Změna času nebo zuby?

204
19.4.20 21:03

Změna času nebo zuby?

Hezký večer. Chci se jen zeptat, zda má nekdo podobný problém. Jak už jsem se tu dostat zmínila, malému se zhoršil spánek při růstu zubů, kdy mu lezly 4 najednou :zed:. Teď se mu odřezávají 4 stoličky, jednu už má pořezanou celou. Ale spánek se ještě zhoršil. Usíná v 9, v 10. Po obědě spí cca od 12 do půl 2. Přičemž polední usínání se také zhoršilo. Večer jsem koupání a ukládání posunula o půl hodiny.
Tak se chci zeptat na názor, jestli to stále mám přikládat k růstu zubů nebo se s tím smířit a brát to tak, že prostě bude usínat později vzhledem k ročnímu období :nevim:
Zatím mi to nevadí, manžel je ještě týden doma. Ale až odjede do práce, tak se tu asi zvencnu :lol: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1357
19.4.20 21:10

Co jsem se dočetla, tak prořezávání stoliček bolí nejvíc :nevim: takže já bych to přisuzovala zubúm a modlila se ve změno spánkového režimu. Vlastní zkušenost ale nemám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
204
19.4.20 21:25

@fíkofka děkuji za nazor :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
204
28.4.20 05:36

Tak zoubky se prořízly a je to pořád stejně. Ještě si říkám, jestli to nemůže být tím, že jsme ho přesunuli do jeho pokojíku. On je unavený, v obýváku se po nás válí. Ale jakmile ho položím do postýlky, tak je konec…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
28.4.20 10:48

Řekla bych, že to prostě patří k vývoji dítěte, synovi se za jeho 18 měsíční život změnil spánkový režim už několikrát. Momentálně usíná mezi 19-20h. Ještě před měsícem vstával pravidelně asi půl roku v 4:49 (taky mu rostly zuby, ale to už rostou tak půl roku), teď po změně času si to natáhl a vstává v 5:30, je jedno kdy jde spát, prostě má v sobě budík. Odpoledne spí hodinu. Tohle nezměníte. Nesnažila bych se v tom hledat nějaký důvod. Nejlepší je se s tím smířit :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
204
29.4.20 05:49

@Nojana děkuji za názor. I tak se zeptám. Myslíš, že ho mám zkusit dát zpět do ložnice? Nebo když už je jednou v pokojíku, tak ho tam nechat? :nevim: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
29.4.20 08:27

@kolka01 Tak to popravdě nevím, syn spí s náma v pokoji, jak se začal budit, uklidnila ho vždycky moje nebo manželova ruka. Už čtvrt roku nemá dudlík. Ale v létě bych ho taky chtěla naučit na svůj pokojík, alespoň na odpolední spaní. Zkusila bych vydržet. Na druhou stranu, mně by po něm v noci bylo smutno, kolikrát si na něj dám ruku sama od sebe :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat