Jak na změnu partnera?

Anonymní
24.11.19 10:50

Změna partnera jak na to

Přítel byl dřív velmi aktivní ale poslední 3 roky to je horší a horší. Padlo mu vloni 40 a trochu víc přibral. Dostat ho ven je nadlidský úkol. Babička která bydlí 500m tak i k ní jede autem. Přijde domů z práce lehne na gauč zapne ps a hraje. Víkendy trávíme buď doma nebo jdeme s malým ven samy. Nikam s náma nechce. Když mu řeknu že mě to takto nebaví jen pokrci ramena a nic nereaguje. No a u toho to nekončí už nechce ani sex veškeré doteky jsou pric. Udělal si z pokoje pro hosty svoji ložnici a tam tráví veškerý čas. Jsme jak dva cizí lidi.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
24.11.19 11:01
@Anonymní píše:
Přítel byl dřív velmi aktivní ale poslední 3 roky to je horší a horší. Padlo mu vloni 40 a trochu víc přibral. Dostat ho ven je nadlidský úkol. Babička která bydlí 500m tak i k ní jede autem. Přijde domů z práce lehne na gauč zapne ps a hraje. Víkendy trávíme buď doma nebo jdeme s malým ven samy. Nikam s náma nechce. Když mu řeknu že mě to takto nebaví jen pokrci ramena a nic nereaguje. No a u toho to nekončí už nechce ani sex veškeré doteky jsou pric. Udělal si z pokoje pro hosty svoji ložnici a tam tráví veškerý čas. Jsme jak dva cizí lidi.

Ahoj nepíšeš o mně? Před dvěma lety úplně stejný scénář. A nakonec jsme od sebe a víš co? Já osobně říkám, že je to…to nejlepší co jsem v životě mohla udělat. Stále hrál hry, gaučink, jak je unavený ( a to i o víkendu ) kdy nemusel nic dělat, děti ho znali pouze z poza gauče jak paří hry a když né, tak jel mobil.Ven ho dostat byl nadlidský výkon, nikdy nic nevymyslel, nikdy nebyl s dětma sám, doma nepomohl dokud jsem si to vyloženě nevyprosila.
Teď? Jsem naprosto šťastná ve vztahů v jakém jsem. Přítel je sice o 2 roky mladší než já, ale to je jiný kafíčko.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.11.19 11:04

Teda u nas je to úplně stejně jak u tebe. Syn ho zná taky jen unaveneho na gauči.

• Nahlásit
  • Citovat
3334
24.11.19 11:08

Až bude v práci, omrkla bych ten PS, něco s ním udělat aby nefungoval :mrgreen:

Nevím, škoda radit, mému je 42 a ani neví co vše umí jeho mobil, notebook je schovanej ve skříni už 6 let.. :lol: maká kolem baráku, tahá nás na výlety, procházky..

Asi teda radím, uteč.. To není o věku, ale povaze chlapa ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.11.19 11:27
@Anonymní píše:
Teda u nas je to úplně stejně jak u tebe. Syn ho zná taky jen unaveneho na gauči.

A proto jsem odešla.

• Nahlásit
  • Citovat
425
24.11.19 11:30

Tento príbeh veľmi dobre poznám. Takého pitomce som mala aj ja. On sa vyvážal všade na aute, aj do práce, hoci bola vzdialená len pár metrov (asi 1 min cesty), a po príchode domov len ležal pre telkou, alebo hral hry na pc. Nepomohol nič, keď si aj spravil niečo na jedenie, len pre seba… Ja som chodila do práce autobusom, vláčila sa s ťažkými nákupmi taky autobusom, keď aj pršalo a bola búrka, volala som mu nech príde pomňa, že nemám ani dáždnik, plno tašiek a zástavka ďaleko, tak sa teda nafrflal okolo toho, že musí niečo spraviť. Starostlivosť o domácnosť nula bodov. Nejaké prejavy citov nula bodov, sex nula bodov. (bolo toho veľa…)to je na dlho) Ale televízor a pc ten si teda vedel zadovážiť nadštandardný. Dlho mi trvalo, nevedela som ako z tohoto vzťahu, v ktorom nie som šťastná cúvnuť. Necítila som k nemu už ani štipku lásky. Aj keď som to s ním odkomunikovala, dávala mu ultimáta, tak sa nestalo celkom nič. Tak sa mi zprotivil. Nadviazala som aj nový vzťah, nevšimol si ani že som išla na rande a že ma autom doviezol pred barák. Ale zlomilo sa to vo mne. Narýchlo si našla nájomný byt (ani to si nevšimol) a jedného pekného dňa keď šiel do práce, som sa zbalila a odišla. To ešte len bylo žúžo. Až vedy keď prišiel z práce a našiel prázdny byt si uvedomil čo stratil (podľa mňa len nemal navarené) a chcel to strašne napraviť. Doslova ma prenasledoval, stále písal listy, chodil stále za mnou do práce, že ma odvezie, posielal kvety donáškou a pod, stále sa ospravedlňoval, aký bol hlupák, ako všetko nechal na mňa a ako ho to mrzí. Ale ja som už nepoľavila. Zablokovala som soc siet, zmenila tel. č., zatajila kde žijem… (ani rodina nevedela kde vtedy bývam) Bola už vtedy čerstvo zamilovaná a šťastná už teraz do svojho manžela, s ktorým si nažívame spokojný život a teraz keď si spomeniem, s akým hlupákom som žila, tak sa za to až hanbím. Bola som sprostá, že som si to tak dlho nechala… nerob to ani ty. Teraz viem, vzťah s takýmto človekom bola to najhoršia vec mojom živote a odchod od neho bola ta najlepšia vec v živote akú som spravila. prajem veľ šťastia. takýto muži sa nezmenia, možno tak na pár dní, potom sa vráti do starých koľají. Len vycucnú energiu a strácaš drahocenný čas, možno práve v tú chvíľu príde ten pravý, len otvor oči. prajem ti aby v prípade tvojho odchodu si nemusela zažívať také dramatické okolnosti ako ja. Ale stálo to za to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.11.19 12:08

Jenže rozbít rodinu jen kuli tomu že on je lenoch. Jinak je hodný máme barák na kterém jsme dělali spolu teď je hotový podle nas. Kolem baráku maka když už teda fakt musí. Jako když už se fakt vztekam tak něco udělá.

• Nahlásit
  • Citovat
914
25.11.19 06:16
@Anonymní píše:
Jenže rozbít rodinu jen kuli tomu že on je lenoch. Jinak je hodný máme barák na kterém jsme dělali spolu teď je hotový podle nas. Kolem baráku maka když už teda fakt musí. Jako když už se fakt vztekam tak něco udělá.

Jeho nezměníš, to dřív změníš sebe :zed:
Udělej hodně vážný rozhovor a první věc, co by měla z baráku pryč je PS, pak se lze posunout dále. Dříve ne, protože nebude mít čas. :kytka: :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.19 06:31
@Anonymní píše:
Jenže rozbít rodinu jen kuli tomu že on je lenoch. Jinak je hodný máme barák na kterém jsme dělali spolu teď je hotový podle nas. Kolem baráku maka když už teda fakt musí. Jako když už se fakt vztekam tak něco udělá.

no my to asi mámestejně jenže je rozdíl že my máme už 4děti z toho nejmenší mimi
jako asi bych řekla že někdo na aktivity je a je i více akční ale někdo na to prostě není
a a ni muj muž se k tomu nemá nemá cenu ani nic řešit zcela zbytečné
a mě chybí pozornost prostě doteky atd
nemohu bez toho být cítím se hrozně sama

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6726
25.11.19 08:03
@Anonymní píše:

Stačí si položit otázku. Jsem schopna vydržet dalších 5-10 let s tímto člověkem?
Já jsem přesvědčená, že člověk se nezmění.
Ano můžeš zkusit si hlouběji s ním promluvit o celkové situaci.On se možná v tu chvíli změní a ty budeš mít pocit vítězství. Jenže žádné vítězství netrvá věčně. Bude se snažit 24 dní, měsíc, dva jen aby ti dal pocit, že je vše tak jak ty chceš.
Nikdo nechce přeci rozbíjet rodinu. Jenže co s takovou rodinou která fakticky nefunguje a vše je na Tobě?
Já se taky pořád dívala na děti než jsem si uvědomila co může být za 10 let pokud bych zůstala v takovém vztahu ve kterém jsi teď.
Né! Vím jak bych dopadla… kluci puberťaci pořád venku.Moje nejlepší léta dávno pryč, protože jsem zkejsla na místě kde jsem zůstala vlastně kvůli malým dětem abych čirou náhodou nerozbila rodinu.
Neznamená, že jsi matka, že si nezasloužíš být šťastná. Šťastná matka= šťastné děti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.19 08:20

@Jannys jo sice je to pravda uplně všechno ale s počtem dětí co mám už nemám sílu
ani nic řešit nebo vubec něco dělat
vzhledem k mému věku a celkového rozpoložení je mi tak sto let a není to o tom že bych se litovala
ale nemám sílu s tím něco udělat, každý den si kladu otázku zda to takto zvládnu
aspon než menší děti odrostou aspon až jim bude nejmín 10 let a vím že mě to odrovná najisto už ted to nejsem já myslela jsem že kvuli těm dětem se to bude dát moct ale
je to těžší než to vypadá
jako bych chtěla moc a to trochu štěstí a pohodu
asi záleží na člověku
a už taky vím že se lidé nemění možná jejich chování ale oni ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6726
25.11.19 08:37

@suchanci já jsem reagovala spíš na anonym :?,Ale nevadí.
Chápu tě 4 děti je dost.Js měla v té chvíli 2 děti a hlavně Tedy asi věkově mladší.
Bylo to dost těžké rozhoupání, ale teď jsem opravdu až šťastná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.11.19 20:09

Upřímně já už jsem taky unavená. Přijdu si jak služka která když uklidi po večeři může odejít. Pac on s malým zalezou k němu a hrajou. No a já si vezmu knihu a je my smutno vnitřně. Navenek se snažím být šťastná ale uvnitř je my tak smutno a uzko.
Taky si říkám výdrž syn vyroste ale je my 30 a přijdu si že mam na víc jako být me třeba 45 tak to tak neřeším. Mám ale strach že malý to nedá.

• Nahlásit
  • Citovat
6726
25.11.19 20:14
@Anonymní píše:
Upřímně já už jsem taky unavená. Přijdu si jak služka která když uklidi po večeři může odejít. Pac on s malým zalezou k němu a hrajou. No a já si vezmu knihu a je my smutno vnitřně. Navenek se snažím být šťastná ale uvnitř je my tak smutno a uzko.
Taky si říkám výdrž syn vyroste ale je my 30 a přijdu si že mam na víc jako být me třeba 45 tak to tak neřeším. Mám ale strach že malý to nedá.

Já odcházela, když jeden syn měl 2 roky a druhý 5.Když budeš chtít dáš to jak ty, tak i to dítě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama