IVF - Pero Ovaleap - špatná aplikace?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.18 08:13
IVF - Pero Ovaleap - špatná aplikace?

Ahoj holky, připadám si trochu jako pitomec, stimuluju na IVF od soboty a píchám si 187,5 jednotek Ovaleap, mám pero, kde vždy nastavím hodnotu, píchnu do kožní řasy, zmáčknu tlačítko, tekutina se vtlačí dovnitř, pero se vynuluje a vytáhnu ho. No a dnes, třetí den, jsem si uvědomila, že když nastavuju hodnotu jednotek, tak to nejde od nuly, tím pádem se asi stalo, že jsem pero vytáhla dříve, než se vtlačila veškerá tekutina nebo jsem to možná špatně zmáčkla? Teď už si budu samozřejmě dávat velký pozor, ale myslíte, že by to mohlo celému procesu IVF ublížit, kdybych 2× vmáčkla méně jednotek? :,(

Přečtěte si článek: IVF Umělé oplodnění: Miminko "ze zkumavky"

Reakce:

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 43124 příspěvků 20.08.18 08:37

O kolik? Pokud se to zarazilo na stovce, tak jsi holt dodala výrazně méně léků, takže odezva na stimulaci může být horší. Pokud na desítce, neřešila bych, tak dramatický rozdíl to není. Je dobré si to píchat tak, abys viděla na stupnici, takže kromě kontroly pístu na doraz i vidíš, že jdeš na stupnici do nuly.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.18 09:42

@ugluk No právě, že dnes když jsem točila jednotky, tak to bylo snad kolem 150, takže jsem si včera nejspíše nepíchla téměř nic… :oops: Mě vůbec nenapadlo, že by se tohle mohlo stát, teď to budu striktně kontrolovat, ale jsem fakt blbá… ve středu jdu na ultrazvuk, tak snad bude vše OK… :,(

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 43124 příspěvků 20.08.18 09:49

Tak uvidíš, no, teď už s tím stejně nic nenaděláš.
Stejně je to zvláštní, já už teda stimulační pero hezkých pár let neviděla, ale teď mám inzulín a to funguje stejně. A tam bych teda poznala, jestli ten píst mačkám pěkrát méně než jindy. Tak příště kontrolovat, bacha i na to, když dojde náplň dřív, než píchneš potřebné množství, tam se to taky zasekne na určitém množství jednote, které je nutné dopíchnout.
A držím palce, ať to nezanechá následky a dopadne všecko dobře!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Bávo za 700 tisíc na usmířenou! Růžička si svou Marušku snadno koupil zpět

Chvíli to vypadalo, že je s láskou mezi hokejovým trenérem Vladimírem... číst dále >

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >