Reklama

IUI srpen 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Peťuš89
Kecalka 102 příspěvků 18.08.18 09:30
IUI srpen 2018

Ahoj holky, kdo je na tom podobně jako já a kolem 17.8. podstoupil inseminaci? Ode dneška beru utrogestan, to zas budou dva týdny pozorování tisíce různých přznaků :-D ozvěte se jestli si chcete o tomhle bláznění psát :-)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

TerkaLuň
Povídálka 20 příspěvků 19.08.18 16:33

@Peťuš89

TerkaLuň
Povídálka 20 příspěvků 19.08.18 16:38

@Peťuš89 ahojky, já podstoupila iui 14.8.2018 bohužel mi bylo řečeno, ze má přítel takzvané patologické sperma. Málo spermii a špatný směr… šance dvě procenta. Předchozí spermiogram dělaný pět dni předem byl spokojujici na iui ale na klasické oplodnění přirozenou cestou by to nestačilo 12 mil. Jak jsem byla z toho v šoku po druhem výsledku tak mě ani nenapadlo se na něco ptát. Třeba na to, proč mi teda iui udělali i s tak nedobrym výsledkem. Takže ano, já iui podstoupila, ale nečekal ze by se to povedlo…

Peťuš89
Kecalka 102 příspěvků 19.08.18 18:45

@TerkaLuň tak to je teda hodně malá šance, tak vám nabízeli i IVF nebo jste to neřešili? ty dvě procenta jsou s tím iui nebo přirozeně? Manžel má spermie v normě říkali, problém bude spíš ve mně. Mám jen jeden vejcovod tak musíme hlídat správnou stranu. Ale taky si myslím že ten problém je už spíš v mý hlavě, ale nedokážu si pomoct :-D

TerkaLuň
Povídálka 20 příspěvků 19.08.18 19:38

@Peťuš89 no šance přes iui jsou minimální, ale přes to mi to udělali. Takže čekám. Před iui mi dali jednu injekci ovritrellu a utrogestan. Přítel jde na vyšetření na andrologii a prý zkusíme ještě jeden pokus a pak ivf. Vzhledem k mému věku nechceme zase moc čekat. Je mi 36. Do toho mám léky Dostinex. Protoze mám hyperprolakti­nemii…takže je vlastně u mě taky problém…po inseminaci jsem odcházela s pláčem, ale už doma jsem začala googlit vitamínky pro muže a věřím ze se nám to povede. Jinak jsme se snažili dva roky a teď to rozhodne nevzdam :) samozřejmě se mnou clouma psychosomatika… takže mám klasické příznaky… bolest prsou, tlak v podbrisku :lol:

Peťuš89
Kecalka 102 příspěvků 20.08.18 06:39

@TerkaLuň S ovitrelle a utrogestanem jsme na tom stejně :-) tu nemoc ti zjistili z hormonálního profilu nebo jsi to už věděla dřív? my se taky snažíme přes dva roky, je to zápřah na psychiku. U mě je ještě brzo, ale tipuju že za pár dnů taky začnu všechno cítit :-D kdy čekáš ms nebo kdy máš testovat? já testuju 30.srpna, to je strašně daleko :-(

TerkaLuň
Povídálka 20 příspěvků 20.08.18 11:14

@Peťuš89 tu nemoc mám 5let. Zjistili to z krve protože jsem přes rok nemenstruovala… pak krev a magnetická rezonance … výsledek byl nezhoubny tumor v podvesku mozkovem. Po 5 letech kontrola rezonance a jeden je pryč díky lekum. Druhy tumor nepatrný. Takže cajk. Já budu testovat 28.8. Je fakt ze psychika je ,,svinstvo,, ale řeči typu nemysli na to uuuuplne nesnáším :lol: protože teorii znám taky, ale praxe je o trochu horší… každopádně tento měsíc si fakt myslím, ze se to nepovede… snad ten další… ovšem podle ,,mých,, výpočtu by ovu měla přijít 11.9. A to akorát odletame na dovolenou. Takže další iui připadá asi až na říjen??? Nejsem moc trpělivý člověk takže je to už na mě opravdu dlouhé čekání.

Peťuš89
Kecalka 102 příspěvků 20.08.18 12:17

@TerkaLuň No tak to je docela drsný. Ale super že se ten jeden ztratil. Tu hyperněco ti ty léky taky časem vyléčej? no to mi povídej, nemyslet na to nejde. Zvlášť když si musíš hlídat kdy jet do centra hlídat ovulaci, kdy brát léky a tak :( já myslím že by ti IUI mohli udělat i den předem a ovulaci vyvolat injekcí, zkus se zeptat ;) s tou trpělivostí jsem na tom stejně, já si ráda všechno plánuju a nějak to teď nejde :-D

TerkaLuň
Povídálka 20 příspěvků 20.08.18 12:27

@Peťuš89 no úplně to asi nikdy nezmizí… léky budu muset brát pořad..... jediné východisko je prý otěhotnění, které by mi s prolaktinem pomohlo. Ale to nejde pravé kvůli prolaktinu… prolaktin je poporodni hormon, který ti bráni v dobe kdy kojis k otěhotnění… takže trochu začarovaný kruh… tak jsem myslela ze v caru udělají čáry Mary fuk a bude… :D teď se ale zjistilo ze nemám problém jen já ale i můj přítel… tak jsem
Z toho trochu rozčarovaná … ale věřím ze to nějak dobře dopadne..... jen bych už si přála aby to bylo co nejdřív ????… jsem na tebe zvědavá jak ti to dopadne… ty už mas nějaké děti nebo to bude první bobecek??

Peťuš89
Kecalka 102 příspěvků 20.08.18 12:51

@TerkaLuň no tak to máš teda pěkně zamotaný… neboj, oni to čáry máry fuk určitě udělají nejpozději při ivf :-) tím hodně eliminujou ty problémy se spermiema,ne? a jak dlouho se už snažíte o dítě? O první? No já jsem taky zvědavá :) bude to první, před dvěma rokama jsem měla mimoděložní těhotenství a od té doby ani ťuk.

TerkaLuň
Povídálka 20 příspěvků 20.08.18 15:30

@Peťuš89 no snažíme se dva roky. Už mám 17 ti letou dceru z předchozího manželství. A bylo to ráz dva… je pravda, ze jsem byla mladounka a bez zdravotní zátěže a s miliony funkčních vajíček. Teď je to o krapet horší… ale věřím ze to nějak dopadne. ???? jinak teď o víkendu by měla přijít ms tak jsem zvědavá… většinou to přichází v neděli…

Peťuš89
Kecalka 102 příspěvků 21.08.18 08:17

@TerkaLuň Tak to budeš mít doma chůvu na pomoc, viď? :-) Určitě to dopadne, nesmíme věšet hlavu ;-) Tak to se to dozvíš už brzo, já to mám dostat až příští pátek až neděli.

TerkaLuň
Povídálka 20 příspěvků 21.08.18 22:17

@Peťuš89 no to nevím, snad ano. :) jinak si nemyslím ze by u mne došlo k testu, už teď mám příznaky příchodu ms. Ale tak snad příště ;) tobě budu držet pěsti abys měla pozitivní testik. Hlavně mi dej vědět jak jsi dopadla, už teď jsem zvědavá za tebe ????

Peťuš89
Kecalka 102 příspěvků 22.08.18 06:14

@TerkaLuň prý jsou příznaky ms a těhotenství podobný, tak ještě nevěš hlavu :) dík, já budu testovat až příští pátek jestli to nedostanu…

TerkaLuň
Povídálka 20 příspěvků 22.08.18 09:10

@Peťuš89 já vím… nevěset hlavu :D dneska mám zase stav ze bych nejraději sloužila v lékárně všechny testy a zkoušela to každou hodinu??????????­?????? ty jo ty hormony se mnou cloumaji… ještě ke všemu mi moc nepřidali ze sousedka za mnou přišla s tím ze je tehu :lol: hrozné ji to přeju, jen bych už taky chtěla být :zed:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama