivf, tak mi doktorka řekla, že z vyšetřeních už mi nemají co nabídnout, že udělali všechno co šlo. My totiž neznáme příčinu, proč se nám nedaří. Mám za sebou dvě zamlklý těhotenství, jedno biochemické a teď nepodařené ivf. Snažíme se přes dva roky. Tak jediný, co můžeme prý změnit je navýšit a upravit stimulaci. Měla jsem 13 folikulů, ale z toho jen šest vajíček.

markyj
Závislačka 4043 příspěvků 21.08.18 21:20

@M.o.n.i.k.k.k.k. já jsem absolvovala 2 IVF v jednom CARU a na 3. IVF jsme dojížděli do Brna do Heliosu a tam se nám konečně zadařilo. Dojížděli jsem z Českých Budějovic, takže dálka :roll: ale stálo to za to :srdce: Brala jsem sebou papíry o stimulaci na první konzultaci. Jinak si všechny testy dělali znovu sami :palec:

Povídálka 37 příspěvků 21.08.18 21:34

@Lucie2727 tak ja nebyla tehotna ani jednou. Pri kontrole pruchodnosti vejcovodu mi zjistili,ze mam endomrtriozu.Tak nas rovnou poslali do CAR na IVF. Po neuspesnem IVF as poslali nna genetiku a ta dopadla dobre.Tak nam navrhli,ze zkusime pri dalsim pokusu dlouhy protokol a uvidi se

Povídálka 37 příspěvků 21.08.18 21:37

@markyj tak to je opravdu dalka,ale nejdulezitejsi je,ze se vam zadarilo :hug: my se musime rozhodnout,kde nakonec podstoupime druhy pokus.

štítovka
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 22.08.18 12:13

@Lucie2727 a ke komu v Gennetu chodíš? Máte hotová vyšetření genetiky a imunologie? Vždycky se přeci dá najít nějaká cesta…

Lucie2727
Stálice 60 příspěvků 23.08.18 08:14

@štítovka Jojo, máme hotovou genetiku i imunologii. Všechno je v pořádku. Sama doktorka nám řekla, že nevidí jediný důvod, proč se nám nedaří otěhotnět. Jediný problém je snad jen moje nížší děložní sliznice, ale to se dá upravit hormonama, takže to žádný velký problém není.

Maneki neko
Kecalka 158 příspěvků 05.09.18 18:49
Pronatal

Holky mam to stejne. Chodim do pronatalu v Koline a premyslim po prvnim neuspesnem ivf zda zmenit (asi gennet) bohuzel muj pritel se v tom moc neorientuje tak to nechava na mne. Snazime se rok a pul, cca 8 mesicu v CAR. Mame za sebou 4 IUI a 1 IVF s dvema transfery, jeden blasta po ivf a druhy 2 moruly ket. Ja mam problem s ovulaci, jinak vse ok. Zadna konzultace po neuspechu se nekonala, ted bychom meli jit iui, protoze uz zmrazeneho nic nemame ale nedostala jsem leky na ovulaci protoze maji vypadek.
Jak jste byly spokojene v Gennetu.. vypada to ze taky nic moc…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >