Změna pravidel chatu v diskuzích

3522
30.7.15 21:26

Změna pravidel chatu v diskuzích

Navrhuji tímto změnu pravidel chatu v diskuzích a to zrušit tento bod: „Diskusní téma by nemělo mít povahu chatu a rámcově by se mělo týkat názvu tématu“ https://www.emimino.cz/podminky-uziti/#…
Po zrušení tohoto bodu by se mohlo ve vybraných diskuzích (po schválení admin - týmem) chatovat. Zrušené pravidlo by bylo patřičně admin - týmem nahrazeno.

Upravil jsem diskuzi 6.8.2015 v 19.38 hod. (hlasovat můžete nyní pro výše uvedené)

Kdo chcete podpořte to prosím. Děkuji předem.
Kdo je pro napíše: jsem pro
Kdo je proti napíše: jsem proti

Já jsem pro

„Kvůli přání jednotlivců pravidla měnit nebudeme.“ - vyjádření adminky. https://www.emimino.cz/…jukecanejsi/

Příspěvek upraven 06.08.15 v 19:38

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

40270
30.7.15 21:32

@tanker
Nechci ti kazit radost, ale i když vás bude pro 1000, je vám to k prdu. Tady se to jaksi neřídí dle referenda. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
704
30.7.15 21:33

Proti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14989
30.7.15 21:35

Já jsem proti. O co jako jde? O odměny za počty příspěvků? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13393
30.7.15 21:39

Mně je to jedno. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6583
30.7.15 21:40

Jsem určitě proti. Nedovedu si představit, jak by pak taková diskuse probíhala?! :roll: To by se někdo zeptal například na názor ohledně očkování a další uživatelé si tam začnou chatovat o počasí??? :roll: 8o K čemu by pak emimino bylo? Jak by si tady někdo mohl vyhledat kloudnou radu? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
30.7.15 21:41

Jsem proti. :mavam: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2144
30.7.15 21:44

Jsem proti :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.7.15 21:47

Šmankote 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Luca10
30.7.15 21:48
@Ukulina píše:
Já jsem proti. O co jako jde? O odměny za počty příspěvků? :think:

Bingo. :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
1724
30.7.15 21:49

Já to nechápu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
539
30.7.15 21:52

Nějak si to tu pleteš. Tady nevládne demokracie.

Nemyslím si, že by tu bylo moc lidí kteří by se chtěli prodírat desítky stránek nesmyslů, aby si přečetli co je tu opravdu zajímá.

Tohle je diskuzní fórum. Řeší se tu dotazy, rady a uživatelé se tu dělí o své zkušenosti s daným tématem. Jestli chceš chat, tak jdi na XChat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3522
30.7.15 21:55
@Camael píše:
@tanker
Nechci ti kazit radost, ale i když vás bude pro 1000, je vám to k prdu. Tady se to jaksi neřídí dle referenda. :)

To já vím. Pokud bude výsledek jednoznačně proti, mělo by začít dodržování tohoto pravidla a chat by se přemístil do uzavřených diskuzí nebo na : https://www.emimino.cz/chat/ Mě to problém nečiní, pokud se budou dodržovat pravidla budu jen rád. Děkuji za Tvůj příspěvek. :palec: :mavam: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6583
30.7.15 21:56
@SiriusGG píše:

Nemyslím si, že by tu bylo moc lidí kteří by se chtěli prodírat desítky stránek nesmyslů, aby si přečetli co je tu opravdu zajímá.

Tohle je diskuzní fórum. Řeší se tu dotazy, rady a uživatelé se tu dělí o své zkušenosti s daným tématem. Jestli chceš chat, tak jdi na XChat.

Souhlas! :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
30.7.15 22:00
@SiriusGG píše:

Tohle je diskuzní fórum. Řeší se tu dotazy, rady a uživatelé se tu dělí o své zkušenosti s daným tématem. Jestli chceš chat, tak jdi na XChat.

Ten ještě existuje? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama